Attēlam ir ilustratīva nozīme

Par vakcinēšanās iespējām mūspusē

Aizvadītajā svētku nedēļā Kandavā un vairākos Tukuma novada pagastos norisinājās izbraukuma vakcinācija pret Covid-19. Kā skaidroja Tukuma novada pašvaldības projektu vadītāja Monta Vavilova, 19. novembrī Pūrē, Tumē un Slampē tika savakcinēti 65 cilvēki, 20. novembrī Milzkalnē, Smārdē un Lapmežciemā – 71, bet 21. novembrī Kandavas kultūras namā vēl 81 iedzīvotājs.

Liela daļa bija izmantojuši iespēju un saņēmuši jau trešo vakcīnas devu, taču bija arī tādi novadnieki, kas saņēma tikai pirmo devu. Iedzīvotāji stāstīja, ka vakcinēties viņus pamudinājis tas, ka daudzos veikalos bez sertifikāta nelaiž, bet vienai daļai vakcīna bijusi nepieciešama darba dēļ.
Interesējoties, vai vēl šomēnes un decembrī ir plānota izbraukuma vakcinācija, M. Vavilova skaidroja, ka izbraukuma vakcinācija ar īpaši iekārtoto busiņu nav paredzēta, taču 19. decembrī Kandavas kultūras namā atkal šāds vakcinācijas punkts tiks organizēts. Savukārt Tukuma kultūras namā vakcinēties varēs 27. novembrī, 1., 4., 8., 14., 18., 22., 29. decembrī. Kopumā vakcinācijas process norisinās labi, Tukuma novadu ar 73,02% vakcinēto iedzīvotāju ierindojot 6. vietā Latvijā.
SIA «Tukuma slimnīcas» vakcinācijas kabinetā Tukumā, Raudas ielā 8, slimnīcas ēkas 1. stāvā (ieeja zem pārejas) – kā novembrī, tā decembrī vakcinēties bez iepriekšējas pieteikšanās varēs katru darba dienu no 10.00 līdz 13.00. Pieejamas Moderna, Pfizer-Pfizer-BioNTech, Janssen vakcīnas atbilstoši vakcinācijas vadlīnijām. Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments.
Agita Puķīte

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *