Foto: Pixabay.com

Mobilie telefoni ar pogām: pieci iemesli, kāpēc tā ir labākā izvēle

Nebūs melots apgalvojot, ka šobrīd viedtālrunis ir atrodams teju ikviena cilvēka kabatā. Bet vai esi aizdomājies par to, kāpēc Tev nepieciešamas visas viedtālruņa sniegtās funkcijas? Esam apkopojuši piecas būtiskas priekšrocības, ko sniedz mobilie telefoni ar pogām jeb podziņtelefoni – iepazīsties ar tām raksta turpinājumā!

Lieliska iespēja ietaupīt vairākus simtus eiro (un pat vēl vairāk)

Kvalitatīvs viedtālrunis maciņa saturu patukšo diezgan ievērojami – to cena parasti sasniedz vairākus simtus eiro, nemaz nerunājot par tā sauktajiem flagmaņiem jeb jaudīgākajiem un modernākajiem viedtālruņu modeļiem, kuru cena mēdz pārsniegt arī četrciparu skaitli. Protams, iespējams atrast arī viedtālruņus, kas mēdz maksāt pat mazāk par 100 eiro, taču arī to varēšana ir visai ierobežota – ļoti iespējams, ka atmiņas pietiks vien pašām svarīgākajām aplikācijām, fotogrāfijas sanāks visai neskaidras, bet pats telefons uzvedīsies lēni.

Podziņtelefoni savukārt ir pilnīgs pretstats, proti, tos iespējams iegādāties par dažiem desmitiem eiro, savukārt paši lētākie modeļi tikai nedaudz pārsniedz 10 eiro atzīmi. Tāpēc, ja jau sen vēlies doties ceļojumā, iegādāties kādu saimniecībā nepieciešamu lietu vai gluži vienkārši gribi atlicināt naudu nebaltām dienām, mobilais telefons ar pogām būs pareizā izvēle.

Par telefona uzlādēšanu varēsi gandrīz aizmirst

Viena no viedtālruņu īpašnieku lielākajām sāpēm ir nemitīgā akumulatora iztukšošana; nereti telefonu nākas uzlādēt pat vairākas reizes dienā. Ar podziņtelefonu viss ir daudz ērtāk un vienkāršāk – tā baterija ar vienu uzlādi var kalpot pat vairāk par nedēļu. Tas, protams, atkarīgs no tā, cik bieži telefonu izmantosi, tomēr, sporta terminoloģijā runājot, šajā aspektā mobilie telefoni ar pogām viedtālruņus sakauj “vienos vārtos”.

Foto: Pixabay.com

Un ja reiz runājam par akumulatora darbību, jāpiemin arī, ka podziņtelefoni ir daudz uzticamāki aukstā laikā – kad viedtālruņi nereti izslēdzas, telefoni ar pogām spēj darboties praktiski bez problēmām (reizēm manāma vien neliela aizture).

Nekādu produktivitātes zudumu

Viedtālruņi “noēd” ne tikai naudu, bet arī laiku – dažas stundas, kas pavadītas sociālajos tīklos, interneta plašumos vai skatoties jautrus video, paskrien nemanot. Ar podziņtelefonu šāds risks nepastāv, jo tajos veikt attiecīgās darbības praktiski nav iespējams!

Tāpat viedtālruņi mēdz “nozagt” laiku, ko varētu pavadīt kopā ar ģimenes locekļiem un draugiem. Mobilie telefoni ar pogām šajā aspektā ir daudz pielaidīgāki – tā kā laiks netiks tērēts lieki, būs daudz vienkāršāk atrast brīvās stundas saviem tuvajiem cilvēkiem realitātē, nevis sazinoties virtuāli.

(Gandrīz) neviena kabata nebūs par mazu

Izmēram ir nozīme, un viens no piemēriem ir mobilo telefonu gabarīti. Proti, viedtālruņi sāk palikt arvien lielāki, un dažkārt aktuāls kļūst jautājums par to, vai jaunākais flagmanis maz ietilps Tavu mīļāko bikšu kabatā (jaunākie viedtālruņi un kompaktākie planšetdatori internetā atrodamajās fotogrāfijās vismaz pēc izmēra reizēm ir visai grūti atšķirami). Ar pogu telefoniem šādu likstu nav – tie joprojām ir ļoti kompakti, līdz ar to savu vietu atradīs arī nelielās kabatās.

Mazāk uztraukumu par kritieniem un skrāpējumiem – vieglāka dzīve

Foto: Pixabay.com

Protams, arī podziņtelefona sasišana nav patīkama, taču to nevar salīdzināt ar kreņķiem, kas rodas, no rokām nejauši izslīdot viedtālrunim, kura ekrāna remonts dažkārt maksā piecas reizes vairāk nekā jauns mobilais telefons ar pogām. Turklāt, pateicoties savai uzbūvei un salīdzinoši nelielajam svaram, podziņtelefons kopumā ir izturīgāks par ierindas viedtālruni.

Neatkarīgi no tā, vai Tavi iecienītākie ir viedtālruņi vai mobilie telefoni ar pogām, meklē tos viedveikalā 1a.lv – plašais preču klāsts un draudzīgās cenas ļaus atrast sapņu telefonu ikvienam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *