Agris Jansons

Tukumā notikusi ikgadējā «NTZ» dārzkopju tikšanās /FOTO, VIDEO/

1. aprīlī Tukuma ledus hallē notika mūsu laikraksta «Neatkarīgās Tukuma Ziņas» organizētā ikgadējā dārzkopju tikšanās. To atklāja laikraksta redaktore Ivonna Plaude un Slampes kultūras pils vokālais ansamblis «Gamma» Ineses Beigates vadībā.

1. aprīlī Tukuma ledus hallē notika mūsu laikraksta «Neatkarīgās Tukuma Ziņas» organizētā ikgadējā dārzkopju tikšanās. To atklāja laikraksta redaktore Ivonna Plaude un Slampes kultūras pils vokālais ansamblis «Gamma» Ineses Beigates vadībā. Pasākuma apmeklētāji izmantoja izdevību iegādāties sēklas, kādas mūspuses firmas un veikali nepiedāvā. Savukārt atbraukušie lektori novērtēja klausītāju interesi.

Firmas «Bioefekts» piedāvājumu mūsu dārzkopji jau ir iepazinuši un pārbaudījuši savos dārzos vairāku gadu garumā. Par gladiolām stāstīja Jaunpils dārzkope Zenta Plezere. Liāra Gintere stāstīja par to, kā bioloģiski audzē dārza pupiņas. Stādaudzētavas «Blīdene» īpašnieks un vadītājs Rinalds Rullis pastāstīja gan par to, kā pareizi jāstāda tūjas, gan par audzētavas jaunumiem.

Vairāk lasiet laikraksta otrdienas, 4. aprīļa, numurā ŠEIT un ceturtdienas, 6. aprīļa, numurā ŠEIT!

NTZ dārzkopju seminārs

Gadskārtējais NTZ dārzkopju seminārs

Posted by «Neatkarīgās Tukuma Ziņas» on Sestdiena, 2017. gada 1. aprīlis

Komentāri

  1. Brīnišķīgs pasākums.tik nesapratu,kāpēc NTZ redakcijas ansamblis tiek piedēvëts Slampei? Kur veidojas saikne? Redzu muzikâli izglītotus cilvēkus,kuriem mēğinājumi notiek ntz telpās….kur šajā sakarībā parādās Slampe…? Tikai radās pærdomas

    1. Zinu, ka vismaz divas meitenes ir pilnīgas slempenieces, piemēram, skolotāja Ieviņa. Un ansamblis ir “pierakstīts’ Slampē, Inese ir Slampes ansambļa vadītāj, bet tur jau nekas nenotiek, uz deju kolektīvi, uz folkloru arī tukumnieki brauc. Un citas Slampes meitenes, kas agrāk dziedāja, jau vairs lāgā Slampē nedzīvo vai vismaz nestrādā. Varbūt būtu citādāk, ja kultūras namā kaut kas interesants notiktu, kādi sadraudzībvas vakari, tradīciju pasākumi, kaut tematiskas balles, kādas kādreiz pašdarbniekiem bija. Tagad tikai sadejošanās un valsts svētku, visi pēc vienas šnitres, ar kādu pieaicinātu kolektīvu, deputātes uzrunu un savstarpējo visu kultūrnieku un apdāvināšanos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.