Attēlam ir ilustratīva nozīme

Piecstāvu mājā Kurzeme ielā Tukumā izcēlies ugunsgrēks; ir cietušie

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 22. aprīļa plkst. 6.30 līdz 23. aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma septiņus izsaukumus – sešus uz ugunsgrēku dzēšanu un vienu uz glābšanas darbiem.

22. aprīļa vakarā Kandavas novada Kandavas pagastā dega zaru kaudze 240 m2 platībā.

Naktī, 04.20, ugunsdzēsēji glābēji devās uz piecstāvu dzīvojamo māju Tukumā, kur bija izcēlies ugunsgrēks. Notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ēkā ir izveidojies spēcīgs sadūmojums un bija dedzis apģērbs 0,5 m2 platībā. Ugunsgrēkā cieta divi cilvēki, kas tika nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Notikušā apstākļus skaidro Valsts policija.

Komentāri

 1. Kā tādus zeme nes. Apcietināt un aiz restēm slepkavas. Dievs lai stāv klāt cilveciņam kurš cīnās par dzīvību.

 2. “23. aprīļa vakarā Kandavas novada Kandavas pagastā dega zaru kaudze 240 m2 platībā.”
  kā jūz zinat kas degs šovakar vakarā?

 3. Kāpēc ir jāievieto nepatiesa informācija? Tas, kas šai mājā notika, ir krimināli sodāms. Viens no cietušajiem cīnās par savu dzīvību, arī otrs, glābdams draugu, ir guvis nopietnus apdegumus. Nesaprotu, kāpēc policija neņem vērā liecinieku liecības? Kārtējais kauna traips policijas mundierī.

 4. Kurzemes iela 6 tas bija.
  Dievs sodīs to cilvēku, kuru aplēja ar degošo šķidrumu.
  Kaimiņi stāstīja par baisiēm sitiēniem pa durvīm, un šausmīgu kliegšanu..
  Ārprāts..

 5. Nesaprotu šai kāpņu telpā dzīvojošos vīriešus, jo, cik zinu, dzirdot kliedzienus un palīgā saucienus, palīgā nesteidzās neviens. Ja drauga nebūtu mājās…

 6. Kpc visi melo, vai ko slēpj? Izcēlies ugunsgrēks… deguśas drêbes….policija klusê… klaji meli.Dedzina dzïvu cilvêku un raksta tàdus melus.Lúk, par ko tad lai vêlam savās paśvaldibàs…

 7. Padomàsim gan śobrïd, par ko balsot un ko vēlēsim. Necilvêciska rïcība notikusi un ko mēs lasám….sagrozīt fakti no policijas, glabśanas dienesta un avīzes.Tukumnieki mostamies.. kas notiek músu pilsêtà.

 8. Ja tas ir naida noziegums, tad jājautā kas to veicināja? Pujāta izteikumi? NA politika? Tikumības dāmu komitejas vazāšanās pa skolām ? Vai Satversmes preambula?
  Cilvēks ,kurš saistīts ar medicīnu, nekad neaizies ,depresijas gadījumā, tik drausmīgā nāvē.

 9. Tu nopietni gribi teikt ka cilvēks brauc mājas no darba, lai sevi kāpņutelpā pats aizdedzinātu?! Tu debils esi?! Tev galva jāiet ārstēt.

 10. Diemžēl mūsu likumdošana ir tāda kāda viņa nu ir. Puiši bija vērsušies policijā,taču likums protams ir tāds kāds ir,un ja nav lietišķu vai fizisku pierādījumu tad arī policijai ir rokas sasietas! Jo lietu var uzsākt tikai brīdī kad jau ir notikusi nelaime! Diemžēl bet tāda nu ir mūsu likumdošana. Tagad tik jālūdz Dievs lai puisis izdzīvo,un nelietis protams tagad jau atbildēs likuma priekšā,ceru ka dabūs bargāko no šodien ko var!!!

 11. Šis nebija pašnāvības mēģinājums!!! Un ļausim atbildīgajiem dienestiem darīt savu darbu,lai vainīgie ātrāk tiktu saukti pie atbildības!

 12. MANS VIEDOKLIS, TUKUMA NESEN NOTIKA SLEPKAVIBA DURBES PARKA PALIKA NEATKLATA, POLICIJA APGALVO KA IZDARITA PASNAVIBA. KAS SINI GADIJUMA ATKAL PASNAVIBA, SEIT GIRGENA KUNGAM JAIZMEKLE TUKUMA POLICIJAS PRIEKSNIEKU ATBILSTAMAJAM AMATAM, UN VEL DAZIEM POLICIJAS DARBINIEKIEM. JO SIS GADIJUMS IZVERSA PLASU REZONANSI, JA POLICIJA NEATROD VAINIGO, TAD PASIEM JAATSTAJ SAVI SILTIE POSTENI, KURI NEKO NEVAR ATKLAT. JA NEKAS NETIKS DARITS MES RAKSTISIM PASAM IEKSLIETU MINISTRAM. KO MUMS VEL GAIDIT JA POLICIJA BEZSPECIGA. MAN PATIK SIS POLICIJAS LOGO ,MUSU DARBS JUSU DROSIBA, PALDIES. VAINIGIE JASODA UN JAPUBLICE VISOS ZINU PORTALOS.

 13. Policija nenodrošina personu apsardzes pakalpojumus 24/7. Ja šī tipam likas ka draud briesmas, un vins ir svēts, tad lai īre sev miesassargu un staigā drosi. Policijai ir citas funkcijas. Šī persona nav tik balta ka tā tiek taisīts, pagale nedeg no viena. Jebkuru iesniegumu policija izvērtē, un kamēr nav reali fakti nav pamats uzskatīt ka kaut kas var notikt. Un esam reali, Latvijā policija jau sen nestrādā ar cēloņiem, bet gan ar sekām. Diemžēl.

 14. Šausmas ka šita notiek tur jusu puse kas jums tur ir ar to policiju dzirdeju Durbe izdarita slepkaviba policija uztaisa par pašnavibu un viss beidzas ta drošvien ari .tad jau sanak ka šito ari beigas uztaisis ka pasnavibu un viss

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *