Tukumā un novadā

Satiksmes negadījums Talsu ielā

Šorīt, 4. aprīlī, noticis ceļu satiksmes negadījums Tukuma pilsētā – sadūries busiņš un BMW. Negadījuma dēļ uz laiku slēgta Talsu iela. Apbraukšanas iespējas – pa Pauzera ielu.

Vai gaļai tirgū jābūt nosegtai?

Redakcijā vērsās kāds tirgus paviljona apmeklētājs, kurš bija sašutis par to, ka šajā tik saspringtajā laikā, kad veikalos tiek ievēroti dažādi ierobežojumi, tirgū svaigās gaļas stendi darbojas, it kā nekādu ierobežojumu nemaz nebūtu. Arī nekāda distance (24. martā) netiekot ievērota. Esot pat kāds tirgotājs, kas tirgo gaļu no letes, kam pat nav elementāra norobežojuma.

Kāds karantīnas stāsts…

Jau vairākas nedēļas paaugstināta stresa un, var pat teikt, emocionālas vardarbības apstākļos nākas dzīvot ģimenes ārstes Ilgas Meženieces ģimenei. Un tas tikai tāpēc, ka, ievērojot visas ārkārtas stāvokļa prasības un rūpēs par līdzcilvēku drošību, ģimene godprātīgi apziņojusi visus dienestus un iespējamās kontaktpersonas, kad uzzinājusi, ka meitai, kas atgriezusies no darba Austrijā, covid-19 tests bijis pozitīvs.

No skolotāja par uzņēmēju

Savs uzņēmums, pats sev priekšnieks un pats plāno savu laiku… Raugoties no malas uz uzņēmēja ikdienu, viss izklausās tik skaisti! Bet tā spriedelējot, daudzi pat iedomāties nevar, cik bieza garoza reizēm ir tai maizītei, kas otrā – uzņēmēja – pusē. Tāpēc dažs labs jau laicīgi, apsverot visus ”par” un ”pret”, secina, ka labāk tad strādāt algotu darbu un neriskēt… Taču tas noteikti nav stāsts par tukumnieku Iļju Dobahovu, kas savu silti iesildīto skolotāja darba vietu, gan uz brīdi, bet pameta, lai mestos sava uzņēmuma attīstīšanā.