SEO vērtības migrācija – kā to izdarīt pareizi?

Uzņēmumiem, kuriem ir būtiska zīmola kvalitatīva klātesamība un redzamība digitālajā vidē, digitālā mārketinga speciālisti iesaka, lai tiek veikta vismaz neliela mājas lapas optimizācija regulāri.

Savukārt jau visaptveroši strukturālas un saturiskas vietnes izmaiņas ir nepieciešamas ik pēc diviem līdz trijiem gadiem. Tas tādēļ, ka šajā salīdzinoši īsajā laika periodā ir mainījušās ne tikai algoritmu prasības meklētājprogrammās, bet arī lietotāju priekšstati par labu dizainu, lietojamību vai noderīgu saturu.

Tomēr nepārdomāta un sasteigta pāreja uz atjaunotu mājas lapu var izraisīt pozīciju zaudēšanu pārlūkprogrammu meklēšanas rezultātos, apmeklētāju plūsmas samazināšanos un arī reklāmguvumu zaudēšanu. Pārdomāta SEO stratēģija ļauj novērst pārejas negatīvās sekas.

Ko nozīmē SEO vērtības migrācija?

Par SEO vērtības migrāciju sauc daudzslāņainu pasākumu kopumu, kura laikā notiek meklētājprogrammu novērtējuma pozīciju, vietnes autoritātes un indeksēšanas signālu pārsūtīšanas process, lai atspoguļotu veiktās izmaiņas mājas lapas vai interneta veikala struktūrā.

Pareizi veikta SEO vērtības migrācija garantē, ka atjaunotā vietne nezaudēs pozīcijas pārlūkprogrammu meklēšanas rezultātos un SEO optimizācija nebūs jāsāk no jauna.

Tādēļ kvalitatīva procesa īstenošanā būtiski SEO pakalpojumi, kas ietver gan rūpīgu izpēti un plānošanu, gan izpildi un uzraudzību. Turklāt, sarežģītības dēļ pārejas process ir komandas darbs, kurā ir jāiesaista gan digitālā mārketinga un vietnes izstrādes, gan SEO speciālists.

Kādi aspekti var palīdzēt SEO vērtības migrācijas procesā?

Vietnes SEO migrācijas process sastāv no vairāk nekā 20 dažādiem pārvirzīšanas, pievienošanas, atjaunošanas un pārbaudes soļiem. Tādēļ rūpīga plānošana procesa sākumā, detalizēti uzskaitot visus soļus un ieliekot tos laika grafikā, palīdzēs neizlaist nevienu no posmiem un pabeigt pārejas procesu noteiktajā termiņā.

Vietnes dublēšana neļaus zaudēt vietnes pieejamību klientiem pārvirzīšanas kļūdu dēļ. Savukārt, pirms un pēc vietnes palaišanas veikts SEO audits ļaus pārliecināties, ka visi lapas elementi ir pārnesti un darbojas.

Digitālā mārketinga aģentūra E-komercija.lv garantē, ka, veicot pāreju uz atjaunoto vietnes versiju, gadiem audzētie mājas lapu un interneta veikalu SEO rezultāti netiks zaudēti. Plašā pieredze un pakalpojumu klāsts ļauj vienuviet veikt visu nepieciešamo izpētei, plānošanai un migrācijas izpildei.

Arī, ja Jums nepieciešama pavisam jauna interneta veikala izveide cena, kur spēlē ne mazāko lomu, ienāciet www.e-komercija.lv un sazinieties ar SEO speciālistiem. Pilnīgi mārketinga pakalpojumi, kas ļaus Jums būt drošiem par savas vietnes rezultātiem. E-komercija.lv speciālisti labi zina to, kas ir SEO un kā to pielietot attīstībā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *