U-20 hokejisti devītajā vietā pasaulē

U-20 Latvijas hokeja izlase, kuras sastāvā arī četri bijušie Tukuma hokeja kluba spēlētāji – Patriks Bērziņš, Elvis Laškovs, Rainers Dārziņš un Ģirts Silkalns, startēja Pasaules čempionātā Kanādā. Diemžēl visās čempionātā spēles tika piedzīvots zaudējums, tādēļ komandai nācās cīnīties par savu vietu elitē. Pirmā spēle tika aizvadīta jau 2. janvārī pret Austriju un, kā jau arī ziņojām, tika izcīnīta uzvara ar rezultātu 5:2. Otrajā spēlē, kas norisinājās 4. janvārī un arī pret Austrijas valstsvienību, tika gūta uzvara ar rezultātu 4:2, līdz ar to tika nosargāta vieta elitē, Latvijas komandai ierindojoties 9. vietā pasaulē. Bērziņam un Silkalnam šis bija pēdējais čempionāts U-20 vecuma grupā.

Komentāri

  1. Tas ir lieliski, ka latvieši spēj gūt panākumus pasaulē. Lūgsim Latvju Dievus, lai Latvju Dievi svētī Latviju izaugsmei un pārticībai!

  2. Very efficiently written information. It will be useful to everyone who utilizes it, including yours truly :). Keep doing what you are doing – for sure i will check out more posts.

  3. Everything is very open and very clear explanation of issues. was truly information. Your website is very useful. Thanks for sharing.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *