Traģisks negadījums auto pasākuma laikā /PAPILDINĀTS/

Šodien, 14. jūnijā, jau no agra rīta ikviens, kas dzīvo netālu no Melnezera, varēja  sadzirdēt rosību autotrasē ‘’Tukums’’, kur norisinājās autosprinta vasaras kausa 1. posms.  Bet ikviens, kurš vēlējās ne tikai dzirdēt, bet arī redzēt un pat izgaršot putekļus, varēja pasākumu vērot arī klātienē. Diemžēl, tas noslēdzās priekšlaicīgi – traģiska nelaimes gadījuma dēļ.

Kā vēsta aculiecinieku informācija, kādam vīrietim – pasākuma dalībniekam no Kuldīgas – bija palicis slikti pie auto (Mazda, attēlā redzamais piektais auto) stūres. Rezultātā viņš zaudēja spēju automašīnu vadīt un tā ir apgāzusies. Kad pēc, aptuveni, 15 minūtēm ieradusies neatliekamā medicīniskā palīdzība, tika konstatēts, ka vīrietis jau ir miris. Iesaistījās arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, kas palīdzēja mirušo izvilkt. Kā liecina neoficiāla informācija, vīrietim jau pirms tam ir bijušas veselības problēmas.

Pasākums netika reģistrēts kā sacensības, bet treniņš

Sazinājāmies ar autotrases apsaimniekotāju Aināru Eikertu un viņš skaidroja, ka šis pasākums Latvijas Autosporta federācijā nebija reģistrēts vis kā sacensības, bet gan kā treniņi: “Jā, sākotnēji bijām plānojuši, ka tas būs kausa izcīņas posms, bet pēc tā izsludināšanas sākumā nebija nekādas atsaucības, faktiski bija pieteikušies tikai 10 dalībnieku, tad sazinājos ar LAF un sarunājām, ka būs mums tikai treniņi.” Jāpiebilst, ka treniņi atšķirībā no sacensībām nav jāsaskaņo ar pašvaldību un arī jautājumā par medicīnas darbinieku klātbūtni likums ir mazāk prasīgs. Jāpiebilst, ka arī treniņa dalībniekiem ir jāievēro īpašas prasības : automašīnām, kas sacensībās piedalās, jābūt licencētām LAF, dalībniekiem jābūt arī apdrošinātiem nelaimes gadījumiem. Jāpiebilst, ka pasākumā gala rezultātā interese bija augusi un  piedalījās vairāk, nekā 37 dalībnieki.

LAF: ”Tika sniegta maldinoša informācija. Skaidrosim situāciju.”

“Sacensības ar Latvijas Automobiļu federāciju (LAF) nebija saskaņotas,” sarunā ar aģentūru LETA medicīniskās nodrošināšanas jautājumu skaidroja LAF preses pārstāve Zane Lielkāja. “Sacensību organizatori, kas ir mūsu organizācijas biedri, tos bija pieteikuši kā treniņus, kuros medicīniskās palīdzības brigāde uz vietas nav nepieciešama.” “Tādējādi ir pārkāpti LAF drošības noteikumi. Savukārt treniņos ir jābūt medicīniskās nodrošināšanas minimumam – pirmās medicīniskās palīdzības sniegšanas iespējām,” saka Lielkāja, kura piebilst, ka arī organizatora mājaslapā internetā svētdien pasākums reklamēts kā sacensības, kaut arī tika pieteikts kā treniņi. Ja notikums autotrasē “Tukums” būtu pieteikts kā sacensības, LAF nesniegtu atļauju tās rīkot bez ātrās medicīniskās brigādes klātbūtnes. LAF preses pārstāve arī norāda, ka Vasaras kausa pirmais posms autosprintā standarta automašīnām plānots tikai nākamās nedēļas nogalē Smiltenē. Tādējādi organizatori šādā veidā ir pasnieguši maldinošu informāciju. Oficiālu paziņojumu LAF sniegs tikai pēc apstākļu rūpīgas noskaidrošanas. “Šobrīd notikušā detaļas cenšas noskaidrot Standarta automobiļu komisijas vadītājs,” saka Lielkāja. Viņa saka, ka videoinformācija notikuma vietā liecina, ka vīrietim kļuva slikti jau pirms avārijas.

Komentāri

  1. Kaa tu blin zini, kas ko darīja un kas nee? Ej pati uz tādu amatu un tad parādi, kā jadara

   1. Tu nopietni??? Tev liekas, ka viņi sēž un gaida, ka tieši kādam konkrētam cilvēkam paliek slikti, citiem cilvēkiem palīdzība nav nepieciešama? Kuri bija tuvāk tos sūtija. Padoma nākošreiz, pirms kaut ko nepārdomātu ieraksti.

     1. ko var ņemties ,protams skumji,bet ja cilvekam bija lemts aiziet tad pat neviens mediķis nepalīdzēs kaut sēdēs blakus.

    1. Agrāk ātrie dežūrēja šāda veida sacensībās uz vietas.
     Acīmredzot organizators negribēja maksāt ātrajiem par dežūrēšanu.

     1. Jūs visu rakstu izlasījāt? Tur bija minēts kapēc nebija mediķi uz vietas

   2. Nu tāda sistēma valstī,sākumā sazvana Rīgu,tie āpši parasti tur neko nesaprot,zinu,jo ir nācies saukt ugunsdzēsējus,operātors sāk uzdot visādus stulbus jautājumus,teicu lai pasaka Tukuma dzēsējiem,tie noteikti zinās to vietu. Un tā tās minūtes aiziet

 1. Viss būtu bijis savādāk,ja ātra palīdzība būtu bijusi uz vietas sacensību laika,nevis 15 min jāgaida kamēr atbrauc 2 km.

  1. vis būtu bijis labi ja cilvēks būtu jau laicīgi apzinājies savu veselības stavokli.

  2. Te jautājums; Vai atrajai palidzībai nevajadzēja būt uz vietas? Manuprāt tada veida sacensībās tā būtu jābūt!

   1. Tās ir nelegālas sacensības,un viņi ātros neņem.Viņi uzskata,kad viss ok.Bet beigās,cilvēks nomirst.Uzskatu šādas nelegālās gonkas vispār aizliegt

    1. Tās nav nelegālas sacensības, acīmredzot kāds te nezin kurš ir organizators un kā tās nav nelegālas sacensības. Tās nav nelegālas ielu sacensības.

    2. Nāc skaties, pērc biļeti par 5 eur un būs ko samaksāt ātro brigādei 600 eur. Braucējs nenovērtēja savu veselības stāvokli, jo ar tādām pazīmēm vajadzēja vest uz uzņemšanu.

    3. Nevajag runāt par lietām ja neko nezinu. Nav nekādas nelegālās gonkas, šie bija saskaņoti treniņi. Nākamreiz pirms kaut ko raksti, padomā…

    4. Un vai tad tagad nelegālās gonkas ir atļautas?:D Vārds “nelegāls” jau pats par sevi nozīmē kaut ko neatļautu.

   2. Izlasi rakstu vēlreiz
    Tur vairāk reižu paskaidrots
    Kāpēc mediķi nebija uz trases

 2. Vini neko nedarija, ka var 15 minutes braukt uz trasi. Viniem vaidzeja reanimacijas mašinu uz tādiem pasakumiem. Cilveks kustējas butu atbraukuši atrāk ,iespeja liela ka izglābtu. Un tadam pasakumam ir iz vietas jabut atras palidzibas masinai

 3. Tieši tā. Man tas notika pilnīgi blakus. Zvanīju uz ātrajiem un šie teica ka jums uz vietas bija jābūt ekipāžai, tas ir pārkāpums un organizatora vaina.

  1. A ko negaji sniegt pirmo palīdzību līdz NMP ieradās??? Kuru būtu vainojuši ja bezatbildīgā šofera dēļ nelaime būtu notikusi pa ceļam uz sacensībām un būtu iesaistīti nevainīgi šoferi?????? Labi ka necieta vēl kāds… Lai šoferim vieglas smiltis un paldies Dievam ka tas notika trasē, kur citi necieta.

 4. Organizātoru vaina, jo tāda veida pasākumos neatliekamajai palīdzības brigādei ir jābūt klāt pasākuma norises laikā

  1. Ok, vieglāk vainot organizatoru, bet vai viņš vainīgs pie braucēja bezatbildību, piedalīties ja ir veselības problēmas??? Vieglāk tak tagad vainot un sodīt dzīvos… Visi runīgi, bet vai no malas kāds veica pirmo palīdzību līdz NMP ieradās? Visi blin tik gudri… Ka tik kādu vainotu un sodītu, bet primārā vaina ir šofera un labi ka dēļ šī negadījuma necieta vēl kāds… Jo tā bija bezatbildība pret sevi un citiem.

   1. Jebkuram var palikt slikti ar sirdi, arī pie normālas veselības esot… Nedomāju, ka braucēju var vainot. Tika pārkāpti daudz un dažādi gan LR likumi, gan LAF statūti…

 5. Galvenais jau ir kur tās sacensības notiek ,kas vai tad blakus nav MEŽA kapi un kas ir tās organizators pie ka[piem rīkot auto sacensības,vieta kur jāievēro klusums.

  1. Nemurgo. Jebkuri kapi atrodas pie ceļa kur mašīnas brauc daudz ātrāk. Organizātors nepiekā nav vainīgs.

  2. Nopietni! Savu privāto mašīnu ar var būt stum uz pleca gar kapiem, lai kādu ne pamodinātu!

  3. Kāda starpība, pie kapiem vai pļavā.. Varbūt tev sētā arī kapi, tu zini, kas kādreiz tur bijis.. Ko var debīli murgot… Tad jau slimnīcas arī pie kapiem ir aizliegums… Tur visu laiku brauc un trokšņo ar sirēnām… Ka nav ko rakstīt vsp neraksti…

  4. Pašvaldībai jāpainteresējas par šāda pasākuma norises likumību.
   Vai ir saņemtas visas nepieciešamās atļaujas un licenzes un to prasības tiek ievērotas, tai skaitā trokšņu limiti, ūdens apgāde/kanalizācija, atkritumu apsaimniekošana u.c.

   1. Trokšņi tādi, ka nav iespējams atpūsties brīvdienā savas mājas pagalmā. Šī trase jālikvidē gan tāpēc, ka traucē apkārtējo māju iedzīvotājiem kvalitatīvi atpūsties, jo sacensības (treniņi) notiek brīvdienās. Arī par kapiem nav ko ironizēt. Vispirms tur bija kapi, trasi izveidoja vēlāk. Tukuma Domei ir ko padomāt!

 6. Nemurgo. Jebkuri kapi atrodas pie ceļa kur mašīnas brauc daudz ātrāk. Organizātors nepiekā nav vainīgs.

 7. Diez ja tiek organizēts šads pasakums mediciniskajai palidzibai nav jābūt turpat uz vietas šada gadijuma ? Ja tas ir legali un saskaņots tam ta vajadzetu but

  1. Šinī gadījumā visa vaina jāuzņemās tomēr būs organizātoram,jo kā jau iepriekš tika minēts šādā pasākumā NMP ir jābūt uz vietas.Vai tad motokrosa sacensībās iztiek bez mediķiem….nē. Un šeit ir tieši tas pats…

 8. Nedrīkstēja tak kustināt. Nevarēja viegli tikt klāt. Kurš garantētu ka spranda nav lauzta ar triecienu riepas.

 9. Gudrie .irsēji!Šāda formāta sacensībās nav uz vietas jābūt ātrajiem un auto nav jābūt aprīkotam ar drošības karkasu.Cilvēks pie stūres nomirst ari un lielceļa!Sūdīga sagadīšanās kā saka!Te jau kārtējie trases aizklapētāji jau izlec!

  1. Pilnīga taisnība, diemžēl neveiksmīga apstākļu sakritība.. Izrādam cieņu dzīvību zaudējušajam un viņa ģimenei.

   1. Cilvēkam bija slikta pašsajūta, un braucot viss izbeidzās, likumā aizgāja taisni. Un pēctam bija jau miris.

  2. Gudri jau runā, bet vai vari parādit kur ir tāds punkts ka šādam sacensību formātam nav janodrošina ar medicinisko personālu?

 10. Es uzskatu, kad liela daļa atbildība ir jāuzņemas tieši organizatoram. Trase ir vienkārši briesmīgā stāvoklī. Ja reiz tiek iekasēta tik liela dalības maksa, tad varēja nedaudz atlecināt arī trases uzlabošanai, nevis gūt tikai sev labumu. Visas tās riepas kas tur mētājās pa trasi, tas jau apdraud braucējus. Šo nāves ieleju tikai klapēt ciet.

  1. Protams,klape visu ciet!Tā jau Tukums ir garlaicības centrs!Cilvēkam ar sirdi paliek slikti,bet tu atejniek trasi vaino!Riepas trasē???Tāds bābas skatijums un viedoklis tev par trasi!!!Pēc tava smirdīgā viedokļa jau redzams,ka ne s.da nesaproti no autosporta!

  2. Trases īpašniekam ir jāmaksā arī sacensību tiesnesiem un pārējam personālam pašam viņam nemaz tik daudz nepaliek naudas un trases kopšana arī izmaksā naudu

  3. Kādas riepas mētājas.. Riepas bija speciāli saliktas ka trases daļa un ja vēl riepas bija ka trases nožogojums….

 11. šīs pagrīdes sacensības norisinās jau pāris gadus, sen bija laiks Pašvaldībai liegt rīkot tur ko tādu Nelegālu. Visas sacensības kas tur notika bija uz savu galvu saskaņotas, bez mediķu un glābēju uzraudzības. Kā parasti, kaut kam jānotiek, kad beidzot sāks domāt

  1. Neviens nepiedalās piespiedu kārtā!Visi,kas piedalās autosportā skaidri saprot ar ko tas var beigties!

 12. Tieši tā.. Savu dzīvību viņi uzliek uz papīra ja brauc bez krakas un sporta jostām… Organizatori tur nau vainīgi… Cilvēkam palika slikti pie stūres trasē. Varēja arī tas notiek uz šosejas. Kuru tad vainoti, Latvijas valsts ceļus?

 13. Tieši tā.. Savu dzīvību viņi uzliek uz papīra ja brauc bez krakas un sporta jostām… Organizatori tur nau vainīgi… Cilvēkam palika slikti pie stūres trasē. Varēja arī tas notiek uz šosejas. Kuru tad vainoti, Latvijas valsts ceļus?

  1. Nu cik man zināms tad visas sacensības tiek organizētas ar vai nu moto vai auto federācijas ziņu un līdzdalību.Un lai rīkotu sacensības ir jāizpilda visādi nolikumā punkti.
   Šī izskatās,ka bijusi tāda krūmu gonka tāpēc arī šāds rezultāts….Skumji.

   1. kāds rezultāts???Problemas ar sirdi???Katrās krūmu gonkās kāds ar sirdi aiziet pēc tava tupā prāta???

 14. Mediķiem noteikti jābūt klāt jebkura veida sacensībās, pat basketbola un futbola, nerunājot par tehniskajiem sporta veidiem!!!

 15. Tas nekas ka tur ir kaut kas līdzīgas trasei, tā ir un paliek Pilsētas zeme uz kuras spēka ir ari ceļu satiksmes noteikumi. Tas ka Tur ik pa laikam notika kaut kas līdzīgs Gonkām, nenozīme ka tur organizātoram nebūs jānes atbildība. Arī iepriekš tur tika aizrādīts par nesaskaņotām autobraucēju izklaidēm, kuras laikā varēja notikt nelaime. Organizātors vienmēr atrunājās ka viss saskaņots, kaut gan īstenībā tā nebija, īstākā Patvaļa. Īpaši krutas bija pagājušo gad it kā saskaņotas nakts sacensības, kur nevarēja sapras vai tas ir auto sacīkstes, vai kuram skaļāks izpūtējs.

  1. Trase ir licenzēta un sacīkstes notiek ar LAF atļauju… Izpūtēji te dažiem pa skaļu…

 16. No laf.lv SAK sadaļas auosprinta noteikumu punkta 6.1
  “Autosprinta sacensībās ir jānodrošina iespēja sniegt neatliekamo medicīnisko palīdzību, trasē visu sacensību laiku nodrošinot pilnībā aprīkotu ātrās palīdzibas automašīnu un mediķus.”
  tā ka daži te var ne-irst par to, ka nav vajadzīgi mediķi.

  Publisku izklaides un svētku pasākumu drošības likuma 10. panta 10.2.4 punkts:
  “ja nepieciešams, nodrošināt pirmo medicīnisko palīdzību publiska pasākuma apmeklētājiem un dalībniekiem un Ministru kabineta noteiktajā kārtībā nodrošināt šo pasākumu ar neatliekamo medicīnisko palīdzību;”

  1. No Go4speed raksta:
   “Kā portālam Go4speed paskaidroja LAF, tad, lai arī organizatori savā mājas lapā tukumatrase.lv raksta, ka šīs bija sacensības, LAF pavēstīja, ka šie bija saskaņoti treniņi. Pēc šī brīža LAF Standarta Automobiļu komisijas noteikumiem šādos treniņos klāt var arī nebūt mediķu brigādes.”

 17. Tukuma trase mājas lapā ir viss aprakstīts un visi noteikumi un prasības kas jaievēro lai startētu!Ieejiet un palasiet pirms te publiski izgážaties! viena tante teica viedokļi te ari netrūkst!

 18. Kas noticis, tas noticis. Ļoti žēl . Taču Labi,kā nenotika vēl lielāka nelaime- varēja būt visādi. Vēl kādu satraumēt u.tt.
  Līdzjūtība piederīgajiem.
  ….un cilvēks nomira darot to kas patīk.

  1. Ja jau jums te daudziem liekas ka viss notiek nelikumīgi Tukuma autotrasē, tad piezvaniet uz LAF un noskaidrojiet un tikai tad debitējat

  2. piekrītu, žēl ka tā noticis un līdzjūtība tuviniekiem, bet cilvēks mira tiešām darot to kas aizrauj, nevis no dusmām un dumjiem komentāriem internetā. Palasot komentārus, saprotu nav jābaidās no rejošiem suņiem, bet no neadekvātiem cilvēkiem.

 19. Ja jau jums te daudziem liekas ka viss notiek nelikumīgi Tukuma autotrasē, tad piezvaniet uz LAF un noskaidrojiet un tikai tad debitējat

   1. Amatniekam tik lielā mērā interesē autosports, ka zvanījis uz LAF un “‘debitējis” ar viņiem par šo konkrēto gadījumu. Tā Es secinu pēc tevis rakstītā. Spečuks baigais te atradies.
    Baigi ātri tu no politikas pievērsies autosportam.

 20. NU NU< saskaņotas….!!!
  No LAF majas lapas –
  Sacensības ar Latvijas Automobiļu federāciju (LAF) nebija saskaņotas," sarunā medicīniskās nodrošināšanas jautājumu skaidroja LAF preses pārstāve Zane Lielkāja. "Sacensību organizatori, kas ir mūsu organizācijas biedri, tos bija pieteikuši kā treniņus, kuros medicīniskās palīdzības brigāde uz vietas nav nepieciešama."

  "Tādējādi ir pārkāpti LAF drošības noteikumi. Savukārt treniņos ir jābūt medicīniskās nodrošināšanas minimumam – pirmās medicīniskās palīdzības sniegšanas iespējām," saka Lielkāja, kura piebilst, ka arī organizatora mājaslapā internetā svētdien pasākums reklamēts kā sacensības, kaut arī tika pieteikts kā treniņi.

 21. Un tagad lai izkultos no sūdiem, teiks ka palika slikti…! Interesanti zinat, kā skatītajs var noteikt ka braucējam pie stūres ir palicis slikti, un viņs apmeta kuleņus ?
  To pateiks ekspertīze, no ka viņš miris, no sirdslēkmes, vai pēc tam kad cieta avārijā.

 22. Vai atceraties,kad Tukuma auto trasē,pēc tam Raudas trasē traucās Rezevskas,Tions utt.Skatītāju bija kā biezs.Tad Latvijā kādā trasē notika nelaime,un nu visām trasēm bija jākļūst iekārtotām pēc standartiem.Mums te viss panīka, bet sirdī Tukums tak ir autosporta pilsēta.Te puiši kaut ko mēģināja Tad aizliedza braukt kopā trasē.Visu jau var aizliegt.Labāk lai iedzer,aiziet uz spēļu zāli,gonko ielās……

  1. Tie gudrie dirsēji jau to grib, tad gan jau atkal nebūs labi un atkal sūdzēsies cik viss slikti. Kad nāk un skatās gonkas par velti tad palēkdamies, tagad filozofē par ātro brigādi, kura šajā gadījumā nebūtu līdzējusi un maksā neadekvātu summu lai nosēdētu dienu.Kāpēc “kapumīlis” aizmirsa pieminēt ebreju un Ozoliņu kapus, tie jau arī nav tālu. Lai vieglas smiltis aizgājējam un līdzjūtība tuviniekiem un draugiem!

 23. Ātrās palīdzības ekipāža bija vajadzīga , bet arī pašiem dalībniekiem jāizvērte sava gribēšana piedalīties redzot, ka tur tās nav, kā arī ja tas būtu noticis uz koplietošanas ceļiem tad ātras palīdzības brigāde tāpat būtu braukusi 15 minūtes , tas nemaina lietas būtību , ka tukuma novadā nav pietiekami daudz ātrās palīdzības ekipāžas. Protams pieminekli uz lielās ielās var atļauties uzbūvēt par 300k , bet visai pilsētai jāiztiek ar 2 ātrās palīdzības ekipāžām – labākajā gadījumā .
  -Bija pieteikts kā treniņš un viss arī notika treniņa kārtībā , trasē vienlaicīgi atrdās 1 auto un ja cilvēks bija iesprostots automašīnā , tad pirmās palīdzības sniegšana tur nebūtu gājusi cauri.
  Izsaku līdzjūtību un novēlu izturību tuviniekiem, draugiem un arī organizatoriem!

 24. ko var ņemties ,protams skumji,bet ja cilvekam bija lemts aiziet tad pat neviens mediķis nepalīdzēs kaut sēdēs blakus.

 25. Ļoti skumji, ka tā notika. Visdziļākā līdzjūtība sportista tuviniekiem. Izturību organitoriem. Ļoti ceru, ka šī nelaimes gadījuma dēļ nebūs liegts turpmāk baudīt autopriekus ne sportistiem ne skatītājiem. Diemžēl nelaime var notikt ik uz soļa, bet dzīve taču turpinās….

 26. Visu cieņu ntz par adekvātu atspoguļojumu,ko nevar teikt par delfiem,tvnet un citiem melu portāliem.līdzjūtība mirušā tuviniekiem

 27. Protams skumji ka tā it noticis un līdzjūtība aizgājēja tuviniekiem !
  Bet atbalsts jāsaka arī Aināram .Jūs gudrie spriedelētāji , varbūt padomājiet cik nelaimju ir novērstas ar šīs trases savešanu kārtībā un vai kāds neredz to , ka Tukuma ielās ir daudz mazāk šie ” driftotāji ”
  Vai tiešām kāds kas sāk kaut ko darīt , lai savestu kārtībā nolaistas vietas un organizētu jauniešu izklaides ir šādi jānolīdzina līdz ar zemi ?
  Padomājiet pirms kādam ” kožat ”
  AINĀR turies !!!!

 28. Līdzjūtība aizgājēja tuviniekiem !
  Bet atbalsts jāsaka arī Aināram .Jūs gudrie spriedelētāji , varbūt padomājiet cik nelaimju ir novērstas ar šīs trases savešanu kārtībā un vai kāds neredz to , ka Tukuma ielās ir daudz mazāk šie ” driftotāji ”
  Vai tiešām kāds kas sāk kaut ko darīt , lai savestu kārtībā nolaistas vietas un organizētu jauniešu izklaides ir šādi jānolīdzina līdz ar zemi ?
  Padomājiet pirms kādam ” kožat ”
  AINĀR turies !!!!

  1. Kur jūs dzīvo?Driftotāji joprojām traucē iedzīvotājus Meža,Raudas un Kurzemes ielas!!!Ka nakts,ta sākas!!!

 29. Tie,kas te kauc un uzskata,ka trase ir jāslëdz-uz ielām mirst daudzreiz vairāk cilvēku-slēdzam ielas un šosejas????

  1. To jau nevar nosaukt par trasi. Trasei ir jābūt sakoptai un ar labām organizācijas spējām. Taču tur ir bardaks.

 30. Lielākā daļa komentētāju pat nav izlasījuši rakstu, vienkārši “cepās”. Pa tēmu vai nē, tas jau vairs nav svarīgi. Varbūt NTZ vajadzētu izveidot sadaļu “cepiens”, lai šiem nabagiem ir kur norieties?

 31. Vai saprotam starpību starp traģiski gājis bojā un pēkšņi palicis slikti un nomiris

 32. Lielākā sāpe par to ka! organizātori nezin kā jārīkojās šādā situācījā!! Cilvēks karājās siksnās ar galvu uz leju knapi elpo jo siksna nospiedusi kaklu bet džeks vestē auro lai neviens neko neaiztiek un gaidam ātros Pat pulsu nemāk neviens noteikt!!!!! Cilvēks gaja bojā organizātoru nezināšanas un nemakulības dēļ kā rīkoties šādās situācijās!!! Vienīgais par ko viņi satraucās šo 15 minūšu laikā, bija ka nu tulīt zvanīs no LAF un būs ziepes!!!!! Līdzjūtība Tuviniekiem!

 33. Tā nu nebij gan, siksnas atsprādzēja un braucēju nolaida slīpus stāvoklī, ārā nevilka, jo ar sprandu bij šaubīgi, pulsu arī skatījās visulaiku kāds….

 34. Tā nu nebij gan, siksnas atsprādzēja un braucēju nolaida slīpus stāvoklī, ārā nevilka, jo ar sprandu bij šaubīgi, pulsu arī skatījās visulaiku kāds….

  1. Ja jau tu tur biji tad vajadzēja zināt ka siksnas pārgrieza nevis atsprādzēja kā tu saki!!! Un tas notika tikai pēc vismaz 5min kad kads no braucējiem uzstāja!!!!

  1. Tāpēc, ka pats palīdzēju kājas novietot normālā stāvoklī, viņš 100% nepalika karājoties jostās, tika novietots guļus, tik galvu centās neaiztikt, tāpēc tika atstāts mašīnā

 35. Piekrītu Gonchikam.! Un jāpiebilst, ja grib piedalīties tādā pasākumā, tad jāņem līdzi labi draugi kas cīnīsies par tevi ja kas notiek ar tevi! Nevis visi stāv skatās, nesaprot vai īsti negrib un baidās kautko darīt!

 36. komentāru rakstīsana ;latvietis” ir dikti čadīgs bet kad jāiet ielās izteikt savas pretenzijas tad klusums ‘;kauns” par tadiem cilvēkiem

 37. Pats kādreiz braucu šajās gonkās. Tad tik samaksāja naudu un pat balviņas nebija. Grēders bija tik sapņos. Taisnība jau ir, ka tikai nauda gar acīm organizatoriem, nekas cits kā lielā peļņa. Un kā kāds čoms viņiem ne tā nobrauca uzreiz pārbrauciens. Neklausās ieteikumos vispār. Par to jau tā škrobe, man pietika ar 3 gonkām, lai mestu mieru

 38. Nesaprotu ko tur cepties! Autosports ir riska grupā! Tā pat, kā paroplānisms, izpletnlēkšana u.c! Visi te baig cepjās! Tad jau bokks ar jaizmeklē, kad kāds dabu zilu aci!

 39. nevajag vainot nevienu!!!!!ja cilveks juta ka vinam ir problemas ar veselibu kada sakara vins tad sedas pie stures?????jus par to padomajat?????vins ir pats vainigs!!!!!zel protams cilveku!bet vins pats izdarija kljudu!!!!!

 40. Pēc publiski pieejamas informācijas 2020.gada 23.maijā Biķernieku trasē notika publisks pasākums, kurā piedalījās 45 dalībnieki. 24.05.2020 06:30 LETA publicēts raksts ”Nitišs Biķernieku trases testos uzrāda otro ātrāko apļa laiku ar bagija klases auto”, kurā rakstīts: ”Latvijas rallija braucējs Reinis Nitišs piektdien Biķernieku trasē starp 45 sportistiem uzrādīja otro ātrāko apļa laiku, braukdams ar bagiju klases spēkratu, vēsta Latvijas Automobiļu federācija (LAF)…”
  LAF pārstāve par Tukumā notikušo pasākumu, kurā piedalījās 37 dalībnieki skaidro: Ja pasākumā piedalās tik daudz sportistu, tad tās ir jāpārformulē kā sacensības, nevis kā treniņš. Tad arī būtu vajadzīga pašvaldības atļauja.
  Biķerniekos 23.maija pasākumā piedalījās 45 dalībnieki – treniņš!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *