FOTO: google.map

Vakcinācijas punktu iekārtos Tukuma kultūras namā

Jau vēstīts, ka jaunais vakcinācijas centrs būs Tukuma kultūras namā,  kādreizējās kafejnīcas «Margo» telpās, ēkā Lielajā ielā 1 – ar ieeju no ielas ( Tukuma sporta hallē 27. augustā vakcinācija tika organizēta pēdējoreiz).

Tukuma kultūras nama direktore Anete Pitena pastāstīja, ka vakar un šodien notiek punkta iekārtošana, un jau 1. septembrī tas sāks darbu. Tiesa gan, tā kā telpa nav liela, tajā var strādāt tikai viena mediķu brigāde. Ja iedzīvotāju aktivitāte pieaugs un vajadzēs vietu arī otrai brigādei, tiks meklēta vēl kāda cita vieta kultūras namā.

Komentāri

 1. Es vienalga nesaprotu, priekš kam mums medicīnas iestādes? Vai slimnīcā/poliklīnikā nav telpu medicīnisku manipulāciju veikšanai?
  Lai veselība visiem!

 2. Ja kultūras namā nenotiek neviens koncerts vai kultūras pasākums, tad droši visu var pārveidot par med. iestādi

  1. Pilnība piekrītu, kultūras nams nestrādā pat ne par 10% ( diez par ko darbinieki saņem algas ! ) tā kā lai tik veido par vienalga ko,kas varetu noderet iedzīvotājiem !

  1. Bišķiņ tuvāk jau ir, bet vienalga nesasniedzami senioriem, kuri pārsvarā dzīvo daudzdzīvokļu namos otrā pilsētas galā.

 3. Kā tiks organizēta plūsmu dalīšana uz ietves? Tur taču gandrīz nav vietas…
  Kā pasargāsiet bērnus, kas garām dosies uz/no skolām?

 4. Kapeec vakcinacijas punktu nevareetu ieriikot Pauzera ielas kaplicaa? Kad nenotiek beeres var smuki vakcineties.

 5. Tavā dzīves vietā ari var ierīkot!Kad nedzer un nesit savu ģimeni var vakcinēties…

 6. Sievasmāt, kultūra sākas no mazmājiņas, teica Viktors un aizgāja potēties uz kultūras namu.

 7. Kurš šos lēmumus pieņem (sporta centrs, tagad kultūras nams) ir pilnībā galvā tērēts. Tie nav sasniedzami pensionāriem, kuri vairumā dzīvo otrā pilsētas galā. Kā arī strādājoši cilvēki tur nevar tikt, jo centrā nav kur nolikt automašīnu, tikai privātas stāvvietas. Kas vispār tur ies?????

  1. Tu par to brēc jau kādu 100 reizi. Nu tak nevakcinējies, ja tik nespējīgs! Un ir tak kuslajiem arī vakcinācija mājās pieejama, man šķiet…

   1. Nu tad arī nav ko katru dienu pārmest, ka cilvēki nevakcinējas. Uztaisiet to pieejamu (fiziski) visiem un tad veriet mutes..

    1. Bet ir pieejama, fiziski! Es saku, ka pat klāt pieved. Bet izskatās/izlasās, ka tev ne tikai ar pārvietošanos ir smagas problēmas, bet arī ar saprašanu. Kā tāds zem grādiem – atkārto vienu un to pašu.

     1. Klāt pieved tikai gulošajiem, pārējiem senioriem grūti tik tālu aiziet uz otru pilsētas galu, strādājošiem nav iespējams piebraukt pusdienas pārtraukumā, jo nav kur atstāt mašīnu. Pasaki vēlreiz, ka ir pieejama.

 8. Tu taču esi no tiem, kam covida nav un tas ir izdomāts. Tad par ko cepiens? Starp citu, visi, kas vēlējās , to sen ir izdarījuši un ir vakcinēti. Nez kā viņiem izdevās atrast šo iespēju?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *