Apstiprina jaunos Saeimas deputātus, to skaitā novadnieku Edmundu Jurēvicu

Saeima ceturtdien, 15. decembrī, apstiprināja deputāta pilnvaras uz laiku 14 jauniem parlamentāriešiem. Tas bija nepieciešams, jo viņu partijas biedri savas pilnvaras uz laiku nolika, lai strādātu jaunajā Krišjāņa Kariņa (“Jaunā Vienotība” (JV)) valdībā, raksta portāls «LSM.LV»

Naurim Puntulim (Nacionālā apvienība (NA)) ieņemot kultūras ministra amatu, Saeimā iekļuva Ģirts Lapiņš. Inārai Mūrnieces (NA), stājoties aizsardzības ministres amatā, deputāta pilnvaras uz laiku apstiprinātas Jurģim Klotiņam. Ilzes Indriksones (NA) vietā būs Normunds Dzintars, bet Jāņa Vitenberga (NA) vietā – Arnolds Jātnieks.

JV valdības pārstāvju – Krišjāņa Kariņa, Edgara Rinkēviča, Anda Čakšas, Ineses Lībiņas-Egneres, Evikas Siliņas, Arvila Ašeradena un Raimonda Čudara – vietā stāsies Ilze Vergina, Edmunds Jurēvics, Gatis Liepiņš, Atis Labucis, Ingrīda Circene, Jānis Reirs un Viktorija Baire.

Mārim Kučinskim (“Apvienotais saraksts” (AS)), pārņemot iekšlietu nozares vadību, deputāta pilnvaras uz laiku būs Edgaram Putram. Didža Šmita vietā stāsies Ieva Brante, savukārt Māra Sprindžuka vietā – Andrejs Svilāns (AS).

Parlamentā informēja, ka pirms balsojuma par mandāta apstiprināšanu deputāti Saeimas sēdē deva svinīgo solījumu, ko apliecināja ar savu parakstu. Svinīgajā solījumā deputāts apņemas būt uzticīgs Latvijai, stiprināt tās suverenitāti un latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu. Tāpat deputāts apņemas aizstāvēt Latviju kā neatkarīgu un demokrātisku valsti un savus deputāta pienākumus pildīt godprātīgi un pēc labākās apziņas, kā arī ievērot mūsu valsts Satversmi un likumus.

Komentāri

  1. Ļevčenko no filmas tikšanās vietu mainīt nedrīkst saka:

    mūli nobarojis, kaut piesmēķē…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *