9 iemesli, kapēc Tev ir jāizmēģina sporta totalizators internetā

Sporta totalizatori sāka parādīties jau 17. gadsimtā, kā arī Rūpnieciskās revolūcijas laikā – 18. gadsimta beigās un 19. gadsimta sākumā. Tiesa, tolaik sporta totalizators nebija tāds, kā to izprotam mūsdienās, nemaz nerunājot par totalizatoriem internetā. Viss sākās ar zirgu sacīkstēm, kad augstākā sabiedrības slāņa pārstāvji labprāt izdarīja likmes. Kādēļ sporta totalizatori tiešsaistē ir un būs tik pieprasīti? Lūk, 9 iemesli!

1. Iespēja laimēt naudu

Tu sēdi dīvānā, skaties iemīļotāko sporta maču un par to vari saņemt naudu. Vai vēl labāk var būt? Protams, sporta totalizatori ir risks un tos nevajadzētu spēlēt tad, ja esi nonācis finanšu grūtībās, tomēr spēlējot apdomīgi un ar saviem ienākumiem atbilstošām naudas summām, Tev ir izredzes papildināt sava maciņa saturu.

2. Drošība

Licencēti sporta totalizatori darbojas atbilstoši likumā noteiktajām prasībām, kas paredz:

 • personu datu aizsardzību, nenododot tos trešajām personām;
 • skaidrus un saprotamus nosacījumus;
 • godīgu naudas izmaksu.

Vairāk par drošību un Latvijā licencētiem totalizatoriem lasi Latvijas Republikas izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijas mājaslapā ŠEIT!

3. Ātra nauda izmaksa

Uzvaras gadījumā Tev nav ilgi jāgaida līdz saņemsi laimēto naudas summu. Pēc laimētās likmes naudas summa parādās Tavā totalizatora profilā. Tad Tu pieprasi tās izmaksu uz savu bankas kontu. Totalizators pieprasījumu apstrādā manuāli. Lielie sporta totalizatori naudu parasti pārskaita 1h līdz 24h laikā, savukārt mazākiem kantoriem tas var aizņemt vairāk par vienu dienu.

4. Bonusi un akcijas

Totalizatori ir viena no tām jomām, kas regulāri saviem klientiem piedāvā izdevīgas akcijas. Tipiskākie totalizatoru bonusi ir:

 • bezriska likmes;
 • depozīta bonusi reģistrējoties kā jaunam klientam;
 • naudas atmaksa;
 • papildu depozīts, ja iesaki totalizatoru draugam;
 • sezonas veicināšanas bonuss u.c.

Totalizatoru bonusi katrā kantorī mēdz atšķirties, tādēļ salīdzini un pievērs uzmanību katras akcijas noteikumiem, piemēram, vai likmi var izdarīt uz visiem sporta mačiem, vai drīkst izmantot live likmēm utt.

5. Pieejams klientu serviss 24/7

Izmantojot mājaslapas online čata funkciju vai zvanot, Tu jebkurā diennakts laikā vari sazināties ar klientu apkalpošanas speciālistu, lai rastu atbildes uz jautājumiem vai atrisinātu radušās problēmas.

6. Plašs likmju klāsts

Lielie sporta totalizatori piedāvā patiešām plašu likmju klāstu – vienkāršās, live un kombinētās likmes gan uz vietēja mēroga, gan pasaules mēroga sporta notikumiem un ne tikai. Vietums varēsi prognozēt arī par kultūras, mūzikas, politikas un šovbiznesa pasākumiem. Cilvēki sava prieka pēc labprāt izmanto arī šādas opcijas!

7. Interesants saturs

Tāds sporta totalizators, kas domā par saviem klientiem, piedāvā ne tikai veikt likmes, bet arī interesantu un noderīgu saturu. Aizvien biežāk bukmeikeru kantoru soc. tīklu kontos var pamanīt:

 • intervijas ar sportistiem un sporta nozares pārstāvjiem;
 • live video, ciemojoties pie sporta komandām treniņu laikā;
 • sporta pārraižu strīmus;
 • live spēļu komentēšanu, pieaicinot ekspertus u.c.

Liec likmes un izklaidējies vienlaikus!

8. Viss atrodas Tavā viedierīcē

Online sporta totalizators vienmēr ir Tev pa rokai – Tu vari izdarīt likmes jebkurā laikā no jebkuras vietas, kur vien ir pieejams stabils interneta pieslēgums.

9. Viegli salīdzināt piedāvājumu

Internetā Tu jebkurā mirklī vari salīdzināt vairāku totalizatoru bonusus un izliktos koeficientus. Tie mēdz atšķirties pat par 10% līdz 15%. Atrodi izdevīgāko, lai veiksmes gadījumā gūtu lielāku naudas summu!

Atceries, ka totalizators ir azartspēle, tādēļ esi atbildīgs un rūpīgi izvērtē savu finansiālo stāvokli!

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *