Sporta totalizators – kā izdarīt likmes?

Ja cītīgi seko līdzi sporta notikumiem Latvijā un pasaulē, bet līdz šim neesi ar to centies laimēt naudu, tad beidzot ir laiks to mainīt! Sporta totalizators ir vieta, kur Tu savas prognozes vari pārvērst reālā naudā. Kā pareizi izdarīt likmes? To uzzini šajā rakstā!

Svarīgākais – savu finanšu izvērtēšana

Pirms sporta totalizators kļūst arī par Tavu izklaides vietu, izvērtē savu finanšu stāvokli. Atceries, ka Tu riskē ar naudu, jo gadījumā, ja uzliktā likme neizies, Tu to zaudēsi!

Likmju iespējas

Pirms sāc pētīt konkrētus koeficientus, ko piedāvā sporta totalizatori, Tev ir jāiepazīstas ar likmju veidiem!

Vienkāršās likmes

Tās tiek uzskatītas par vissaprotamākajām un drošākajām, tādēļ pirmajās reizēs vajadzētu izvēlēties kādu no šīm. Vienkāršās likmes piedāvā ikviens sporta totalizators.

Vienkāršās likmes iedalās:

 • mačs – komandas/sportista uzvara vai neizšķirts spēles finišā vai starplaikā (ja sporta veids to pieļauj);
 • dubultiespēja – likme izies, ja uzvarēs viena komanda/sportists vai būs neizšķirts (liekot likmi tikai uz uzvaru, koeficients būs augstāks);
 • handikaps (handicap) – ir Eiropas un Āzijas handikapi. Eiropas var likt uz rezultātu starpību, piemēram, vienai komandai/spēlētājam ir jāuzvar vismaz ar 2 punktu/vārtu pārsvaru. Āzijas handikaps piedāvā vairāk opciju – var likt -1,5, lai izvēlētā komanda uzvar ar 2 vārtu/punktu starpību, bet -1,25, tad likme izies, ja būs vismaz divu vārtu/punktu starpība, bet vienu vārtu/punktu starpības gadījumā tiks atgriezta puse no uzliktās naudas, tādā veidā nedaudz apdrošinot savu likmi u.tml.
 • vairāk/mazāk (over/under) – likme uz sporta notikumā kopumā/puslaikā/periodā gūto punktu vai vārtu skaitu vienai vai abām komandām/spēlētājiem kopā. Lielākie sporta totalizatori piedāvā šādas likmes arī uz brīdinājumu un noraidījumu skaitu, stūra sitienu skaitu, metienu skaits pa vārtiem utt.;
 • precīzs iznākums – precīzs minējums, ar cik punktiem/vārtiem u.c. beigsies spēle;
 • mačs + vairāk/mazāk – kombinācija, kad prognozē mača iznākumu, kombinējot to ar over/under.

Pirms liec likmi, apskaties kādus koeficientus piedāvā citi sporta totalizatori! Amatieriem piemērotas ir arī live jeb reāllaika likmes.

Live likmes

Kamēr notiek spēle, Tu vari izdarīt savu likmi. Prognozē, kura komanda uzvarēs, cik vārti tiks iesisti līdz puslaika vai spēles beigām, kurš spēlētājs gūs nākamo punktu utt. Šādas likmes piedāvā gan mazs, gan liels sporta totalizators.

Saliktās likmes

Tās jau ir nedaudz sarežģītākas un ar mazāku iespēju laimēt, tomēr uzvaras gadījumā, var atnest Tev lielu naudas summu. Sporta totalizatori piedāvā likt naudu vienā likmes kartītē uz vairākiem, savstarpēji neatkarīgiem, sporta notikumiem. Piemēram, kādu konkrētu NHL un NBA spēli.

Soli pa solim

Reģistrēšanās process ir vienkārši saprotams. Tāpat kā ikviens online veikals, arī totalizators prasa norādīt vārdu, uzvārdu, e-pastu u.c. informāciju, kas nepieciešama identitātes apstiprināšanai.

Seko šiem pieciem soļiem:

 1. Izvēlies bukmeikeru kantori – izpēti atsauksmes, apskati pieejamās likmes un salīdzini koeficientus. Liekot likmes atkārtoti, vari izvēlēties vēl kādu kantori. Ikviens licencēts totalizators prasa vienu un to pašu informāciju.
 2. Reģistrējies – ievadi prasīto info (Tavs vārds un uzvārds, dzimšanas datums, adrese, tālruņa nr., epasta adrese, bankas nosaukumu, bankas konta numuru, uz kuru saņemsi laimēto naudu un no kura veiksi iemaksas).
 3. Pierādi, ka norādītie dati ir patiesi – ieskenē vai nofotografē pasi vai ID karti.
 4. Veic iemaksu – veic depozīta iemaksu summā, ar kādu vari atļauties riskēt. Totalizators nav vieglprātīga izklaide!
 5. Izdari likmes – izvēlies sporta notikumu un likmju veidu!

Visi sporta totalizatori pieprasa uzrādīt personas apliecinošu dokumentu, lai pārliecinātos, ka šāda persona patiešām ir. Tāpat ir arī ar adresi – tā jānorāda, lai izslēgtu krāpnieciskas darbības.

Lūk, sporta totalizators nav nekas sarežģīts. Totalizators ir opcija, kā gūt azartu un veiksmes gadījumā arī naudu. Spēlē atbildīgi, izvērtējot savas finansiālās iespējas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *