Tukumā, Talsu ielā, nodegusi māja /VIDEO/
Vakar, 7. septembrī, pusdienas laikā, Tukumā, Talsu ielā 48, izcēlies ugunsgrēks divstāvu dzīvojamās mājas otrajā stāvā, no kurienes uguns bija izlauzusies uz bēniņiem un jumtu.
Kā redakcijai pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Tukuma daļas komandieris Dainis Bērziņš, kopējā degšanas platība bijusi 90 m². Lai ugunsgrēku nodzēstu, izveidota grupa, kas strādājusi elpošanai nepiemērotos apstākļos. Notikuma vietā atrasts vīrietis bezsamaņā, kam palīdzību snieguši mediķi; cik zināms, viņš ievietots slimnīcā. Vairāk cietušo mājā nav konstatēts. Līdz 14.20 ugunsgrēks gandrīz likvidēts.
Tā kā ugunsgrēks notika blīvi apdzīvotā pilsētas rajonā, interesējāmies, vai apkārtējās mājas tajā nav cietušas. D. Bērziņš skaidroja, ka tas nav noticis. Arī ugunsgrēkā cietušās mājas pirmajā stāvā degšana nav konstatēta, tas vienīgi saliets ar ūdeni. Degšanas iemesli tiekot noskaidroti.










