Ātrs un kvalitatīvs atslēgu serviss Rīgā

Kad nozaudētas atslēgas, pozitīvas emocijas ir pēdējais, kas raisās mūsu prātos. Skaidrs, ka aiz durvīm palikt nav vēlmes un jāmeklē palīdzība. Šādās situācijās palīgā tiek meklēts atslēdznieks. Par laimi, ir pieejams diennakts atslēgu serviss, kas palīdzēs šādās situācijās nepalikt kāpņu telpā vai uz ielas.

Atslegumeistars.lv prasmīgajiem atslēdzniekiem pa spēkam būs atvērt jebkāda veida slēdzenes un ne tikai. Pakalpojums ir ērti piesakāms zvanot vai sūtot ziņu WhatsApp kopā ar durvju un slēdzenes foto. Atbilde tiek sniegta dažu minūšu laikā un jau pavisam drīz problēma tiks atrisināta. Pakalpojums pieejams Rīgā un tās rajonā. Pēc vajadzības tiek uzstādīta arī jauna slēdzene, pēc klienta vēlmēm.

Plašs pakalpojumu klāsts

Ķibeles var notikt ne tikai ar mājokļa ārdurvīm, bet arī ar citām ikdienā lietojamām slēdzenēm. Viens no galvenajiem nosacījumiem ir nemēģināt durvis atmūķēt pašu spēkiem, jo, visticamāk, tās nobloķēsies vēl vairāk un bez durvju izlaušanas iztikt nevarēs. Atslegumeistars.lv pakalpojumu klāstā ietilpst:

  • Durvju atvēršana, ja pazudusi vai nozagta atslēga, nestrādā vai aizkritis aizbīdnis vai slēdzenē palikusi nolūzusi atslēga.
  • Slēdzenes maiņa, arī tad ja bojājums ir jaunās paaudzes zirnekļa veida slēdzenēm. Pakalpojums tiek sniegts stundas laikā.
  • Seifu atvēršana. Meistariem pa spēkam būs atvērt visa veida seifus – gan augstas aizsardzības un ieroču seifus, gan kases kastes, ugunsdrošos un kombinētos seifus.
  • Auto durvju atvēršana – jebkura autovadītāja lielākais bieds ir attapties pie slēgtām vai aizkritušām automašīnas durvīm. Iespējams palīdzēt arī tad, ja radušās problēmas ar centrālo atslēgu, atslēgas palikušas aizdedzē vai arī atslēgas ir pazudušas.
  • Durvju remonts sevī ietver ne tikai slēdzenes maiņu, bet arī tilta nomainīšanu, durvju dekoratīvās virsmas nomaiņu un dažādus citus pakalpojumus.

Cena

Brīdī kad tiek saņemta apstiprinoša ziņa par iespēju atrisināt konkrēto problēmu, tiek nosaukta arī cena, kas paliek nemainīga, līdz ar to nebūs nepatīkamu pārsteigumu jau tā nelāgā brīdī. Meistaru 30 gadu ilgā pieredze ļauj darbu paveikt ātri un kvalitatīvi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *