Lietderīgi izmantojot pandēmijas laiku, uzņem izglītojošas filmiņas bērniem

Tik bieži, vecākiem sanāk dzirdēt un mēģināt atbildēt uz vispasaules izzinošiem jautājumiem, kurus uzdod bērni: “Kā rodas saldējums? ”, “Kāpēc āboli ir zaļi?”, “Kā aug makaroni?”. Uz šiem jautājumiem atbildēt cenšas trīs smaidīgie rūķi, kuri dzīvo pasākuma aģentūrā «Smaidu darbnīca» un jau vairākus gadus apceļo visu Latviju.

Rūķiem radās ideja, kā var pavadīt laiku ar bērniem visu gadu – caur rotaļu, izzināt un izpētīt plašo pasauli. Raidījuma mērķis ir izprast un izzināt – ģimenes vērtības, patriotismu, vienlīdzību, veselību un veselīgu uzturu, hobiju,zinātni, bērna pienākumus un tiesības.

Idejas autore Kristīne Starte piebilst: “Muļķīgi jau teikt, ka pandēmija ir arī ieguvumus, bet mūsu sfērā tas ir atelpas brīdis, kad varam apstāties un realizēt tās idejas, kuras jau gadiem tik atlikām un atlikām, cerībā, ka – “Šo pārceļam, tad kad būs brīvāks! “ Bet skrējiens izklaides industrijā nebeidzas – tikkp  beidzas Ziemassvētki, tā jau lecam iekšā vasaras sezonā! Sākoties #paliecmājas sapratām, ka rīt  uz darbu nav jāiet, pasākumi atceļas viens pēc otra. Tas skrējiens pēkšņi apstājas un liekas, ka tā nevar būt! Sen jau to vēlējamies, bet tā tukšuma sajūta ir tik liela! Sapratām, ka nevaram ražot pelēkas dienas – čīksēt un vaidēt, cik grūti laiki pienākuši, bet ir jāķeras vērsim pie ragiem tieši tagad. Tā nu mums beidzot tapa mūsu raidījums «KAS TAS IR? » – ceram, ka aizies tautiņās. Varēsim iepriecināt mūsu skatītājus un caur ekrāniem ražot smaidus un pozitīvas emocijas.”

Meitenes plāno, ka jauna filmiņa iznāks katru piektdienu. Jāseko līdzi «Smaidu darbnīca» sociālo tīklu kontiem.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.