Attēlam ir ilustratīva nozīme

Stāstīs, kā runāt ar pusaudžiem

Ceturtdien, 16. aprīlī, 10.00 Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) rīkos kārtējko tiešsaistes translāciju, kurā eksperti informēs vecākus par psihoemocionālās palīdzības un atbalsta iespējām ģimenēm ārkārtējās situācijas laikā. Pirmā šāda veida tiešraides translācija notika 8. aprīlī.

Šoreiz īpaša vērība tiks pievērsta ģimenēm, kurās aug pusaudži, un problēmām, kas saistītas ar to ilgstošu uzturēšanos pašizolācijas un ierobežotas socializēšanās apstākļos.

Translācijā piedalīsies psihoterapeite Laura Valaine (“Pusaudžu uzvedības izpausmes un īpatnības krīzes apstākļos. Kā rīkoties vecākam”), psiholoģe Vineta Laizāne (“Kā vecākam rast un izmantot psihoemocionālus resursus ģimenes pilnas vai daļējas pašizolācijas apstākļos”),k;a arī komiķis, mūziķis, influenceris Edgars Bāliņš.

Translācija būs vērojama Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas un ziņu aģentūras LETA mājaslapā, kā arī Labklājības ministrijas un VBTAI Facebook kanālos.

Pasākuma paredzamais ilgums – viena stunda.

Komentāri

  1. Uzskatu, ka ne jau pusaudzī, kā tādā, ir problema ar ierobežotu socializesanos! Problema, kas uztrauc mani, ir bērna palikšana par dārzeni, nemitigi sēzot pie datorekrāna! Ja vien kādam tas vispar interesē, tad iespejamais variants, arī attistot savstarpejo berna un vecaka saskarsmi butu sporta nodarbibas mezä nevis nepartraukti ielogojoties e klasē!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.