Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ziedota nauda Smārdei. Aicina dalīties ar ieteikumiem

Uzņēmuma SIA “Stiga RM” īpašnieks Andris Ramoliņš ziedos 50 000 EUR bērnu un jauniešu vajadzībām Smārdes pagastā.

Kā innformē Tukuma novada dome, uzņēmējs Latvijas bērnu un jauniešu labklājības veicināšanai ir ziedojis vairākkārtīgi. Pērn uzņēmējs īstenoja identisku ziedojumu Tukuma pilsētai, kur vislielāko atbalstu iedzīvotāju aptaujā guva ideja par asfaltbetona velotrases (“Pump Track”) būvniecību. A.Ramoliņš uzsver, cik sirdi sildoši ir pretī saņemt cilvēcīgu attieksmi un vienkāršu, bet tik reti dzirdamu vārdu “Paldies” – tas iedrošinot iet un darīt vēl vairāk.

Ikviens aicināts līdz 2023. gada 31. janvārim iesniegt priekšlikumus par to, kas būtu nepieciešams šī ziedojuma ietvaros, lai uzlabotu bērnu un jauniešu dzīves kvalitāti Smārdes ciematā. Priekšlikumi jānosūta pašvaldībai e-pastā smarde@tukums.lv ar norādi “Bērnu un jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošana Smārdes ciematā”.

 

Komentāri

 1. Interesanti ar tiem Ramoliņa ziedojumiem Tukuma novadam hm….ļoti interesanti.

  1. Vai skauž? Šis cilvēks ne pirmo gadu un ne pēdējo ziedo nešķirojot bagāts vai nabags. Reti kurš uzņēmējs uzņemas ko tādu vispār. Lūk, uzcelt biznesu no 0!

  2. Vai Tev ko sliktu dara?! Paskties, Tukumā par to naudu bērniem vēl vienu hobija laukumu uztaisīja! Tas nozīmē, ka biznesam iet labi un var atļauties. Vispār ar lielajiem uzņēmumiem tā ir ierasta prakse citviet pasaulē…

   1. Un cik mistiskos iepirkumos Stiga ir uzvarējusi Tukumā? Pirms ver muti vaļā, noskaidro. 😀

 2. Kojas Laimdotas ielā 2A ir jāremontē! Citādi Teikas vidusskola ir remontēta, bet RTU arhitektūras studenti savu jaunību pavada draņķīgās kojās un vēlāk viņi būvēs ēkas pēc koju līdzības, viņiem nabadzība un bezcerība šķitīs normāla.
  Remontējam kojas Laimdotas ielā 2A! Koju remonts! Koju remonts! RTU! RTU!
  Ar ironiju, Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂

  1. Skolnieciņi, kāpēc Smārdes iedzīvotājiem būtu jādomā par Indijas, Pakistānas un citu valstu studentiem? Tev laikam smadzeņu vietā ir ķīselis, ja nesaproti, ka naudu, ziedoja Smārdes iedzīvotāju labklājības celšanai.

   1. RTU kojās Laimdotas ielā dzīvo studenti lielākoties no Vidzemes!!! Blakām esošā Teikas vidusskola ir remontēta un labiekārtota. Tad kāpēc kojas neviens nespēj izremontēt? RTU dekāni pelna labu naudu. Smuku naudu. Aptuveni 50 000 eiro gadā pirms nodokļiem. Dekānu vietnieces (universitātes milfas ar doktora grādiem vai pabeigtu maģistratūru) pelna virs 30 000 eiro gadā pirms nodokļiem. Tāda tā dzīve. Kāpēc RTU būvinženieri nespēj uzrakstīt ERAF projektu? Nu, nopietni! Kas par lietu? Laiks bija kopš 2004. gada. Ak Dievi, ir pagājuši gandrīz 19 gadu!!!
    Ar cieņu, Skolnieciņš

   2. Varbūt Smārdes ciemata jaunieši grib būt par materiālzinātniekiem, ķīmijas tehnologiem (ķīmiķiem–inženieriem jeb ķīmiķiem, kuriem dabaszinātņu diploma vietā ir inženiertehniskais diploms, tas labāk der darbam ražotnēs), arhitektiem, kompetentiem buvdarbu vadītājiem??? Un kā var liegt jauniešiem šādu iespēju! Nu, labi. Dažās studiju programmās RTU gadu no gada izkrīt viss kurss. Ir tā. Tur dažās programmās ilgāk par trīs semestriem jaunatne neturas. Līdzīgās studiju programmās LU atbirums ir krietni mazāks, proti, virs 50% studentu dabū bakalaura diplomu. Bet viennalga nabadzīgajiem lauķiem ir jādod iepēja labi dzīvot un pelnīt. Tas ir viegli. Kojas vajag remontēt. Un tie slimie suņa murgi par indiešiem un pakistāņiem ir nevietā. Piemēram, ir mācību iestādes, kur visi zobārstniecības studenti ir maksātspējīgi ārzemnieki. Bet, manuprāt, rūpes par latviešiem ir prioritāras.
    Ar cieņu, Skolnieciņš
    ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂

  2. Ne jau studentu viesnīca tev vajadzīga, tev vajadzīga slēgta palāta, kur spēlēties ar ku-kū dieviem.

   1. 2023 saka: 03.01.2023 11:22 Tie ir visi tavi argumenti? Laikam tu esi tas cilvēks, kas manu segvārdu zog. Esmu pieradis, ka komentāros manis teikto dažādi idioti marginalizē. Idiotu pasaulē ir daudz, it īpaši padomju okupācijas gados…
    Iemācies ieklausīties cita cilvēka viedoklī! Un nemarginalizē to!!!

   2. 2023 saka: 03.01.2023 11:22, tu noplukušas, neremontētas, sovoka laiku kojas (komunalku) sauc par viesnīcu??? Laikam pats par sevi spried. 1/2 daļa istabiņas, kurā tu dzīvo vien 3-4 dienas nedēļā, nav tā vērta, lai maksātu par to provinciāla, divistabu dzīvokļa komunālo maksājumu cenā. RTU administrācija uzvārās, laikam ERAF naudu nozaga sev. Lūdzu, parādi man Leonīda Ribickas dzimtas īpašumus no iekšas un āras! Es saubos, ka RTU vadība pati dzīvo nabadzībā! Tautas gudrība saka: «Nedari otram to, ko negribi, lai dara tev!». Varbūt uz četriem gadiem naudus slaucējus ir pašus jānosūta uz dzīvi kojās???

  1. … saka: 03.01.2023 20:59 Un tu uzskati, ka pats esi normāls? Ši tā izrunāties tev šķiet normāli, vai ne???

   1. Tikai saku ko redzu….kāpēc man melot un neteikt patiesību?Daudzi liekuļo,es pasaku ko redzu….

    1. … saka: 05.01.2023 11:22 Un ko tu saki? Kas ir daudzi? Kas ir visi? Vai atkal jau sen nojāti, klišejiski spriedējumi? Kau kaut kāds viedoklis nepatīk, un tā uzreiz tev līdzīgajiem gribās šo viedokli marginalizēt, izķēmot, bet viedokļa autoru it visādi nozākāt. Padomijas gados tādu ļaužu bija daudz, mūsdienās šādus paštaisnus ļaudis sauc par vati; vatņikiem; vateņiem.

  1. Skolnieciņš saka: 07.01.2023 10:52 Izbeidz zagt manu segvārdu un rakstīt zem tā sūdus! Tu zodz manu segvārdu un vel mani apsaukā. Tu vel par dievturību ņirgājies. Pozitīvu, adekvātu komentāru tu izķēmo. Kāpēc mācītāju runas baznīcā nemēdi? Vai baidies?
   Izbeidz ņirgāties un pazūdi!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *