Tukuma vecpilsēta tiek pielāgota filmēšanas vajadzībām

Lai sagatavotos Polijas un Latvijas kopražojuma filmas «Kāzas II» (režisors Voiceks Smaržovskis) uzņemšanai, kas notiks no 31. jūlija līdz 3. augustam, Harmonijas un Dārza iela Tukuma vecpilsētā iegūst tādu izskatu, kas atbilstu pirmskara un kara gadiem.

Tāpēc pie mājām tiek pieliktas senu veikalu izkārtnes un divviru durvis, logiem – aplodas un slēģi, savukārt pašas mājas, solot atjaunot to krāsojumu, padarītas mazliet vecišķas un apbružātas. Ielā sastaptie ļaudis gan atzina, ka būtu labi, ja šādi “rūtotie” koka logi, nevis plakanie plastmasas un bez dalījuma, te arī paliktu, jo uzreiz maina ne vien mājas, bet visas ielas izskatu. Iespējams, šur tur jaunievedumi arī paliks, bet tas esot atkarīgs no katra īpašnieka.

Kā informē Tukuma novada dome, filmēšana notiks Harmonijas un Dārza ielu krustojumā un norisināsies trīs dienas –  31. jūlijā paredzēts mēģinājums, savukārt galvenā filmēšana norisināsies 1. augustā pa dienu un naktī no 2. augusta uz 3. augustu. Filmēšanas laikā Harmonijas iela no pagrieziena pie Jaunās ielas līdz Zirgu ielai un Dārza iela no Lielās ielas līdz Talsu ielai būs slēgtas.

Komentāri

  1. Tā viss ir smuki bet kad nevar iet ārā no mājām līdz veikalam vai kur citur tas gan nau normāli un sanāk ja kādam cilvēkam paliek slikti tad ātrie arī nevar tikt klāt un ko darīt ja kādai sievietei pēkšņi sākas dzemdības un viņa netiek ārā uz ielas līdz mašīnai tas ir totāls stulbums un es tam nepiekrītu ka uz esošām ielām dzīvojošie cilvēki nevar iet ārā uz ielas utt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.