Sestdiena, 2019. gada 21. septembris
Matīss, Modris, Mariss

Sabrucis Zemgales vidusskolas aktu zāles jumts /FOTO/

Twitter
FaceBook
print
2010. gada 31. decembris 13:37

Naktī no ceturtdienas uz piektdienu sniega svaru neizturēja un iebruka Zemgales vidusskolas aktu zāles jumts 500 kvadrātmetru platībā.

Jau rakstījām, ka naktī uz 30. decembri zāles jumta konstrukcijas zem sniega svara sāka deformēties. Aktu zāle atrodas skolas vidū un tai nav iespējams piekļūt ar pacēlāju. VUGD un būvniecības speciālisti un atzina, ka pašu spēkiem neko darīt nevar. Bija paredzēts, ka šorīt objektā sāks strādāt alpīnisti, kas mēģinās jumtu atbrīvot no sniega. Šodien alpinistu grupa strādā uz, diemžēl, jau sabrukušā jumta atliekām.
Objektu apsekoja Tukuma novada domes priekšsēdētāja vietnieks Indulis Zariņš un SIA “Amatnieks" pārstāvji, kas apsolīja tūlīt uzsākt darbus, lai iebrukušo telpu izolētu no pārējās skolas. Materiālie zaudējumi vēl tiks noskaidroti un, visticamāk, lai uzceltu jaunu zāli, novada domei nāksies lūgt palīdzību valdībai.
Pateicoties skolas darbinieku pašaizliedzīgai rīcībai nav cietis nekas no skolas inventāra. Pēdējais pirms jumta sabrukšanas tika evakuēts flīģelis.Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. lobijs teica:

  Re kā SIA "Amatnieks" atkal noveicās!!! Dabūja darbiņu, par kuru atkal laba naudiņa būs! Var tik pabrīnīties kā Tukuma dome tik atklāti šo firmu lobē. Protams, atrunas jau daudz un dažādas būs, bet pat ārpus Tukuma novada robežām katram muļķim ir skaidrs kas te notiek. Vai Tukuma domes amatpersonām nav ienācis prātā, ka kāds kādreiz neizturēs un attiecīgām instancēm par šādiem lobija gājieniem ziņos – tā ir atklāta korupcija. Un kā tad ir ar tiem vietvalžiem? Vai šajā gadījumā, pirmkārt, nav jāsauc pie atbildības Slampes vietvaldi un skolas direktoru par bezatbildīgu attieksmi pret valsts un pašvaldības mantu. Lēmumi bija jāpieņem savlaicīgi, bet ne pēc notikušas nelaimes. Tā ir totāla bezatbildība un savā ziņā tupums.

 2. lobijs teica:

  Kas attiecas uz šīs skolas direktoru – viņš būtu bijis sen jau atlaižams, jo viņš nav spējīgs tikt galā ne ar saimnieciskiem jautājumiem, ne arī ar skolnieku izglītošanas jautājumiem. Viņa vadītajā skolā skolniekiem tiek sniegta ļoti zemas kvalitātes izglītība. Skolotāji šajā skolā dzīvo kā "nieres taukos" un ne par ko neatbild. Skolotāju personīgās intereses ir primārākas par skolnieku izglītošanu. Šādam direktoram būtu jāizskata rājiens, bet ne jāpiešķir apbalvojums par labu darbu. Kur tas redzēts, ja skolniekiem ir jāņem privātstundas visās mācībās, jo skolotāji nav spējīgi neko iemācīt pat elementārā līmenī. Protams, papīru formā šajā skolā jau viss ir kārtībā, tikai praktiski te nekas nenotiek. Šī skola ir palikusi par kārtīgu "sūnu ciemu". Arī ārpusskolas darbā te nekas nenotiek.

 3. Justīne teica:

  Piedod ”Lobij” Skola ir labā stāvoklī, vienkārši konstrukcijas aktu zālē bija novecojušas un sniegs no jumta nebija tīrīts, ok tā ir kļūda, bet to neviens nevarēja zināt.!
  Runājot pat izglītību, šī skola ir otrā labākā rajonā, tākā nevērtē to tik zemu ok?
  pati mācos šajā skolā un mani nekas neuztrauc.!

 4. Gudrinieks teica:

  Lobij ko tu skolas direktorma piekasies! Vaina jau sakas pasa sistema…
  Ko vins var izdarit ka firma strada dzeraji kas neko nejedz izdarit? ?!!

 5. Renāte teica:

  Direktors mums ir ļoti labs! Ir stingrs un tas ir ļoti labi, ir vismaz kaut kāda disciplīna un viss nenotiek pa savam prātam. Skolniekiem netiek sniegta zemas kvalitātes izglītība un skolotāji šajā skolā nedzīvo kā ”nieres pa taukiem”. Skolotāji ir ļoti labi, pretim nākoši, saprotoši un spēj iemācīt tā, ka to ko nekad neesi sapratis, vari saprast uz visu 10nieku. Un, ja skolēnam ir jāņem privātstundas visos mācību priekšmetos, tā jau vars nav skolas vaina…tur drīzāk ir kāds dauņa sindroms. 😀

 6. fff teica:

  Lobij… īsti nevar saprast, ko tu tur lobē, bet izvelc galvu no … un paskaties kādi Zemgales vidusskolai ir rezultāti valsts līmenī… P.S neesmu saistīts ar šo skolu.

 7. lobijs visiem komentāriem teica:

  Ar skolu tieši neesmu saistīts, bet ir cilvēki, kuri ļoti labi pārzin šo virtuvi……. Varu apgalvot, ka visas slavas dziesmas direktoram un skolai ir totāla lišķība un ir tālu no īstenības. Šī skola labākā ir tikai uz papīra un to nevar salīdzināt pat ne ar vienu no Tukuma skolām – kopumā ļoti zems līmenis ir Zemgales vidusskolai. Ļoti daudzus gadus atpakaļ šī skola tiešām varēja lepoties visās jomās, bet tagad……… Nu nezinu, nezinu, vai par nodokļu maksātāju naudu skolotāji var tā haltūrēt un par zemo sekmju līmeni nekāda atbildība no viņiem netiek prasīta. Galvenais, lai labi cilvēki un neko no skolniekiem neprasa – tāds te ir izskanējis viedoklis.
  Par sniegu – mūsu valstī vispār sniegs tiek uzskatīts par ārkārtas situāciju. Bet varbūt kādam arī šoreiz bija izdevīgi to visu tik tālu novest, lai būtu ārkārtas situācija un būtu naudiņa ko sadalīt…….

 8. Par Skolu teica:

  Ja neesi mācijies šajā skolā tad tev galīgi nav ne jausmas kāda viņa ir.. Pirmkārt neklausies ko apkārtējie saka.. Man ļoti žēl kad tā…
  Aktu zāle ir remontēta tikai iekšpusē…
  sKOla ir pati labākā un skolotāji arī un direktors pats pats foršākais.. taka nerunājiet neko ļaunu par musu skolu..

 9. džokers teica:

  Ko jus gvelžat muļķibas!!!! Kadi sasniegumi Zemgales skolai??? Kadi panakumi???? Ta ir robeža starp normalo skolu un Raudas ielas skolu! Tie kuri reali nevelk Valsts izglitibas standartu, muk uz Zemgales vai Tumes skolu! Ja, un skolenus nav jamaca, viņiem jaieaudzin prasmi MACITIES!

 10. Justīne teica:

  Džoker – nēesi mācījies negvelc ok?
  ”Par Skolu” – noteikti visu laiku labākā , mūsu skolā vsmz nav haltūra, un tad ārējo remontu neuzskatīja par vajadzīgu, un veica tikai iekšējo… Bet reāli, visiem skolotājiem valstī maksā vienādi, māca visi kā var, tikai skolēnu attieksme pret mācību darbu vnk iespārda,. tāpēc jāvaino jau tie skolēni, kuri skolas izglītības līmeņi dragā uz leju, nevis skolotāji, jo skolotāji ir ļoti labi.

 11. Anonīms teica:

  Justīne, pēc tavām latviešu valodas prasmēm (nĒesi,vsmaz,vnk) tā vien šķiet, ka jums tur ne velna nemāca 😀

 12. Uguns teica:

  Zāle skolas vidū, kur nevar piekļūt ar pacēlāju? Kas notiktu, ja kādreiz uz/pie jumta izceltos ugunsgrēks? Pēdējais laiks pārbūvēt!

 13. Sniedziņš teica:

  Justīne vai tad nevarēja zināt, ka laukā snieg sniegs un jumts var neizturēt? Parasti jau pieņemts jumtus tīrīt vietās kur ir zināms, ka konstrukcija var neizturēt.

 14. Anitra teica:

  Zemgales vidusskolas skolēniem vienmēr ir labi sasniegumi rajona un reģionālās olimpiādēs. Ir panākta liela skolas daļas remontēšana. Dažādi projekti ārvalstīs un Latvijas robežās. Nav nekādas starpības vai skola atrodas laukos vai rajona centrā, nevar spriest pēc vietas nosaukuma atpazīstamības vai atrašanās vietas.
  Tikai jūsu aprobežotība ir tā, kas runā jūsu vārdā, lai neglīti izteiktos par direktoru un pašu skolu. Es domāju, ka tie, kas tur mācās tagad un ir mācījušies iepriekš noteikti nevarētu teikt neko sliktu un, redz, par stulbeņiem neesam izauguši! 🙂

 15. Justīne teica:

  sorī, es rakstu kā gribu, bet latviešu valodā man ir 8! 😀
  okey? 😀
  tākā, es rakstu kā gribu a tu pievaldi muti. 😉

 16. džokers teica:

  to Anitra
  KADI PANAKUMI???? Pat rajona (novada) limeni ši skola ir dziļa pakaļa! Izremonteja sporta zali, stadionu, bet kur panakumi kaut viena sporta veida???? Tas ka ar direktora kluso (skaļo atbalstu) maksligi ir celta videja atzime, bet ne zinašanas, par skolu ne ko labu neliecina.

 17. Anonīms teica:

  Džoker, te nu tu gan maldies, tu ņihuja nezini neko par skolas sasniegumiem, mēs paši, kas te mācās to zina vislabāk…. Visiem ir bijuši labi un augsti sasniegumi! Ne vienmēr, bet ļoti reti kādam ir bijis zemu!
  Un sporta sasniegumi, ok apstiprinu ir sūdīgi, bet tā nav skolas vai direktora vaina.!!!
  un nejau direktors to zāli cēla, bet kādi sapīpējušies un ļoti neprofesionāli celtnieki!

 18. Pēteris teica:

  Laimīgu Jauno gadu!

 19. hihi teica:

  izskatas ka ari Latvija skoleni lieto saisinajumus.Jautri.Dazi vecie lasitaji to nesaprot!!!!

 20. Poci teica:

  Un ja šis būtu noticis ziemassvētku pasākumu laikā? Kas tad būtu?

 21. 2hihi teica:

  Latveesch skoleen to gramatik nemaak, ieksch Irija to nevajaga.

 22. džokers teica:

  Bez liekas diršanas. Nosauciet tos sasniegumus!

 23. rasmisss teica:

  Nesaprotu par kādiem panākumiem te kāds vispār runā!!!! Panākumi bija tikai kādreiz! Tagad vabūt tikai kāds indivīds ir tik super spējīgs un talantīgs, kurš pats spēj sevi parādīt pat valsts mērogā, bet tas noteikti nav šīs skolas panākums…….
  Par skolas remontu – lai vispār tie mazie cilvēciņi nerunā! Vai kāds vispār ir pievērsis uzmanību, ka Slampē tiek izpostīts arhitektūras piemineklis. Ne izpostīts, bet gan izcūkots. Skola jau sen ir izbojāta no ārpuses – izskatās kā veca slimnīca. Nu un tagad dižais kultūras nams izskatās kā tāda karnevāla bāba. Kas tas bijis par idiotu arhitektu, kas šitik neprofesionāli ir krāsas salicis. Vietvaldi vajadzētu personīgi mantiski sodīt…….

 24. kuksis teica:

  Piekrītu rasmim!!!! Man ir kauns par šo skolu!!!Tas ir ārprāts!!! Neaizgāju pat uz salidojumu… Tikai dēļ tā "ļutauša"…..

 25. juta teica:

  Vispār, ko jūs te runājat! Neprotat latviski pareizi izteikties! Tie visi darbonīši ir bezatbildības kalngali! Tie projektiņi jau domāti tikai, lai skolotāji nopelnītu.

 26. cccc teica:

  Skumji lasīt šos niknos vārdiskos izvirdumus. Nezinu par kādu "ķēķa" pusi te viens otrs izsakās, bet man tā viss neliekas. Skolas direktors ir labs saimnieks, stingrs, prasīgs, strādīgs. Nav glīti apsaukāties, vispirms uz sevi paskatieties un tad izsmejat otru! Skola ir sakopta, izremontēta. Skolotāji ir labi speciālisti, cilvēcīgi. Acīmredzot kādam kaut kas kaulā ir iekodis.

 27. skaidrīte nabiņa teica:

  Ko jūs te raudat! Tas ir tikai sākums! Ko darīs visi tie neizglītotie jaunieši, kas aiziet no šīs skolas?! Viņi ir pilnīgi nesagatavoti dzīvei un konkurencei. Nerunā ne vienā valodā. Arī latviešu valoda iet kā pa celmiem. Bet skola lepojas ar saviem idiotiskajiem latviešu valodas skolotājiem. Un vēsture, tas vispār ir nakauts. Īpaši pie Šurika. Un ko nu runāt par fiziku. Tur vispār ir īstais ambīlis un dzērājs. Tups kā deķis, bet nezin ko grib no skolēniem. Ja vēl spētu ko iemācīt, bet pats taču ne vella nejēdz!

 28. Anonīms teica:

  Mīļie ļautiņi, kas te notiek un vai vispār te dažs labs saprot ko pats raksta!? Ja pats nespēj arī atvērt grāmatu un elementāras lietas apgūt, tad neviens ar karoti mutē neielies, ne šajā skolā, ne arī citā…skolotāji jau nemainās, mainās skolēni, tāpēc vispirms meklē vainu sevī, tad skolā un apkārtējos…

 29. tante teica:

  Mums laukos pirmais darbs no rīta ēkām sniegu notīrīt. Kā ta zemgalieši tik dumji??? Tur pat alpīnistu nevajag, ēka zema, direktors pats varēja uz jumta kāpt, ja cilvēkus neprata atrast.
  Kāpēc par mūsu visu naudu? Kad tas vienreiz beigsies??

 30. Hm teica:

  Kaut kas traks! Un visus šos ļaunos komentārus taču raksta mums zināmi cilvēki, ar kuriem ikdienā satiekamies, varbūt pat viņiem palīdzam. Ir notikusi nelaime. Tagad, šajos smagajos laikos. Pirmkārt – labi, ka cilvēki necieta. Otrkārt – cepuri nost darbiniekiem, kas izglāba par klavieres. Treškārt – beigsim riet kā suņi. Izturību direktoram, bet pārējiem novēlu -lai Jums nekad tāda nelaime nenotiktu. Būsim vienreiz cilvēki. Neviens nav ideāls, arī tie rējēji.
  Laimīgu Jauno gadu!

 31. Mh teica:

  to Hm. Nu ja…paldies… Bet par šo neizdaribu (sniegs sneig jau no novembra) kas maksas? PAŠVALDIBA!!!! Un no kurienes pašvaldiba ņem naudiņu? Bet nu jau ka Latvija pierasts…dabas stihija… Nebrinišos ka jumts ari nebija apdrošinats…

 32. Avots teica:

  cccc
  Labiem saimniekiem jumti nebrūk, jo viņi zin, ka tie ziemā ir jātīra, ja ir bieza sniega kārta.

 33. Hm teica:

  Piekrītu viedoklim, ka saimniecībai laicīgi jāseko līdzi. Tur ir taisnība. Bet tagad jādomā, kā visu vērst par labu. Un lai šī ir mācība pārējiem. Sekosim līdzi savām saimniecībām. Labāk kādu nakti negulēt, pastrādāt vaiga sviedros, bet saglābt to, kas mums vēl ir. Lai Zaķa gadā visiem pietiek "kāposts":))))))))))

 34. Slampes mafija atgriezas teica:

  Ņemiet savus sliktos vārdus atpakaļ, ja nē tiekamies ābeļdārzā.

 35. bailīte teica:

  Ja jau viss tagad brūk kas būs kad sāks snigt vairāk..? Man bail ka tur pēc pāris dienām kad intensīvi snigs visa skola sabruks….

 36. re teica:

  "Rudaus-Rudovskis stāstījis, ka par jumtu tīrīšanu dome aizrādījusi jau pirms nedēļas; daudzviet tie arī notīrīti – Tukuma ledus hallei, Tukuma Raiņa ģimnāzijas sporta zālei, Tukuma Sporta un atpūtas kompleksam, Irlavas sporta hallei un Džūkstes pamatskolas jaunajai piebūvei"

 37. re re teica:

  Te jau daudzi komentāri laikam ir tieši no šīs skolas skolotājiem, kuri meklē vainu visos tikai ne sevi redz. Šitie skolotājiņi ir naski uz streikiem un algu pieprasījumiem, bet darbu nejēdz darīt, jo paši ir diezgan tupi.

 38. gg teica:

  ja kas skolaa umstu no sniega tiira diezgan biezhi, peedeejo reizi redzeeju, ka tiira 22decembrii, un domaaju, ka tiirija arii pectam, taa ka ja nezin, tad labak neko nesaka, ka netiira..

 39. no citurienes teica:

  Viss ļoti vienkārši. Konkursos uzvar tie, kam lētēkā cena. Lūdzu Jums rezultāts! Pie normālas lietu attīstības šādam atgadijumam nebūtu vietas…kaut kur ir kļūda. Izpildot visus būvnormatīvus nekas tāds nebūtu iespējams. Tur ir tikai trīs iespējamie vainīgie- 1. Kas aprēķināja konstrukciju ( ja tāds bija) 2. Cilvēks, kas būvvaldē to visu parakstīja un pārbaudija. 3. Cilvēks, kas to objektu pieņēma-a vdrug kasjaks-projektēja tā, a uzcēla tā. Atrast vainīgo – pāris stundu darbs.

 40. doma teica:

  A Slampes Vietvaldim vairāk par visu interesē ko teica viena tante:nu vot es negribu,ka tie traktori braukā gar maniem logiem,davaj uzliec zīmi
  Traktoriem braukt aizliegts,lai es varu mierīgi gulēt un bērni var dzīvot uz ielas,netraucējot manam miegam
  un darīts, uzlika zīmi Ozolniekos,ka traktori nedrīkst braukt,
  bet savā degungalā neko neredzēja un ne par kādiem tur jumtiem tur neviens nerunāja…
  toč zinu

 41. Dime teica:

  Macijos šinī skolā jau no 1. klases.
  Jumts ar tādu konstrukciju stāvēja vairak ka 10 gadi.-tatad pietiekami ilgi lai nokalpotu.(pat ja jumtam bija garantija ta sen jau ir iztecejusi )
  Saprotiet nekas nav mūžīgs.
  Starpcitu Skolu pabeidzis esu. Un nebija gruti iedereties pec skolas pabeikšanas.vienā no Jelgavas vidusskolām .Esmu viens no gudrākajiem savā grupa. Bet Zemgales vidusskolā es biju tikai pa vidu .

 42. re Dime teica:

  Vai nejūti ka izsakies neskaidri… laikam biji palicis uz otro gadu…

 43. zinītis teica:

  Cik zinu pie rekonstrukcijas darbiem netika pieaicināts neviena konstruktors, tā kā viss tika veikts UZ DULLO!

 44. neTukumnieks teica:

  Bet vai cienījamo Slampes priekšnieku tagad vismaz nedaudz nemāc arī vainas apziņa. Bija taču prognoze, ka tā arī būs, pat avīzē bija rakstīts. Ja nevar ar pacēlāju, tad paliek CILVĒKI un lāpstas. Arī šīs skolas audzēkņi, kas te tik gudri sprīež. Protams tūļit sāks klaigāt bērnu tiesību aizstāvji…. Bet esmu pārliecināts- tanīs sliktajos padomju 70-tajos tā nebūtu noticis. Tad paši slaucījām gŗidas, mazgājām klases, bija dežuranti ….. Nu bet LAIMĪGU JAUNO GADU , neesmu šīī pagasta iedzīvotājs, un tomēr sāp, ka arī no mana pagasta naudiņas aizies līdzekļi šim remontam, kurš tomēr varēja arī izpalikt.

 45. tante teica:

  Neuztraucieties!!!! Nauda noteikti atradīsies!!!!!! Tāds jau bija tas scenārijs paredzēts, citādi ko tad amatnieks tagad ziemā darīs! Naudiņa tak vajag gan Amatniekam, gan vietvaldim gan "skolas ļutausim". Visi zina taču, ka viņi skaisti dalās, tik nav vēl tā ofic pieķerti. Un jūs tie pagasta diedelnieki tik maksājiet nodoklīšus, lai šitie labi varētu padzīvot!

 46. to no citurienes teica:

  Var redzēt, ka esi no citas planētas. Slampes skola ir celta krievu laikos. Par kādām lētākajām cenām tu vēl runā, par kādām konstrukcijām, par kādiem vainīgajiem. Šampi pārdzēries laikam esi?!

 47. re to teica:

  Laikam arī neesi gulējis un atgājis no.. Jumtam bija renovācijas darbi, bet neviens nepiegrieza vērību konstrukcijai!

 48. Anonīms teica:

  Tieši tā,pirms skolas stadiona renovēja jumtu,tātad iznāk,ka vietvaldim jumts aizbrauca

 49. Shamanyx teica:

  Es esmu Zemgales vidusskolas 8.a klases skolnieks un es par šo ziņu uzzināju tikai 1.janvārī un man tas bija totāls šoks! Labi kad neviens nav cietis no cilvēkiem un inventārs ir vesels. Labi kad pēdējais notikums zālē bija pavadīts normāli un tajā laikā nekas neliecināja par tādām sekām! Cerams kad viss tiks saremontēts! Kādu dienu šā vai tā tam bija jānotiek… 🙁

 50. Anonīms teica:

  Hmm, ziniet, Tukuma 2 Vidusskolā viens skolēns saņēma tikai 9 un 10 (ne jau visu laiku, bet bieži), jo labi mācījās, acīmredzot, tomēr atnākot vēlāk uz Zevidu viņš sāka vairāk mācīties jo skolotāju prasības šeit ir augstākas, un viņš pats atzina, ka T2Vid ir lielāka haltūra nekā Zevidā. Nesaku, ka visur tā ir, tikai mans stāsts

 51. . teica:

  Beidzat tač cilvēki pērties.
  Kas notika, tas notika, tagad jau tās "stulbās" runas neko nemainīs.
  Un kāda jēga kautko sākt teikt par skolotājiem?
  tie kas neko nezin, nav macījušies šajā skolā, tad lai nemuld daudz.šis arī nav īstais brīdis lai salīdzinātu šo skolu ar citām, kā ir tā ir, viss būs kārtībā. 🙂

 52. Shamanyx teica:

  Es kā nekā šajā skolā mācos jau 8 gadus un man liekas šīs skolas direktors ir vislabākais un skolotāji ir vislabākie! nevar nemaz salīdzināt ar citiem! Es izlasīju visus komentārus ko rakstījuši cilvēki! Es esmu no sirds priecīgs par tiem kas atbalsta mūsu skolas direktoru un skolu pilnībā, bet kā var burkšķet tie kuri šajā skola nav mācījušies un par to tikai no malas dzirdējuši! Paši neesat labāki ne pat par to pašu jumtu! neesat droši vien dzīvē neko labu iemācījušies! Ne jau direktors ir vainīgs pie visa kas skolā notiek! Ne jau viņš vainīgs kad skolēniem nav sasniegumi sportā! Viņš ir tikai viens un es domāju kad labāku mūsdienās par viņu nevar atrast! Viņš ir stingrs, gudrs un ļoti labs cilvēks! vai tad viņš varēja zināt kad tie speciālisti ir tik neprofesionāli! Mūsu skola ir vislabākā un skolotāji visgudrākie! Viņi ir prasīgi un nav visiem skolēniem jāsēd pēc stundām! Ir daži labi kuri mācīties nemaz negrib! Tiem skola liekas piespiesta lieta! Ja viņi varētu izārstēt savu milzīgo slinkumu tad arī viņi varētu paklausīties skolotāju un kontroldarbus nokārtot vismaz un 7,8,9 un 10! Ja gribētu! Es personīgi visu klausos ko skolotāji saka un esmu braucis pat uz olimpiādēm! Un beidzat glvelzt ko nezinat! Skola ir daudzreiz remontēta un ir bijuši daži remonti kurā ir bijuši neprasmīgi celtnieki kuri mācījušies citās skolās! Paldies par uzmanību…

 53. Ligija teica:

  Vismaz beidzot cilvēki atkal var izteikties.. Varbūt satiekamies pie skolas un visu šo tagad pasakiet tiem skolotājiem paši.. Lai jums būtu tāda galva kā tam fizikas skolotājam – kuru ļoti smuki nesaukājāt..
  Galvenais ielikts raksts par jumtu iebrukšanu, ka jūs ņematies aprunāt skolotājus, tad jautājums vai jums pašiem jumts nav sabrucis no iedomības..

 54. TAISNĪBA teica:

  Šis raksts ir par sabrukušu jumtu, bet vai tiem, kas ļoti aizstāv skolotājus, nešķiet dīvaini, ka tauta te runā par dažām konkrētām personām un negatīvi izsakās par skolas darbu un skolotājiem!!!!???? Laikam jau ir pamats tā izteikties! Laikam tautai tā sāpe par visu ir tik liela un beidzot ir dota iespēja publiski to visu izteikt. Jums tiem slavinātājiem labāk vajadzētu aizdomāties, kāpēc tas tā ir, bet ne mēģināt dziedāt slavas dziesmas. Būsim godīgi, līmenis šajā skolā patiešām ir zems un ne skolēnu vainas pēc.

 55. to Shamanyx teica:

  Par direktoru – pirmkārt, direktors ir tā persona, kura ness pilnu atbildību par mantas saglabāšanu un, ja viņa darbības vai bezdarbības rezultātā tiek radīti zaudējumi vai tiek radīti bojājumi valsts vai pašvaldības mantai, viņam ir par to ir jāatbild likuma priekšā. Ja šī persona nespēj pieņemt pareizus lēmumus, viņam ir šis amats jāatstāj. Šis amats nav nekāda privilēģija. Skolas direktoram ir jāstrādā. Šāda situācija nav saprotama un attaisnojama. Tā ir totāla bezatbildība.
  Par tiem skolotājiem – nu nav jau ko te "cepties". Tā nostāja no skolotāju puses ir pietiekami dīvaina. Nekāda atbildība.

 56. jjjjj teica:

  nu kas tad te. Te jau tik puķītes. Vot palasiet Delfus1 tur i ko palasīt.

 57. ku-ku teica:

  Jumt ir iebrucis Zemgales vidusskolā un līdzi parāva viena otra komentētāja ‘jumtu’ 🙂 🙂

 58. Anonīms teica:

  Nu ko – lai jau priecājas Slampenieki, jo pie tiem tūkstošiem, varbūt jau pie miljona kredītiem, būs jauns ieguldījums, bet mēs visi parējie maksāsim. Viss jau būtu labi, ja tik to kredītu atmaksas termiņi būtu loģiski, lai nav kā iepriekš lasītajā, ka katlu mājas rekonstrukcijas kredīts vēl nav atmaksāts, bet vajag jau jaunu……… Partijai par to tik prieks – ceļās, remontējās utt Slampe, būs ar ko lepoties – tik daudz labi darbi veikti – viss vienuviet un par KĀDĀM SUMMĀM. Nu man to nesaprast…….., bet tas Amatnieks tiešām kautkā " acīs krīt" , ka tik kādam nenāksies taisnoties……

 59. Pingvīns teica:

  Pats interesantākais un jāsaka labākais ir tas ka Latvijā visi jumti brūk nakts laikā, kad tur nav cilvēki!!!

 60. Anonīms teica:

  Šeit vajadzētu būt komentāriem par skolas jumtu, kurš ir iebrucis, nevis par skolotājiem viņu darbu un direktoru!
  Bet tādi jau latvieši ir!!!!
  Bēdīgi!!! 🙁

 61. Rrr teica:

  Nesen viesojāmies Zemgales vidusskolā. Skolā strādā gaiši cilvēki, kas realizējuši gaišas idejas! Brīnišķīga skola, viesmīlīgs direktors un atsaucīgi, pašaizliedzīgi skolotāji. Ļoti žēl par to jumtu. Novēlu ātrāk tikt pie jauna jumta; direktoram, skolas darbiniekiem, visam kolektīvam- izturību!

 62. re Dime teica:

  Komentāri ir gan par sabrukušo jumtu, gan arī iespējami vainīgajām amatpersonām kuri noteikti netiks sodīti.. un tas notiek tikai pie mums Latvijā….

 63. Tāmētājs teica:

  Skatoties uz tām bildēm, rodas jautājums, kā tas jumts nav sabrucis agrāk ar tādu konstrukciju. Ja ir bijusi jumta renovācija, tad jābūt bija arī projektam un būvuzraugam.Pastāv vēl viens variants; būvnieks ir ekonomējis materiālus, bet būvuzraugs pievēris uz notiekošo acis, jo renovācija taču notika par nodokļu maksātāju naudu.

 64. saulsaule teica:

  Dīvaini,ka ziema un sniegs Latvijā ir liels pārsteigums un stihija reizē.Lai cik labs direktors un skolotāji un izglītības līmenis,bet jumts bija jātīra.Kāds taču par to ir atbildīgs..Pietam iebrukušais jumts nebija slīps,tātad sniegs jo īpaši krājas..un lai notīrītu,nekādu pacēlāju tur nevajag..varēja ar lāpstām "100 latnieki" pastrādāt..varbūt talku sarīkot sniega tīrīšanā..

 65. AS teica:

  Atkarībā no tā, kad būvēta zāle, ir vērts apsvērt iespēju piedzīt zaudējumus no celtniekiem vai projektētājiem. Domāju, ka jumtam nebija jāiebrūk!

 66. Fokapirmais teica:

  Viss kungi ir vienkārši: Jāveic tehniskā ekspertīze, jo padomju laikā projektus tiešām projektēja un šādas ēkas mūžs vismaz 50 gadu ar garantiju. Ieteiktu vērst uzmanību uz veiktajiem siltināšanas darbiem(sapratu ka tādi veikti), jaunizveidotā jumta "pīrāga" pareizība. Vēlreiz, neitrāla būvekspertīze un prokuratūra tās noskaidros sagrūšanas cēloņus.

 67. :) teica:

  Nekas kad jumts ir iebrucis galvenais kad tur ir jāiet bērniem uz skolu mācīties… vispār tur vel tgd ir droši?
  Tagad Skuju nems priekšā pa pilnu programu jo sen jau tukuma dome bija dēvusi pavēli notīriit jumtus…

 68. Elita teica:

  Ar vien vairāk pārņem sajūta, ka anonīmi rakstīt mēs visi esam šausmīgi gudri- nolikt citus, norādīt ar pirkstui uz citu kļūdām… Kā jau paruna saka- Citam acī skabargu redz, savā baļķi nesaskata!
  Tie Lielie Skolas Nolicēji- ja esat tik zinoši un tik pārliecināti, ka skola ir "pilnīgi garām", nu tad rakstiet komentārus no sava vārda nevis slēpjoties zem "nikiem". Gļēvi esat, lai parādītu savu īsto seju, tad labāk klusējiet!

 69. alga teica:

  Elita, vai mājās saimnieka nav? Mājās arī gaida, kad nāks Laimes lācis?
  Neviens nav jānoliek, bet kāpēc citiem maksāt ar savu nodokļu naudu par kāda neizdarību vai savtīgu rīcību.
  Kāpēc nav saimnieciskās daļas strādnieki vai vadība – ekonomija, lai tūkstoši būtu vadībai un vēl kāds pustūkstotis skolotājām? Protams, tagad nav un arī lieko santīmu nav, tad lai nāk tā izglītības ministrija ar lāpstām un kāpj uz jumta.

 70. Liena teica:

  SUPER!!!
  Izlasot šos visus komentārus vnk gribas aplaudēt un pajautāt: "Kur var radīties un izveidoties daži TĀDI tumsoņas???"
  Smiekli nāk par spriedelētājiem, kuri uztraucas par sava pagasta nodokļiem – kur, kam un kā tos tērēs. Jebkurā gadījumā jums neviens to nejautās!
  Vienotie latvieši – ka tik ātrāk kādu noknābāt un mēslos izvazāt!
  MOSTATIES TAČU!!! Skolai ir iekritis jumts – kāds tam visam sakars ar skolēnu sekmēm vai skolotāju nekompetenci. Vai tad sniegs sasnigs vairāk/mazāk uz jumta, ja tur mācīsies nesekmīgāki/sekmīgāki skolēni?!
  No projektu naudām skolotājiem esot materiāls labums – prātiņ, nāc mājās! Vairs taču nav PSRS laiki, kad visi varēja zagt pa labi, pa kreisi!!!
  Varu vien nosmīnēt par TANTĒM un citiem onkuļiem, kuriem pat nojausmas nav kāda skola izskatās – bet raksta un kā vēl RAKSTA!!!
  Cepuri noceltu skolēnu priekšā, kuri stāv un krīt par savu skolu,skolotājiem un direktoru!

 71. No Valmieras teica:

  Jā, žēl, ka tā ir noticis. Kā inženieris vien varu piebilst, ka šeit, kā jau minēts, jāveic neatkarīgā būvekspertīze un izmeklēšana, jo no sniega slodzes nevajadzētu sabrukt tik atbildīgas ēkas daļas nesošajai jumta konstrukcijai. Sabruka jeb zaudēja noturību vājākais posms, un šāda veida konstrukcijā tas izraisa ķēdes reakciju. Aizdomas man ir par to, ka gadu gaitā jumta konstrukcija ir "apaudzēta" ar papildus slodzi. Ja tika renovēts jumta segums, tad veco, neefektīgo izlāciju nācās demontēt, iesedzot jaunu, efektīvu, ar nelielu tilpumsvaru. Kā tur viss ir bijis, es ceru, konstatēs godprātīga, nekorumpēta ekspertu grupa, piemēram, "LBS Konsultants". Tad jau manīs, bet tiesas darbi ir garantēti.

 72. ss teica:

  liena, kādā pasakā tu dzīvo, zaga gan PSRS laikos gan tagad, bet tagad to dara tie kam ir kāda teikšana pie iepirkumiem u.t.t.
  Pamosties princese vai zirnis nav sānus nospiedis?

 73. Augusts teica:

  Mīļie tautieši!

  Brīžiem Jūsu mutes pārslogo Jūsu dibenus!

 74. Lienīte no Muļķu zeme teica:

  "Izlasot šos visus komentārus vnk gribas aplaudēt un pajautāt: "Kur var radīties un izveidoties daži TĀDI tumsoņas???"
  Smiekli nāk par spriedelētājiem, kuri uztraucas par sava pagasta nodokļiem – kur, kam un kā tos tērēs. Jebkurā gadījumā jums neviens to nejautās!" (Lienīte)
  LŪK, VIENOTĪBAS DEMOKRĀTIJA – JUMS, MUĻĶI, NEPRASĪS, BET ATŅEMS!!!

 75. to Lienīte teica:

  "Cepuri noceltu skolēnu priekšā, kuri stāv un krīt par savu skolu,skolotājiem un direktoru!"

  Par vēlu krist. Nav jau vēļēšanas ar aģitāciju. Rodzina zavjot – tā tik Matrososvs krīta uz ambrazūru.
  Muļķībai nav pielīdzināma varonība, kurai jāpiesedz citu stulbums.
  Tā tikai neaptēsts bābietis var spriest par spāres, siju brusu un latojuma vietā izmantojamiem "sērkociņiem."
  Derētu apskatīt padomju daudzdzīvokļu māju konstrukcijas un specifikāciju, varbūt, tad rastos neliels priekšstats par būvju izturību nevis virtuves plīts riņķiem un skolnieku varonīgā darba apcerējumu.

 76. Lienīte teica:

  Atvainojiet, dārgie komentāru autori, bet es apspriedē par Zemgales vidusskolas problēmām nepiedalos, tādēļ nevalkājiet manu vārdu nevietā. Pēdējo divu komentētāju apspriestā komentāra autors ir "Liena 03.01.2011. 18:39:58".

 77. lasītājs teica:

  Šodien, izlasot NTZ rakstu par postījumiem Tukuma novadā, jāsaka, ka viedoklis par Amatnieka lobēšanu tikai apstiprinās. Rodas tāda sajūta, ka šīs firmas pārstāvji laikam pagastos ir noorganizējuši dežūras, lai nepalaistu garām kādu izdevīgu kumosiņu. Slampe jau nav vienīgā vieta, kur Amatnieks ir iejuties ugunsdzēsēju lomā. zentenē arī paspējis jumta labošanas darbus pagrābt.
  Kas attiecas uz Amatnieka iespējām – nu nav tā kā rakstā minēts, ka šī nu ir vienīgā firmiņa Tukuma pusē, kurai ir nepieciešamā tehnika šādu darbiņu veikšanai. Tajā pat rakstā ir arī minēts, ka darbiem nepieciešamais ceļamkrāns tiks iznomāts!!!!! Vēlos norādīt, ka ceļamkrāns tiks iznomāts no firmas, kura šādu tehniku iznomā arī citām firmām. Tāpēc nav skaidrs ar ko tad Amatnieks tomēr ir labāks par visām citām Tukuma pusē esošajām būvfirmām?!!!!!! Varbūt ar to, ka nodibinājis ļoti labus personīgos kontaktus ar Tukuma domes pārstāvjiem!!!! Bet tā jau ir korupcija!!!!!

 78. atvainojos Lienītei teica:

  Visu cieņu Lienītei un arī atvainošanās.
  Bet to raganu Lienu uz sārta vai āliņģī, citādi tas bija aizskaroši un nievājoši par tumsoņām un neko nekam neprasīs, cik būs, tik maksās, kā PAREX un Muļķu valstī.
  Vēl čuska ar bērniem sadomājusi aizsargāties.
  Galīgi jēgu pa svētkiem nodzērusi ar pseido patriotismu, atliek vēl piešpricēt par bērnu aizsardzību un cilvēktiesībām.
  Laukos gan treknas zosis aug.

 79. siksts teica:

  Nu tak vienreiz beidzat,šajā visā ir roka roku mazgā.
  Girgensons – Šulcam radinieks,
  Amatniekam tiks naudiņa un Girgensonam ar Šulcu ar.
  Visi būs Laimīgi!!!
  Un kas mums ,lieli vīri paši tiks galā.
  Girgensonam sen bija jālido no tā krēsla ārā.
  Cik sū….,jau nav sataisijis.

 80. ....... teica:

  Mēs esam tā audzināti, ka savējie ir jāaizstāv, lai tur vai kas!

 81. .. teica:

  uj uj, priecājaties vien par to, ka sabruka un aprunājiet VISUS Kas šeit strādā, piemēram mums, tiem kam rīt jāiet uz skolu ir ļoti bail ieiet tajā iekšā, tākā sēdiet savās Ideālajās skolās un attīstaties, ja paši nevarat neko gudru pateikt, tad nesakat neko.!

 82. Aņa teica:

  Cik žēl, ka skola un pārējās ēkas Slampē tiek remontētas, varēja atstāt visu, lai sabrūk, neko citu jau šiem dīvānā pirdējiem, nabaga ņedaļelanajiem melnstrādnieciņiem, kas te visus noliek zemāk par zāli, nevaru novēlēt! Šitiem urbjiem tik vajag centrā vienu univermāgu un pieturu, kur kopā ar mazgadīgajiem dzert un lopoties!
  Un tiem, kas te gudri p….par skolu, direktoru un skolotājiem – tādu skolas direktoru tik pameklēt, kurš ir stingrs un saimniecisks, lai jums būtu kaut viena desmitā daļa no tām zināšanām, kas ir tiem, jūsuprāt, debīlajiem ambāļiem: latviešu valodas, vēstures un fizikas skolotājiem!

 83. petjka to Aņa teica:

  Oho! Mūsu skolas apkopēja Aņa ar māk lasīt un rakstīt… žēl tikai ka kož ar slampes bomžiem, līdz ar to tā leksika…. Turies Aņa! Mēs ar tevi, par to kāda skola bija pirms padsmit gadiem, un kāda nolaista tagad… Hi hip urraaa!

 84. čapajs to Aņa teica:

  Aņka laikam aprijusies:
  direktors stigrs, bet jumts švaks
  saimniecisks, bet neparūpējās
  skolotājas gudras, bet augstāk par degunu neredzēja
  Redzams, padomju produkts solcedar vai agdam salietojusies, ka perdeļi sprūk um melstrādniednieku urbji rēgojas…
  No kāda dodelanova cauruma ši inteliģences piepe izlīdusi, ka nav brīnums par skolas sabrukumu.

 85. gHfuxEWWnD teica:

  viagra without prescription buy viagra canadian pharmacy – cheap viagra germany

 86. FypWhQEuKG teica:

  how to buy viagra online safely buy viagra online prescription – cheap viagra kamagra from the u.k

 87. alzLrQeGQA teica:

  buy viagra buy herbal viagra online – buy viagra online from canadian pharmacy

Pasākumu kalendārs

2019.09.21 | 9:00

Šautriņmešana Irlavā 

2019.09.21 | 9:30

Medību šaušanas sacensības Kandavā 

2019.09.21 | 10:00

Ābolu svētki Ārlavciemā 

2019.09.21 | 10:00

Lekcijas par veselīgu uzturu Tukumā 

2019.09.21 | 10:00

Volejbola sacensības Cērē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool