Svētdiena, 2019. gada 22. septembris
Maigurs, Mārica, Māris
Tukuma slimnīca
Foto: Agita Puķīte

Tukuma uzņemšanas nodaļā pats var vērsties tikai pēc 16.00

Twitter
FaceBook
print
2016. gada 14. marts 20:22

Jautā lasītājs: – Bērns bija guvis traumu bērnudārzā un aizvedu viņu uz Tukuma slimnīcas uzņemšanas nodaļu. Bet tur palīdzību atteica, pasakot, ka līdz 16.00 man jāiet uz poliklīniku pie speciālista. Priekš kam mums slimnīca un Uzņemšanas nodaļa, ja reāli pakalpojumu sniedz poliklīnika?

Tukuma slimnīcas direktore Dzintra Rabkeviča: “Ja cilvēkam ir neatliekama situācija un viņš dienas laikā ir ieradies Uzņemšanas nodaļā, tur pēc apskates noteiks, vai viņš jāievieto slimnīcā, vai arī var apmeklēt ārstu poliklīnikā. Ja tanī brīdī strādā viņa paša ģimenes ārsts vai, kā šajā gadījumā, ir pieejams traumatologs un ķirurgs, ja nav dzīvības briesmas, uzņemšanas nodaļa aicinās apmeklēt ārstu, kurš ir pieejams. Mums ir ārsti stacionārā, kas operē un apkalpo neatliekamos pacientus, un mums ir ārsti poliklīnikā, kas pieņem ambulatoros pacientus. Tā kā viens no ārstiem ir saslimis, mēs esam nedaudz pamainījuši kārtību. Dienas laikā nav atsevišķas ārstu brigādes, kas apkalpo tikai uzņemšanas nodaļu, bet no 16.00 ir dežūrārsti.Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. Ioanns teica:

  njam 😀 tukums….

 2. Kkkk teica:

  Ja tukums. Tukuma arsti ka vienmer rupejas pa saviem pacientiem. Un vini vel grib ALGAS.

 3. Jocīgi teica:

  Cilvēki dara visu, lai sabeigtu veselību un pēc tam vaino ārstus, ja 5 minūšu laikā nestacionē

  • Liene teica:

   Nedomāju, ka šis komentārs šajā gadījumā bija vietā. Šaubos, ka bērns bērnu dārzā speciāli sevi savainoja.

   Par pārējo nevaru komentēt, jo situācijas ir ļoti dažādas… vienīgi tas, ka kopumā medicīnas sistēma ir gandrīz sagrauta – fakts…
   Jādomā par reģionu slimnīcām un personālu…

 4. ,,, teica:

  šāda kārtība ir visās slimnīcās!Nevajag šeit izgāzt žulti nevajadzīgi!Palīdzību jau neateica,jo traumatalogs atrodas poliklīnikā!

 5. iiilooniit teica:

  Man jau nešķiet tas normāli,ka aizsūta uz poliklīniku kur tad jāsēz garās rindās,un pie tam vēl ārsts traumatologs pamanās uz 1h pazust.
  Kam tad tika izdomāts vispār ka Tāda neatliekamā uzņemšana pastāv,es domāju lai pieņemtu kam negaidīti un neatliekami kautkas noticis.bet tiem kam ilgstošas veselības problēmas vai kā savadak var sēdēt tais rindās.

  • aaaa. teica:

   Vispār, cik es zinu, ar bērniem rindā nav jāstāv. Kad mana trisgadniece salauza atslēgas kaulu, pats traumatologs pateica, ka nav jāstāv rindā.

  • Vova teica:

   Vispār jau tādas neatliekamās uzņemšanas Tukumā NAV!!! Tā ir UZŅEMŠANA, kur sniedz palīdzību akūtos gadījumos un tajos gadījumos, ja ģimenes ārsts nestrādā. NEATLIEKAMĀ PALĪDZĪBA IR CITS KANTORIS, un neatkarīgs no šīs uzņemšanas.
   Bet par tām rindām, nu nav jau gan Tukumā tādas milzīgas rindas, lai nepasēdētu drusku tajās, un ar bērnu, starp citu, nav jāsēž rindā.

   • līga teica:

    nu tad tu laikam esi pasakā nonācis! cik reizes esmu ar bērnu gājusi uz poliklīniku, tik vienmēr dabūju sēdēt rindās, jo omītēm vienmēr bija akūtāka problēma par mūsējo!

   • Toļa teica:

    Aizej uz poliklīniku un paskaties kādas rindas ir pie traumatologa, puse no rindā sēdošajiem ir bērni.

 6. Snita teica:

  Ko tur bezmērķīgi apmainīties komentāriem! Šī lieta jāiesniedz Veselības valsts inspekcijai un Veselības ministrijai. Šāda situācija ar bērnu veselības aprūpi Tukumā nav pieļaujama.

 7. Nekas jauns teica:

  Šāda situācija Tukumā nav nekas jauns. Pirms 2 gadiem bērnam skolā nejauši pārsita galvu. Nepietiek ar to, ka skola neizsauca NMP, bet arī līdzīgi kā minētajā gadījumā, no Uzņemšanas nodaļas tikām nosūtīti uz poliklīniku. Tā arī sēdējām rindā līdz tikām pie traumatologa…

 8. Cukurs-Zuckerman teica:

  Kas notiks ,ja katrs bļauris ikvienā iestādē ienāks un noteiks kā ”pareizi” strādāt?
  Katrā iestādē ir savi noteikumi un kārtība, kuri apmeklētājiem ir jāievēro.
  Nevajag tik nekaunīgi melot ,ka Uzņemšanas Nodaļā palīdzību atteica, tur paskaidroja esošo kārtību kā saņemt palīdzību.

  • vai teica:

   tu vienreiz nevarētu pārstāt pļūtīt, āzīt!?

  • Sāls vīrs teica:

   Nu nav tev saldumiņ taisnība, tā nav pirmā reize, kad Tukuma slimnīcas uzņemšanas nodaļa ar asinīm notraipītu cilvēku pasūta vienu māju tālāk!

   • tukumniece teica:

    Arī trijos naktī aizvedu divgadīgu bērnu uz ātrajiem, tur mūs uzņēma ar pārgrieztām acīm un vēl pajautāja, ko gribam, iet nodaļā vai braukt mājās? Tukuma ārsti ir nulles līmenī. Rīgā, konkrēti vienības gatvē,uzņemšana ir augstā līmenī, un attieksme ir vienkārši ideāla. Tukumam būtu jāpamācās no kolēģiem……

    • Vinnis teica:

     Rīgā, Vienības gatvē tā pat ir MILZĪGS bardaks.Laikam aizmirsies nesenais gadījums, kur ārstu paviršības un neprofesonālās rīcības dēļ gandrīz nomira bērniņš. Labi, ka mamma bija uztājīga.
     Tas ir ja paveicas uz ko trāpi konkrētajā brīdī. Tukumā ir arī labi doki.
     Bardaks ir visā medicīnas sistēmā kura pūst, jp nav normāli, ka bērnam pie kardiologa jāgaida rindā gandrīz gadu.

     • Vinnis teica:

      Valsts nemīl savus iedzīvotājus.
      Tikko ja saslimsti neesi vajadzīgs. Ja Tev ir nauda tad var kk salāpīt veselību.
      Rindas pie speciālistiem daudzās jomās ir garas…tik garas, ka pacients nomirst nesagaidot rindu.

    • Interesanti teica:

     vienības gatvē pirmajā vietā ir pārdzēries vecis ar uzdauzītu lūpu, bet Tu vari sēdēt un operatīvi gaidīt kamēr šim samainīs pamperus

 9. apmeklētāja teica:

  Sēdēju un gaidīju rindu pie gastroenterologa, pretī rinda pie ķirurga, tad no ķirurga kabineta iznāca ārsts un sāka dziedāt un stāstīt pasakas. sūtot klientus tur augšā pie tā, tas drīzāk palīdzēšot ko tad viņš neko. Pēc neilga laika tas atkārtojās padziedāja,uzrunāja arī mūs, kas sēdējām pie gastroenterologa, ko mēs te sēžam, ko tas dakteris iekšā noģībis vai, pasmējās aizgāja. Ziniet, tas vairs nav humors, bet šausmas, jo pie šāda ārsta vairs iet negribas. Pašai 6 gadus atpakaļ šis pats ārsts neveicot ne lauztās rokas rentgenu vienkārši dziedošā balsī nodzied “nākat rītā nodaļā salauzīsim to roku, tad jau redzēs” nu ko teikt kāda veselības aprūpe.

 10. Koko teica:

  Cik man nācies saskarties ar Tukuma uzņemšanas nodaļu neko labu laikam arī nevaru pateikt,vienmēr tā sajūta ko te atvilkies,vel tak elpo-nav tak neatliekamā palīdzība nepieciešama.

 11. Baiba teica:

  Saprotu, man bija tieši tāds pat gadījums, bērns mocījās ar vēder sāpēm un temperatūru, nolēmu nevilcināties un braucu uz Tukuma ātro palīdzību ar aizdomām par apendicītu, protams mums laipni atteica palīdzību un sūtija mājās sakot ka ātrā palīdzība ir domāta vakara un nakts stundām!atteicu tad ka brauksim vakara man atbildēja ka tas būšot ļoti nekaunīgi no manas puses!!nu vispār kaut kāds murgs!!!

 12. Nja teica:

  Bezjēdzīga iestāde ar bezjēdzīgiem darbiniekiem. Kad aizveda mazo nofotogrāfēt ārpus darba laika – tad atbilde īsa – 15Euro – atbildes pirmdien. Nevienam neinteresē vai varbūt vajadzētu ārsta konsultāciju piedāvāt, ka ārsts varētu apskatīt bildītes uzreiz. Sēž un tikai blisinās.
  Rezumē – ja bērns slims, tad labāk braukt uz BKUS.
  Kad sasitu kāju, tad uzreiz reģistratūrā pateica – ejiet mājās, uzlieciet kompresīti. Kad uzstāju, ka tomēr nofotogrāfēsim, tad dikti neapmierināti bija gan kundzīte reģistrātūrā, gan ārstiņš.

  • nu.traki, teica:

   ka var šitā apmelot! Ārpus darba laika poliklīnikā nevar gribēt, lai apskata Rtg uzņēmumus! Vai arī veikalā Jūs gribat pēc darba laika iepirkties?! Vai frizētavā uztaisīt frizūru pēc durvju slēgšanas? Katrai iestādei ir darba laiks. Vajag tak ar galvu draudzēties!!!

 13. Kristīna teica:

  Ha ha ha musējie malači nesen biju pie ģimenes ārsta tur sieviete stavēja, rokas redzēju bindi un smērei. Kad masiņa atvēra durvis jautāja kapec šī sieviete ir atnākusi atpakal no ķirurga ja tālāk nodarbojas ar pārsiesanu viņs. Viņa atbildēja ka ķirurgs esot nosūtijis atpakaļ un teicis ka ģimenes arsts arī jāpārsien.

 14. es teica:

  biju ātrajos Rīgas otrajā slimnīcā,bija negadijums darbā,smagi iespiedu pirkstu,aizbraucu pats uz turieni,nosēdēju tur 1.5h nevienam neintresē,ka tek asins,jāgaida rindā,ka vecos krabjus apskatīs,nospļāvos un braucu uz Tukumu,te rindas nebija vispār,paņēma un smuki sašuva visu,cepuri nost.Takā nevajag te visu laiku bļaut!

 15. 16.00 teica:

  Tie neapmierinaatie var droshi ripinaat uz Riigu uz BKUS, uz veel uz kadu citu iestaadi .Piedziivojumu netruuks. Tad Tukums jums liksies ziedinji.

 16. gints teica:

  sveiki tas tak nav normali ja piemeram suns kaju sakooz kas man jagaida ka arsti savu kafiju un kukas ed

 17. līga teica:

  Mani arī ar bērnu 7.30 aizsūtīja uz poliklīniku, sakot- tūlīt sāks strādāt traumatologs- rezultātā sēdēju pie kabineta durvīm, līdz 10.00, kad ārsts izdomāja sākt strādāt. Labi, ka bija cilvēks, kuru paņēmu līdzi, lai pasēž mašīnā ar zīdaini.

 18. Jana teica:

  Ko ņematies -tāda sistēma ir visā valstī.

 19. magone teica:

  Beidziet tos ārstus bakstīt un kritizēt.Tukumā dakteri strādā kā rūķi.Esiet iecietīgi,aprunājaties,palūdziet.Ja esat agresīvi,tad pūkš.Mani pat Rīgā speciālists pieņēma pēc darba lauka.Vienkārši palūdzu,dakterīt vai jūs varētu mani izmeklēt.

 20. iluča teica:

  Man nav skaidrs, kur Tukumā atrodas ĀP? Pēc kritiena uz kalna aizvilkos tur,kur biju domājusi,ir ĀP. Man atbildēja,ka tur neesot ĀP,bet uzņemšana. ĀP ir ,ja veic izsaukumu. Tā kā to nedarīju,jo lēnām pakustēt varēju,palīdzību nekādu nesaņēmu. Varbūt tas bija informācijas centrs?

 21. eh! teica:

  Man un manai ģimenei Uzņemšanas nodaļā vienmēr palīdzēts. Pieļauju, ka dažos gadījumos palīdzību varēja atteikt, man tā šķiet. Un paldies mediķiem par to!

 22. secinājums.. teica:

  Bedre ir un paliek bedre. Prieks dzīvot šinī bedrē. Pareizi dara tie, kas nošīs bedres aizbrauc!

 23. Dace teica:

  Nu camon vienalga kāda ir Tukuma slimnīcas reputācija bet viņa ir laba… Priecājaties ka vispār Tukumā ir slimnīca..

 24. kkk teica:

  Es labāk paklusēšu.

 25. Māris teica:

  Ok, es saprotu, ka var tupēt poliklīnikas rindā ja vaina nav akūta, ja nav asiņošanas, piemēram augonis pakaļā, bet mūsu gadījumā bija citādāk. Bērns krītot sagrieza plaukstu (stikla gabals bija izdūries cauri plaukstai)asinis šķīda kā no strūklakas. Apturēt tās nevarēja, stiklu nedrīkstēja paši ņemt laukā, tāpēc ar tīru frotē dvieli roku nopakojām un vedām uz ātrajiem. Mūs aiztrieca uz poliklīniku, kur sēdēja citi ar cietēja izteiksmi sejās. Lieki teikt,ka ne rindā sēdētāji, ne māsiņa, ne pajols-ķirurgs mūs ātrāk nepalaida. Dvielis bija asinīs, peļķe uz grīdas jau paliela, bērns pusģībušā stāvoklī. UN TAS IR NORMĀLI?!!!! Ja tas kādam liekas normāli, tas es esmu kārpu cūka.

 26. Saksis teica:

  Vajag,lai uz nestuvēm ienes, tad varbūt pieņems.Un kas mums ir ķirurgi?Vai Stalts no Talsiem,kam citur nebija kur dēties,līdz pensijai vēl jāvelk.Kurš saskāries ar viņu tie zin par ko ir runa.Gan jau Tukuma slimnīcas vadība zin par viņa reputāciju, tikai piever acis!Un vēl viņiem mazas algas?Vai nekompetenti ārsti ir pelnījuši to?

 27. ah teica:

  tādu dežūrārstu kā Solvitu K.vajadzētu padzīt no medicīnas-viņa manu tanti ar insulta pazīmēm aizdzina uz mājām,aizvedu uz Jelgavas slimnīcu kur uzreiz konstatēja insultu.tante pēc dažiem mēnešiem nomira.

 28. elgreko teica:

  tur arī praktiski nevienam doktoram nav sertifikāta uz ņemšanu alkohola testam.un tas ir likuma pērkāpums un uz tā pamata ļoti daudzas šoferu lietasvar tikt anulētas

  • . teica:

   Dzērājšoferiem ir jāsaņem sods neatkarīgi no tā, vai dakterim ir vai nav alkohola testa ņemšanas sertifikāts.
   Nejauciet kotletes ar mušām. Problēma nav daktera sertifikātā, bet ir morālajā kroplī, kurš dzērumā sēžas pie stūres.

 29. ah teica:

  MOrāls kroplis ir ārsts kur
  s nevarnoteikt slimības diagnozi kura rezultātā iet boj
  ā cilvēks.p.s.iepriekš rakstītajā-tā nav S.Krūze-viņu cienu kā kompetentu ārstu

  • . teica:

   Morāls kroplis būs tas ārsts, kurš NEGRIBĒS noteikt diagnozi, nevis NEVARĒS noteikt diagnozi.
   Ārsti arī ir tikai cilvēki, cienītais.

 30. lapsene teica:

  ehk kaa lopu kautuve – vecaamaate nomira paarragri, braaleens nomira paarragri, vecaisteevs nomira paarrragri, meitinja……… – ja tad es buutu bijusi tik gudra un varoniiga kaa tagad – nu tad gan truukties dabuutu par shiim kljuudaam – bendes.

 31. ah teica:

  iepriekš kļūdījos -nevis Solvita k. ,bet sanita K.

 32. buldozers teica:

  Tukuma uzņemšanā ir drausmīga attieksme.
  Nopīpējušās,smirdīgas un nelaipns māsiņas.Uz pacientiem kliedz un apsaukā…ne tais saldākajos vārdos.
  Totāls kolhozs.

 33. Elga teica:

  Tukuma galvenais ķirurgas parasa savam padotajam Staltam”kā gāja medībās?Stalts atbild”nevienu nenogalināju,turpmāk palikšu nodaļā”

Pasākumu kalendārs

2019.09.21 | 9:00

Šautriņmešana Irlavā 

2019.09.21 | 9:30

Medību šaušanas sacensības Kandavā 

2019.09.21 | 10:00

Ābolu svētki Ārlavciemā 

2019.09.21 | 10:00

Lekcijas par veselīgu uzturu Tukumā 

2019.09.21 | 10:00

Volejbola sacensības Cērē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool