Attēla avots: tukums.lv

Brīvi pieraksta laiki vakcinācijai vēl šonedēļ Alūksnē, Jēkabpilī, Madonā, Ventspilī, Tukumā un Rīgā

Visā Latvijā aktīvi turpinās vakcinācija pret Covid-19, un šonedēļ liela mēroga vakcinācijas centri strādā 17 Latvijas pilsētās. Iedzīvotāji tiek aicināti izmantot iespēju un pierakstīties uz vakcināciju Alūksnē, Jēkabpilī, Madonā, Ventspilī, Tukumā un Rīgā. Šajās pilsētās vakcinācija notiks ar Pfizer/BioNTech vakcīnu Comirnaty. Iedzīvotāji aicināti pieteikties vietnē manavakcina.lv vai pa tālruni: 8989.

Liela mēroga centros vakcinācija šonedēļ plānota ar Pfizer/BioNTech vakcīnu, kā arī Janssen vakcīnu. Janssen vakcīna, kuras priekšrocība ir tā, ka nepieciešama tikai viena vakcīnas deva, būs pieejama ATTA centrā sestdien, kā arī Cēsu vakcinācijas centrā svētdien un Daugavpils Kultūras Pilī sestdien.

Iedzīvotāji var uzzināt par vakcinācijas centru darba laiku pašvaldību mājas lapās, vietnē manavakcina.lv vai zvanot uz tālruni 8989.

Tukuma vaklcinācijas centrs, kas iekārtots sporta hallē, strādās 28. un 29. maijā. Vairāk informācijas: 677999777

Komentāri

  1. Kurā vietā ir tie laiki? Nevajag melot? Skatos katru dienu manavakcīna.lv. Tukuma slimnīca nav neviena brīva laika.

    1. Kur atrodas Tukuma sporta halle, pirmo reizi par tādu dzirdu? Vai tur var nokļūt pensionāri no citiem pilsētas galiem? Pagrūti staigāt. Manavakcīna.lv man tādu nepiedāvā, kā tuvākā parādās Tukuma slimnīca un viss. Lasīt māku:)

      1. Pensionāri, kuri nav vēl paspējuši savakcinēties, iet bez pieraksta, jo visi jau sapotēti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *