Pirmo reizi Covid-19 konstatē arī Jaunpils novadā

Kā liecina slimību profilakses un kontroles centra aktuālākie dati, saslimšana ar Covid-19 pirmo reizi konstatēta arī Apes un Jaunpils novados.

Jāpiebilst, ka 7. augusta infografiks liecina, ka Tukuma novadā šobrīd ir 7 saslimušie, Engures novadā to ir mazāk, nekā pieci, savukārt Kandavas novadā Covid-19 līdz šim nav konstatēts.

 

Kopumā aizvadītajā diennaktī, veicot 2137 Covid-19 testus, Covid-19 konstatēts sešiem cilvēkiem. SPKC rīcībā esošā informācija liecina, ka trīs saslimušie ir citu saslimušo kontaktpersonas, viens saslimušais atgriezies no Polijas. Vēl viens saslimušais ir saistīts ar uzliesmojumu Murjāņu Sporta ģimnāzijā, bet vēl ar vienu personu sākta saziņa, lai precizētu papildu informāciju. Epidemioloģiskā izmeklēšana turpinās.

 

Latvijā līdz šim veikti 210 046 Covid-19 izmeklējumi, saslimusi 1281 persona un 1070 izveseļojušās, bet 32 mirušas.

Komentāri

      1. Jo, vismaz zinatu vai ir bijis kontakts-šeit ir daudz vecu cilvēku…Kā ari lai neizvazātu to zarazu tālak. Jeb tas ir tikai stastistikai- lielajā pandēmijas laikā nebija neviens un tagad ir…

        1. Varat neuztraukties, nav bijis kontakts, ne ar veciem, ne ar jauniem cilvēkiem. Šis cilvēks ir pašizolācījā un viņam nav saskarsme ne ar vienu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.