Nacionālā attīstības plāna 2007. līdz 2013. gadam (NAP) ekspertu darba grupa «Izglītots un radošs cilvēks» 28. martā turpinās diskusiju par efektīvas mūžizglītības sistēmas izveidošanu. Piedalīsies Ventspils Augstskolas Mūžizglītības nodaļas vadītājai Ilze Buņķe, Latvijas Pieaugušo izglītības apvienības direktore Ingrīda Mikiško, kā arī Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvji.
Kā informēja Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja vietniece Ilze Dišlere, darba grupas sanāksmes mērķis ir uzklausīt mūžizglītības sistēmas attīstībā iesaistīto institūciju pārstāvju viedokļus un diskutēt par esošo situāciju mūžizglītības un tālākizglītības nodrošinājumā un pieejamībā.
NAP ekspertu forumā darbojas dažādu jomu eksperti, kuru uzdevums ir analizēt attīstības procesus dažādos sektoros, vienlaikus skaidrojot sabiedrībai NAP mērķus un popularizējot labās prakses piemērus.
Ekspertu sniegtie priekšlikumi tiks apkopoti un nosūtīti ministrijām turpmākajai rīcībai.
Nav vēl komentāru.