Engures un Tukuma novadā – katrā līdz pieciem inficētajiem

Kā informē jaunā SPKC karte, Tukuma un Engures novadā – katrā līdz pieciem inficētajiem ar Covid-19. Jaunpils un Kandavas novadā vēl joprojām neviena inficētā.

Jaunā koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 gadījumi konstatēti jau 45 pašvaldībās, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā informācija.

Līdz šim Covid-19 konstatēts kopumā 45 pašvaldībās – Jelgavas, Talsu, Tukuma, Iecavas, Ķeguma, Alojas, Mārupes, Rūjienas, Rēzeknes, Limbažu, Stopiņu, Sējas, Siguldas, Ogres, Carnikavas, Garkalnes, Cēsu, Smiltenes novadā.

Tāpat saslimšana ar Covid-19 reģistrēta Aizkraukles, Vecumnieku, Bauskas, Kocēnu, Ozolnieku, Olaines, Mērsraga, Ķekavas, Babītes, Salaspils, Krustpils, Grobiņas, Kuldīgas, Ventspils, Aizputes, Saldus, Ādažu, Krāslavas, Alūksnes un Engures novados, kā arī Liepājā, Rīgā, Jūrmalā, Jelgavā, Rēzeknē, Jēkabpilī un Daugavpilī.

Aizvadītajā diennaktī nedaudz pieaudzis ar Covid-19 inficēto skaits Liepājas un Ozolnieku novados, kur ar Covid-19 saslimuši vismaz seši cilvēki. Savukārt Jūrmalā inficējies ir vismaz 21 cilvēks.

Visvairāk ar Covid-19 inficēto vēl joprojām ir Rīgā – 101 līdz 250, kam seko Jūrmala.

Iepriekšējā diennaktī veikti 1057 izmeklējumi personām ar aizdomām par saslimšanu ar Covid-19, infekcija apstiprināta 42 cilvēkiem.
Latvijā kopā veikti 13805 izmeklējumi, infekcija apstiprināta 347 personām. 24 pacienti stacionēti (21 ar vidēju slimības gaitu, 3 ar smagu slimības gaitu).

Komentāri

    1. Protams, ka nepilda. Cilvēks nevis sēž pašizolacijaa, bet vazājas riņķī, pat nezinādams vai ir inficēts vai nav, viss aprobežojas ar naudas sodu un staigā laimīgs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.