Couch Curbside Ready for Bulk Pickup

Lielgabarītu atkritumu izvešana  novadā

Plānots, ka bezmakasas lielgabarīta atkritumu izvešanu pašvaldība organizēs   līdz 1. jūnijam. Jāpiebilsts, ka lielgabarīta atkritumi ir tādi sadzīves atkritumi, kurus izmēru dēļ nevar un nedrīkst ievietot sadzīves atkritumu konteinerā (piemēram, mēbeles, matrači, paklāji, svētku egles, televizori, ledusskapji un citi).

Elektropreces, kuras tiek pieņemtas ir:

Datori, serveri, sistēmbloki, rūteri, dekoderi, mikroshēmu plates un čipi;

telefoni, telefonu centrāles, antenas, vadi, kabeļi; akumulatori, barošanas bloki, adapteri; printeri, faksi, kopētāji, skeneri; kases aparāti; naudas termināļi;

lielā un mazā sadzīves tehnika (ledusskapji, veļas mašīnas, mikroviļņu krāsnis, kondicionētāji, putekļu sūcēji, TV, radio aparāti, skaņas iekārtas, kafijas automāti, gludekļi, tējkannas, fēni, trimeri); elektroinstrumenti, medicīnas iekārtas, zāles pļāvēji, metāls.

Svarīgi! Akcijas laikā netiks savākti mājsaimniecībā radušies un celtniecības atkritumi (piemēram, logu rāmji, grīdas dēļi, ģipškartons, flīzes, durvis, stikla vate utt.). Tāpat arī netiek pieņemtas automašīnu riepas un bīstamie atkritumi.

Tukuma pilsētā

Par lielgabarīta atkritumu izvešanu Tukuma pilsētā iedzīvotāji tiek aicināti sekot līdzi informācijai Tukuma novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.tukums.lv un Facebook kontā. Pašvaldība lūdz iedzīvotājus līdz 14. aprīlim (ieskaitot) paziņot adresi, kontaktinformāciju un atkritumu veidus, kādus plānots nodot, zvanot uz tālr. 63122707, 26603299 vai 29288876. Kad informācija tiks apkopota, pašvaldība sazināsies ar pieteicēju par konteineru izvietošanas vietu un datumu.
Pagastos

Sēmes un Zentenes pagastu pārvaldē 8. līdz 11. aprīlis

Tumes un Degoles pagastu pārvaldē 14. līdz 18. aprīlis

Pūres un Jaunsātu pagastu pārvaldē 22. līdz 25. aprīlis

Slampes un Džūkstes pagastu pārvaldē 22.līdz 25. aprīlis

Smārdes pagasta pārvaldē 29. aprīlis līdz 2. maijs

Irlavas un Lestenes pagastu pārvaldē 29. aprīlis līdz 2. maijs

Engures pagasta pārvaldē

  1. maijā – Bērzciems, Ezernieki, Abragciems, Ķesterciems, Plieņciems, Apšuciems, Klapkalnciems
  2. maijā – Engure.

Lai saskaņotu atkritumu izvešanu savā adresē, lūgums zvanīt Engures pagasta pārvaldei uz tālr. 29462606.

Nosacījumi lielgabarīta atkritumu izvešanai:

No katras pieteiktās adreses iespējams izvest ne vairāk kā trīs lietas, netiek pieņemti sadzīves atkritumi un elektropreces; nomaksāts nekustamā īpašuma nodoklis, atbilstoši termiņiem un jābūt noslēgtam un ir aktīvam sadzīves atkritumu izvešanas līgumam.

Engures pagasta pārvalde informē, ka 2022. gada 2. un 3. maijā Engurē, Rosmes ielā 9, ir iespējams nodot sadzīves elektropreces.

Lai saskaņotu sadzīves elektrotehnikas nodošanu Engurē, Rosmes ielā 9, zvanīt Engures pagasta pārvaldei pa tālr. 29462606.

Pieteikumi sadzīves lielgabarīta izvešanai un elektrotehnikas pieņemšanai tiks pieņemti no 2022. gada 11. līdz 25. aprīlim.

Kandavas pilsētas un pagastu apvienībā
Lielgabarīta atkritumus (mēbeles un līdzvērtīgus priekšmetus) un bīstamos atkritumus (4 riepas no vienas mājsaimniecības) bez maksas privātpersonām būs iespējams nodot 25. aprīlī no 13.00 līdz 19.00; 27. un 29. aprīlī no 10.00 līdz 16.00 un 30. aprīlī no 10.00 līdz 12.00 Kandavas atkritumu pārkraušanas un šķirošanas stacijā Daigones ielā 20. Citas atkritumu savākšanas vietas Kandavas pilsētā nav paredzētas.

Lielgabarīta atkritumu un talkas maisos ievietoto atkritumu savākšanas vietas pagastos:

Cēres pagastā – laukumā pie mehāniskajām darbnīcām – Cēres pagasta pārvaldes vadītāja Maija Jēce, tālr. 29143828;

Matkules pagastā – pie vecās katlu mājas (servisa) – Matkules pagasta pārvaldes vadītāja Agnese Vanaga, tālr. 25482852;

Vānes pagastā – pie katlu mājas – Vānes pagasta pārvaldes vadītāja Signija Tauriņa-Alksne, tālr. 26550459;

Zantes pagastā – pie katlu mājas – Zantes pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Kālis, tālr. 29165796;

Zemītes pagastā – pie “Ezerkrastu” katlu mājas; Auriņu ceļš – svaru mājā; Vecā Zemītes skola – Kaļķu krogs; Grenču ciemā – pie šķirošanas konteineriem – Zemītes pagasta pārvaldes vadītāja Rita Diduha, tālr. 25427223;

Kandavas pagastā – pie Valdeķu Kultūras nama katlu mājas – Valdeķu Kultūras nama vadītāja Brigita Pētersone, tālr. 63126037.

Lapmežciema pagasta pārvaldē

Lapmežciema pagastā tiks organizēta dalīta lielgabarīta atkritumu izvešana. Atsevišķi no lielgabarīta (mēbeļu un tml.) atkritumu izvešanas tiks organizēta nolietoto elektropreču bezmaksas nodošana.

Nolietotas elektropreces varēs nodot bez maksas, atsevišķi no lielgabarīta precēm. Lielgabarīta izvešanas laikā elektropreces netiks izvestas! Elektropreces norādītajos datumos pašiem jānogādā Ezeru ielā 1D (Transporta daļā):

  1. maijā no 15.00 līdz 19.00;
  2. maijā no 12.00 līdz 19.00.

Pārējie lielgabarīta atkritumi (mēbeles, izņemot elektropreces), tiks izvesti 5. un 6. maijā no jūsu pieteiktās adreses. Pieteikties var Lapmežciema pagasta pārvaldē, zvanot uz tālr. 29348883 vai rakstot uz e-pastu lapmezciems@tukums.lv no 6. aprīļa līdz 30. aprīlim. Pieteikt var 3 lietas. Tiek uzsvērts, ja būs izvietots vairāk lietu vai ja tiks izvietotas elektropreces, tās netiks pieņemtas! Pakalpojuma sniedzējs vadīsies pēc iesniegtā saraksta, kas būs pieteikts. Pieteikties varēs tikai tie, kuriem ar Tukuma novada pašvaldību nav parādu saistību un ir noslēgts līgums ar AAS «Piejūra» par sadzīves atkritumu izvešanu.

Jaunpils un Viesatu pagastu pārvaldē

«Lielās talkas» ietvaros lielgabarīta atkritumu konteineri būs pieejami Dūmeņos un Viesatu pagastā pie mazās skolas. Atkritumu nodošana no 30. aprīļa līdz 5. maijam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *