Agris Jansons

Priekšvēlēšanu politiskā diskusija Jaunpilī /video/

Komentāri

 1. Nepiekrītu ntz žurnālistei. Ļoti uzbrūkošs, netaktisks tonis, cenšanās deputātus pataisīt melnus un neko nedarošus.Jaunpils tauta ir izlutināta un tādēļ ir jāmāca, ka pašam vairāk vajag darīt, bet ne prasīt no pašvaldības labdarības dāvanas.Pils uzturēšana prasa lielus līdzekļus, bet tā ir celtne, zem kuras dzīvo daudz labas kultūras iestādes,mums ir sporta nams, baznīca, skola, labas ražotnes. Vai maz ir izdarīts mazajā novadā? To var veikt tikai laba komanda.Viens vadītājs bez komandas nav nekas. Vislabāk atmosfēru novadā redz cilvēki, kas katru dienu ir kontaktā ar tautu. Ir patērētāji un ir darītāji. Lielākā daļa bļāvēji un kritizētēji nav darītāji, bet izmantotāji.Žurnālistei nav nekāda priekštata, kas ir labs saimnieks. Mums nevajag politiku, nevajag jaukt cilvēkiem galvu, mums vajag saimniekus novada uzņēmumu attīstībai. Kur dzīvo tik daudz jauniešu kā Jaunpilī?

  1. Nav nav nevienam taisnība,kas sakas to, ko nav atļāvusi Pati! Mums vienīgā taisnība ginterkundzei.ja kāds runās pretī, tas būs neaudzināts duraks, līdz kuram jau nu viņa nenolaidīsies, labāk aizbrauks kārtējā pieredzes apmaiņā vai komandējumā, lai gaismu lauķiem ar maisiem vai lapenēm mājās atnestu. Tāpēc taču vien vērts i uz Kanādu, i vēlāk uz Japānu par stulbo lauķu naudu braukt!

 2. Dzīvokļi jaunpilī tiešām ir privāti…par parādiem atņemti un izdevīgi notirgoti pašvaldības darboņiem un viņu radiem….tā, ka jaunajām ģimenēm nav iespēju tik pie mājokļa Jaunpilī ja vien nav sakari vai turīgi vecāki. Un vispār pārāk uzblīdis tas tas pārvaldes aparāts piešķirot
  Liekus amatus. Varētu tur gāzt dažus iesēdējušos krāpniekus kas sev gana guvuši labumu izmantojot savu priviliģēto amatu.

  1. Tieši tā, Jaunpils pagastā visi tur salīduši kā žurku midzenī, kad beidzot tur visu nomainīs, dzivokļi protams ka mirstigajiem nebūs piejami, jo tur jau tikai draugi un radi, un resnie tiek pie divokliem pa kapeikam, a citam ko piedavat? fuii jaunpils pagastam, un ko tur vispār dara Pahmurkina, ej un attīsties skuķi, izaudz un iegūsti pieredzi lai vari normāli un sakarīgi atbildēt… augt augt augt

   1. lieciet mieru meitenei-bērnudārza audzinātājai! ļoti labs, jauks cilvēks, vienīgā viņas un arī pārējo jauno nelaime Jaunpilī, ja netiks zem mātes-karalienes spārna, nekas nebūs. tāpēc arī saraksta jāiet.

    1. Meitene nav ne jauka,ne arī labs cilvēks. Tikai intrigu vērpēja un avantūriste, kurai pārāk sakāpis galvā, darbā arī tēvs iekārtoja,nebūtu viņš vecāku valdē diezvai tiktu strādāt,bez pabeigtas izglītības! Nav arī no tām labākajām audzinātājām bērnudārzā, bērniem neko nemāca, kārtīgi nepieskata, tik atsēž laiku un saņem par to naudu! Savu bērnu tieši tādēļ šajā bērnu dārzā nelaižu.

     1. Piekrītu staigā pa Jaunpili un aprunā , kāds kuram bērns un cik ļoti visi viņai riebjas!

 3. Jaunpilī problēmas ar bērnudārzu, nav kas normāli strādā, bet Pahmurkina grib kļùt par deputāti, smieklīgi! Neredzu vispār viņas jēgu tur atrasties, papucītis noteikti iefīrēja un tagad domā, ka baigā deputāte būs! Un jā atbildēt vispār neko neatbildē uz jautājumu! Un Pahmurkinas jaunkundze, ja esi nolēmusi iesaistīties, tad ir jau jāsaprot un jāzin,kas, ko un kā darīsi! Atbilde “vispirms man at visu jāiepazsīstas” ir nepieņemama no deputātu kandidāta!!!! Un tas,ka meitene it kā ir jauks cilvēks, šādās lietās nav rādītājs, tur ir jābūt cilvēkam ar pieredzi un zināšanām, kuras lai viņa man piedod VIŅAI NAV!

 4. Ko nu sabruka virsū meitenei!? Neticu, ka pati rāvās deputātos, drīzāk tas tāds sarakstu veidošanas stils – iesaistīt jaunos, lai sazvejotu vēl nenobriedušo vidusskolnieku un nule kā studentu balsis. Tjip, “pazīstama un draudzīga” seja.
  Lai gan Jaunpilī jau nav īsti ko zvejot – ja kaut viens līdz tai urnai aizvilksies, tad varēs turpināt dzīvot savā mazajā monarhijā, kā līdz šim. Līdz valstiski nebūs lēmums par to, kā tā ir baisā izšķērdība, kāda tā neapšaubāmi arī ir.

 5. Tiešām nesaprotu ko Pahmurkina tur dara! Kopš kura laika bērni startē pašvaldības vēlēšanās? Tas ir kaut kāds vaiprāts. Kā vispār bez izglītības, pieredzes

  1. Tā ir nekaunība augstākajā mērā! Bez Izglītības, pieredzes, bez mazākās saprašanas kas tur notiek! Cik zemu vēl jānolaižas lai kaut ko tādu maz pieļautu! Vai tiešām Jaunpilnieki ko tādu pieļaus? Bērniem nav vietas pašvaldībā! Meitenei līdz tam ko augt un augt vēl!

   1. Meitēns satiekas ar vienu no deputātu kandidātiem,noteikti iedomājās, ka ja jau guļ kopā, tad kāpēc gan nevarētu arī pasēdēt ddomes sēdēs kopā! Tikai viņa laikam nesaprot, ka deputātu darbs nav tikai izklaide un tāds vienkārši ķeksīša pēc darbiņš!

 6. Kādam puisi atņēmusi vai,ka te tādā ņemšanās? Mans klusais viedoklis, ka tur dažs labs esošais deputāts īpaši ar prāta spējām neizceļas…tā kā – neba nu izglītībā tas sāls

  1. Vai tad visur izglītība nav pirmajā vietā? It īpaši šādās iestādēs? Tad jau katrs idiots var iet un startēt vēlēšanās un tiks tas kuram vairāk draugi, radi, paziņas Novadā! Pie dirsas saprot vai nē tur kaut ko?

 7. Bet Pahmurkinai ir tikai vidējā izglītība (kas šodien skaitās nekas) , savienojumā ar 0 pieredzi , un nekādu saprašanu par pašvaldības darbu ir netikai šausmīgi, bet arī smieklīgi. Nu nevajag lekt augstāk par savu d***u.

 8. Bet mīļie cilvēki, ar varu takš neviens neviens nespiež balsot par!?Tādēļ, godīgi, galīgi nesaprotu šito ņemšanos.

 9. Vai kāds ir bijis bērnudārza un paskatījies ka Pahmurkinas jaunkundze strāda? Vai kāds zin precīzi cik liela ir audzinātājas pieredze? Ja, nē, tad manuprāt nav nevienam tiesības zākāt cilvēku, kas vēlas iesaistīties sabiedriskā aktivitātes un cenšas būt noderīgs.. tie, kas te sevi pazemo, parāda savu nevarību.. tak varējāt paši iet un kandidēt, bet nē, labāk sēdēt stūri, gan jau vistumšākajā, un netā zākāt cilvēku, kas cenšas.. žel, ka mūsu novadā, kuru apskauž daudzi citi novadi, ir šādi cilvēki. Es gan zinu, ka bērni līp ap šo skolotāju un es kā vecāks priecājos, ka viņa ir Jaunpils bērnudārza skolotāja!

  1. Politika nav sabiedriskā aktivitāte, tas ir publisks darbs, es pieļauju, ka Jaunpilī ir pietiekoši daudz iespēju kā students var censties būt noderīgs arī bez sevis apkaunošanas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *