Kādēļ izvēlēties stūra kamīnu savam mājoklim?

Kamīns var būt pievilcīgs papildinājums jebkurai telpai. Tas rada omulīgu gaisotni, turklāt, pateicoties daudzveidīgajam piedāvājumam, kamīni iederas dažādos interjeros. Lai arī vēl arvien populāri ir tradicionālie kamīni, arvien iecienītāki kļūst arī stūra kamīni, kas ne tikai izskatās gaumīgi, bet arī ļauj ietaupīt vietu telpā.

Ja arī Jūs vēlaties kamīnu savā mājoklī, izlasiet svarīgākos iemeslus, kādēļ vērts apdomāt stūra kamīna uzstādīšanu.

Piemērots arī nelielām telpām

Stūra kamīnkrāsnis aizņem mazāk vietas, līdz ar to tas būs lielisks risinājums arī nelielās telpās.

Pat ja telpa ir liela, varat apsvērt iespēju tajā ierīkot atpūtas un lasīšanas zonu, akcentējot to ar stūra kamīnu.

Iederas dažādos interjeros

Stūra kamīns būs lielisks ikviena interjera papildinājums. Neatkarīgi no tā, vai telpa ir iekārtota modernā stilā vai arī tajā valda lauku šarms, kamīns telpai piešķirs īpašu noskaņu.

Pasūtiet savu stūra kamīnu Tulikivi.lv

Ja vēlaties savā mājoklī uzstādīt kvalitatīvu un skaistu kamīnu, tad ieskatieties Tulikivi.lv piedāvājumā, kur atradīsiet daudzus labus risinājumus – klasiskās kamīnkrāsnis, stūra kamīnkrāsnis, plītis, kā arī iespēju pasūtīt krāsnis pēc individuāla pasūtījuma.

Tulikivi.lv piedāvātās stūra kamīnkrāsnis ir skaists, salīdzinoši kompakts, taču jaudīgs risinājums – tai ir laba siltumatdeve, turklāt ar to var apsildīt diezgan lielu platību. Izvēlei ir vairāki stūra kamīnu veidi – dažādām gaumēm un iespējām.

Kādēļ Tulikivi krāsnis ir tik īpašas?

  • Krāsnis tiek izgatavotas no ziepjakmens – unikāla materiāla, kas efektīvi sasilda telpu. Ziepjakmens sastāvā ir mīksti minerāli, kas ļauj materiālu zāģēt, kalt un grebt. Sastāvā esošais magnēzijs nodrošina izturību, turklāt šim materiālam ir laba siltumvadāmība. Tas viss padara šo materiālu par īpaši piemērotu kamīnu ražošanai;
  • Siltums izplatās vienmērīgi visā telpā, tas saglabājas ilgu laiku;
  • Gaiss nepaliek sauss un sasmacis – tas ir svaigs, telpā ir viegli elpot;
  • Krāsns virsma neuzkarst ļoti karsta, tādēļ nepastāv apdedzināšanās risks

Ieviesiet omulību savā mājoklī ar skaistu kamīnu, kas sasildīs Jūs vēsajā laikā. Ieskatieties Tulikivi.lv, lai uzzinātu vairāk par ziepjakmens krāsns priekšrocībām!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *