FOTO: https://lff.lv/

LFF kongresa dalībniekam – Guntaram Indriksonam – konstatēts «Covid-19»

Kā sociālajos tīklos paziņojis Latvijas Futbola federācijas (LFF) valdes locekļa amata kandidāts Guntars Indriksons, kurš pagājušā nedēļā piedalījās LFF kongresā, viņam konstatēts «Covid-19». “Pēc SPKC teiktā, bīstams esmu visiem, ar ko biju kontaktā (tuvāk par 2 m un ilgak par 15 min) kopš sestdienas 04.07,” ierakstā norāda Indriksons. Jāatgādina, ka kongresā pulcējās visa Latvijas futbola saime, to skaitā Tukuma sporta skolas direktors un novada domes deputāts Sergejs Kovaļovs.

Kā ziņo protāls «Delfi», lai arī LFF pieejamā informācija liecina, ka kongresa norises dienā attiecīgā persona nav izjutusi nekādus saslimšanas simptomus un ar tādiem saskārusies tikai vairākas dienas pēc kongresa, LFF drošības nolūkos operatīvi lēmusi par sekojošām darbībām: līdz tālākām norādēm LFF darbu iespēju robežās organizē attālināti, visus LFF darbiniekus – arī kongresa organizēšanā neiesaistītos – aicinot veikt COVID-19 analīzes; uzsākt visu LFF kongresā bijušo personu apziņošanu, aicinot veikt COVID-19 analīzes; operatīvā kārtā iegūt tālākas Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) norādes un rekomendācijas.

Arī šodien, 9. jūlijā, ir paredzēta LFF jaunās valdes pirmā sēde (S. Kovaļovs tika iebalsot par vienu no valdes vadītāja vietniekiem). Kā norādījusi LFF, sēde notiks, bet attālinātā režīmā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.