Ziedo datorus Latvijas bibliotēkām, to skaitā Tukuma reģionā

SIA Robert Bosch ziedojis datortehniku Latvijas bibliotēkām. Uzņēmums atsaucies Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrības (LNB Atbalsta biedrība, Biedrība) publiskajam aicinājumam palīdzēt atjaunot datortehniku bibliotēkās un ziedot lietotus datorus. SIA Robert Bosch dāvina 14 tehnikas vienības – stacionāros un portatīvos datorus, skenerus, printeri un plaukstdatoru. Ziedojums nonāks Tukuma reģiona bibliotēkās un būs atbalsts arī Biedrības darbam. Tehnika ir lietota, bet labā darba kārtībā un piemērota lietošanai bibliotēkās.

Karina Pētersone, LNB Atbalsta biedrības direktore: “Esam patīkami pārsteigti un pateicīgi par atsaucību, ar kādu uzņēmumi atbild mūsu aicinājumam un atbalsta bibliotēkas. Paldies SIA Robert Bosch par iniciatīvu un ziedojumu! Tas ir arī novērtējums bibliotēku darbam. Uzņēmumi saredz labumu, ko bibliotēkas sniedz sabiedrībai, un apzinās informācijas tehnoloģiju nozīmi to ikdienā”.

Kaspars Kalviškis, Bosch vadītājs Baltijas valstīs: “Esam gandarīti, ka varam piedalīties šajā aicinājumā. Bieži vien elektronisko pakalpojumu pieejamība ir izaicinājums tehnoloģiju trūkuma dēļ, jo īpaši reģionos. Bibliotēkas ir būtisks sabiedrības atbalsta punkts, tāpēc esam pārliecināti, ka dāvinātā datortehnika būs noderīga.”

LNB Atbalsta biedrība dažādos veidos atbalsta Latvijas bibliotēkas, viens no tiem ir palīdzība datoraprīkojuma atjaunošanā. Uzņēmumi, kuri regulāri maina datoraprīkojumu, aicināti sazināties ar Biedrību un ziedot lietotos datorus un monitorus bibliotēkām. Gada sākumā pirmais lietotu datoru dāvinājums saņemts no SIA Tet, tas nonācis Limbažu un Alojas novada bibliotēkās. Par ziedošanas iespējām interesējušies vēl citi uzņēmumi, un saņemts arī privātpersonas dāvinājums, kas nonācis Kolkas bibliotēkā.

Komentāri

  1. Normali bibloteka slegta, davina datorus. Skolenu vecakiem pasiem jagada datori.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *