Lielā Talka izsludina konkursu “Zaļais, kur esi!?”

“Lielā Talka” izsludina sociālo tīklu konkursu, kurā aicināts piedalīties ikviens interesents. Gan zaļā dzīvesveida un zaļo ideju piekritējs, gan tie, kuri līdz šim ir tikai vērojuši videi draudzīgos vai nedraudzīgus procesus. 

Konkurss “Zaļais, kur esi!?” startēs 15. februārī un noslēgsies 31. maijā. Interesantākā un vislielāko atzinību guvušā darba autors saņems balvu 300 eiro vērtībā.

Šogad Lielā Talka notiks Starptautiskajā Zemes dienā – 22. aprīlī. Aicinām izmantot šo laiku gan talkošanai, gan konkursa darbu gatavošanai.

Lai piedalītos konkursā, dalībniekam savā sociālajā kontā jāizvieto līdz vienai minūtei garš video ar norādi: “Konkursam Zaļais, kur esi!”. Tajā radoši un iedvesmojoši jāatspoguļo videi draudzīga un atbildīga cilvēka principi vai aktivitātes, domas, aicinājumi, paraugdemonstrējumi, rīcība vai kas cits, kas varētu iedvesmot klipa skatītājus būt vai kļūt videi draudzīgiem. Pašā videoklipā un tā pavadošajā tekstā, izvietojot klipu jūsu sociālajā kontā, obligāti jāpievieno 2 tēmturi: #zalaiskuresi un #lielatalka.Konkursa dalībniekam ir jābūt aktīvam savam sociālo tīklu kontam, kā arī, lai piedalītos konkursā,  jāpieseko tam Lielās Talkas sociālajam kontam ( FB, Instagram vai TikTok), kurā pretendents izvieto savu konkursa video.

 

Uzvarētāja paziņošana un apbalvošana notiks rudens – Pasaules talkas –   (WorldCleanUpDay)  16. septembris ietvaros, kādā no tās publiskajiem mediju pasākumiem.

Labākos un atbilstošākos videoklipus Lielā Talka pārpubliskos savos soc. kontos un mājas lapā www.talkas.lv.

Komentāri

  1. Those are yours alright! . We at least need to get these people stealing images to start blogging! They probably just did a image search and grabbed them. They look good though!

  2. That is very fascinating, You’re an overly professional blogger. I have joined your feed and sit up for in quest of more of your wonderful post. Additionally, I have shared your website in my social networks!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *