Uzmanību vilciena Tukums 2 – Rīga un Rīga – Sloka pasažieriem

Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu,  noskaidrojuši, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, 15. un 16. februārī braucis ar vilcienu Tukums 2 – Rīga (AS Pasažieru vilciens nr. 6506), plkst. 7.13 no Dzintariem līdz Torņkalnam un atpakaļ ar vilcienu Rīga – Sloka (AS Pasažieru vilciens nr. 6429), plkst. 18.05 no Torņkalna līdz Dzintariem. Abos virzienos pasažieris sēdējis 2. vagonā.

Visiem pasažieriem, kuri brauca minētajos datumos šajos maršrutos, ieteicams novērot savu veselības stāvokli. Ja tiek novēroti Covid – 19 infekcijai raksturīgi simptomi ieteicams palikt mājās, sazināties ar savu ģimenes ārstu, lai izvērtētu veselības stāvokli.

! Atgādinām, ka šādos gadījumos ātrāk uzzināt, ka esi bijis kontaktā ar Covid-19 slimnieku var palīdzēt lietotne “Apturi Covid”. Izmantojot lietotni, varēsi savlaicīgāk izolēties, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus.

! Līdz 6. aprīlim ir paplašinātas iespējas veikt valsts apmaksātu testu uz Covid-19. Ja parādījušies slimības simptomi (akūtas elpceļu infekcijas pazīmes, paaugstināta temperatūra, ožas traucējumi, garšas izjūtas zudums u.c.), Covid-19 testu var veikt bez maksas un bez ārsta nosūtījuma. Plašāk lasiet SPKC vietnē https://www.spkc.gov.lv/lv/valsts-apmaksatas-covid-19-analizes-kam-tas-veic-un-ka-jarikojas

Komentāri

  1. Iet šķērsām ar savu covidu! Apnikuši jau ar savu uzpūsto “pandēmiju”.. 800 cilvēki slimnīcā, un valstī kolapss. Mēris! Dzīve nobremzēta! Svētais kovids un demokrāti valda pār pasauli!

  2. Kamēr valsts par nekā nedarīšanu man maksā 1000 eiro mēnesī un vēl ieskaita to darba stāžā, manis pēc šāds ārkārtas stāvoklis var turpināties kaut mūžīgi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *