Ir pagājuši vairāk nekā 10 gadi, kopš 2015. gadā Tukumā ar Eiropas Savienības līdzfinansējumu tika renovēta jeb nosiltināta pirmā daudzdzīvokļu māja Spartaka ielā 16a. Pēc ilgām un garām diskusijām dzīvokļu īpašnieki 2014. gadā spēra šo nozīmīgo soli un iesaistījās valsts izsludinātajā energoefektitātes programmā. Šodien iedzīvotāji secina, ka šis darbs noteikti ir atmaksājies, ne tikai iegūstot sakārtotu ēku, bet daudz mazāk maksājot par apkuri. Un arī kredīts drīz vien būs nomaksāts... Jāpiebilst, ka tieši šīs ēkas iedzīvotāju apņēmība, drosme un labais piemērs lika sarosīties arī citu daudzdzīvokļu māju iedzīvotajiem.