Foto: Agris Jansons

Pašvaldības darbinieki talkas laikā krāso estrādes solus

Lielās talkas darbus Durbes estrādē, kā jau iepriekš solīts, Tukuma novada pašvaldības darbinieki paveica šodien, 29. aprīlī.

Gatavojoties Latvijas sieviešu un vīru koru svētkiem, kas estrādē notiks 4. jūnijā, galvenais uzdevums bija sakārtot solus un apkārtni. Kā skaidroja pašvaldības izpilddirektora vietnieks Egils Dude, šobrīd tiek veikti tie darbi, kurus varēja izdarīt ātri, lai estrāde būtu pasākumiem gatava: “Vidējā solu daļā ir nomainīti visi dēļi, un tie tiek trīs reizes nokrāsoti, savukārt abās malējās daļās nomainītas vien atsevišķu solu virsmas. Veco solu koka daļas tiek noslīpētas un divreiz nokrāsotas.”

Jāpiebilst, ka talkas dienā Durbes parkā strādāja arī Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskolas skolēni un skolotāji, savukārt pašvaldības darbinieki pie estrādes sakopa vecos kokus, grāba lapas un savāca sausos zarus.

Komentāri

  1. Nu pilnīga anekdote kā padomju laikos , tagad kad ir kaudze ar mūsdienīgiem materiāliem kuri nav jāpārkrāso !!!:) es varu iedomāties kādi būs dupši vasaras karstumā ja uz tiem soliem apsesties.:):):Un tiem 2 , vai 3 pasākumiem kuri Durbē notiek vai vispār bija vērts.
    Bet nu ja jau krāsotājiem kopējs tusiņš, par ko gan ne :):):)

  2. tak gatavojas ntz koru svētkiem, t.i,, satuvināšanās svētkiem ar domes politikāņiem. ntz pārtraucis arī bliet par domes avīzēm… neesat pamanījuši?

  3. Nu, Kaspara Gribusta idejas ar priedes koka dēļiem soliem ir ģeniālas, ko tur teikt! Ja nu aiziešu uz kādu pasākumu, droši, ka prasīšu kompensāciju pasākuma rīkotājiem par sveķiem bikšu pakaļpusē!

    1. Tu neiesi,jo esi no teim kas tikai apliek citus un gribi tikt vaļā no savām vecajām biksēm.

  4. Nu un ka darba laikā? Varētu padomāt, ka tie cilvēki ahujenna pelna vai viņu darbošanās 1 dienu gadā ārpus birojiem nes milzu zaudējumus novadam. Skolēni un skolotāji arī talko mācību un darba laikā. Tos arī tagad knābāsim? Tu, mērgli, šodien talkoji savā brīvdienā? Kārtējais pļūtītājs, kas neko nedara ne darba laikā, ne ārpus tā. Labāk ieslēdz TV un pasēdi pie tā, būs lielāka jēga no tevis, tizleni.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *