Jānis Vītols

Tukumā vienas bedres aizber, citas – rodas

Ik gadus, kad sniegs pamazām atkāpjas un tuvojas pavasaris, lielas galvassāpes autovadītājiem rada daudzās un dziļās bedres. Šis gads nav izņēmums – Tukumā saradies īpaši daudz bedru, pat tādās vietās, kur asfalts ticis uzskatīts par jaunu un labu.

Ik gadus, kad sniegs pamazām atkāpjas un tuvojas pavasaris, lielas galvassāpes autovadītājiem rada daudzās un dziļās bedres. Šis gads nav izņēmums – Tukumā saradies īpaši daudz bedru, pat tādās vietās, kur asfalts ticis uzskatīts par jaunu un labu.

Kā stāstīja Tukuma novada domes komunālinženiere Leonarda Koršunova, pirms pēdējā sniega daļa bedru tika aiztaisītas, taču nupat ir atkal jaunas, tāpēc darbs tiek turpināts. Bedru remontu Tukumā veic SIA «Kurzemes ainava» avārijas brigāde un arī simtlatu projektā iesaistītie vīri. Vaicāta, vai tiek uzraudzīta darbu kvalitāte, L. Koršunova skaidroja, ka uzņēmējam jāievēro normatīvo aktu prasības par bedru aiztaisīšanu ar auksto asfalta segumu. Tieši tāpēc šim darbam tiek izmantotas agrākas rīta stundas, kad nav ļoti atkusis, lai bedres nepiepilda ūdens, jo tādos apstākļos strādāt nav jēgas – darbs, vienalga, būs jādara otrreiz, kas uzņēmumam noteikti nebūtu izdevīgi. Paveiktais tiekot pārbaudīts, taču klāt šiem strādniekiem visu dienu gan neviens nestāv, jo visas kvalitātes prasības formulētas darba uzdevumā.

9 komentāri

  1. oo 01.03.2013

    kad beidzot sāks domāt par kvalitāti???

  2. zaika 01.03.2013

    aizbrauc latvijas satiksmes ministrs ciemos pie lietuvas satiksmes ministra. tam uzcelta 2. stāvu māja, 2 auto, baseins.
    Latvijas ministrs prasa: "Kur naudu dabūji, lai to visu iegādātos?"
    Lietuvas ministrs pieved pie loga un jautā: "Ceļu redzi?"
    -"Jā!"
    -"Cik joslas?"
    -"3."
    -"Bija jābūt 4."
    Pēc gada lietuvas satiksmes ministrs atbrauc ciemos pie latvijas satiksmes ministra un redz, ka tam uzcelta piecstāvu villa, 3 auto, tenisa korti, baseins.
    Lietuvas satiksmes ministrs jautā: "Kur naudu dabūji?"
    Latvijas satiksmes ministrs pieved pie logo un jautā: "Ceļu redzi?"
    -"Nē..."

    1. Un kas 02.03.2013

      Ja ir ģimenes bizness kādā pašvaldības iestādē, tad dzīvo kā tai anekdotē zemāk.

  3. as 02.03.2013

    a kam tas bizness pastāsti vairāk

    1. Dzeltenai presei nestāsta 02.03.2013

      Tur darbs knābātajiem, žēl tik ka ārpus Rīgas tie savu degunu nebāž

    2. Kibercilvēks 02.03.2013

      Kurš tad to internetā stāsta, tāpat visa pilsēta redz kā pie mums bedrītes lāpa.

  4. as 03.03.2013

    tad jau te tādi dirsēji
    nekā nezin

Pievieno komentāru