Attēlam ir ilustratīva nozīme. AVOTS: lsm.lv

Tukuma sporta hallē tiek iekārtots vakcinācijas centrs

Pagājušajā nedēļā pašvaldības un a/s «Veselības centru apvienība» pārstāvji apskatīja Tukuma sporta halles telpas, kurās tiks iekārtota vieta iedzīvotāju masveida vakcinācijai. No pašvaldības puses tiek prasīta telpu iekārtošana – galdi, krēsli, kušetes, savukārt mediķus nodrošinās AS «Veselības centru apvienība». Tiesa gan, masveida vakcināciju sāks tikai tad, kad būs pietiekams daudzums vakcīnu.

Gaida vakcīnas

Kā «NTZ» skaidroja AS «Veselības centru apvienība» valdes priekšsēdētāja Stella Lapiņa, telpas ir apskatītas, un tās pilnībā atbilst šim mērķim: “Pieredzi šajā darbā jau esam ieguvuši tajos centros, kas sāka darbu Lieldienu laikā lielajās pilsētās, tāpēc tagad gaidām brīdi, kad Vakcinācijas birojs dos atļauju uzsākt masveida vakcināciju arī Tukumā un citās mazajās pilsētās. Kad mēs saņemsim sarakstus ar to cilvēku kontaktiem, kas ir pieteikušies uz vakcināciju jūsu reģionā, tad viņus sazvanīsim un aicināsim vakcinēties.” Vaicāta, vai ir zināms, kad tas notiks, S. Lapiņa skaidroja, ka masveida vakcināciju varēs uzsākt tad, kad šādu atļauju dos Vakcinācijas centrs: “Visi centri ir sadalīti A, B un C līmeņos, un Tukums ir iekļauts C līmenī, kas sāks darbu tad, kad būs saņemts pietiekami liels vakcīnu skaits. Mēs zinām, ka šo centru Tukumā apkalpos Rīgas poliklīnika «Elite» un plānojam šajā vietā izvietot trīs mediķu brigādes. Taču, ja būs nepieciešams lielāks mediķu skaits, to varēsim nodrošināt.”

Pagaidām – ģimenes ārsti un slimnīca

Sazinoties ar Nacionālā veselības dienests Kurzemes nodaļas vadītāju Anitu Zolmani, noskaidrojām, ka centrs varētu sākt darbu tad, kad būs pietiekami daudz vakcīnu. Tā kā šobrīd neesot zināms, kad tas būs, vakcinēšanu veic ģimenes ārstu prakses un Tukuma slimnīca. Tukuma slimnīcas galvenā māsa Inita Lazare skaidroja, ka slimnīcas kapacitāte ir 50 vakcinēti cilvēki dienā, taču šis skaits ierobežoto vakcīnu piegāžu dēļ līdz šim neesot sasniegts: “Maksimālais vienā dienā vakcinēto cilvēku skaits bijis 44, bet ikdienā tie ir desmit, 20, 30 cilvēki. Uz nākamo nedēļu pasūtīsim 60 devas tiem, kam tā būs jau būs otrā vakcīna, kā arī 100 pirmreizējās, un aicinām visus, kas ir saņēmuši uzaicinājumu, šo iespēju vakcinēties izmantot.”

 

 

Komentāri

 1. Beidzot ir nākuši pie slēdziena ka ledus hallē vajag to iekārtot,jo tuvojas vēlēšanas un vajag sevi parādīt,bet ir arī otrs jautājums vai šajā Covid laikā bibliotekai arī nomas nauda tie vairāk kā 10000euro tika maksāts.

 2. Es zinu – Cērē arī ir halle. Ļaužu gan tur maz, tāpēc tajā vajag vakcinēt kaķus, pīles, zirgus u. c. kovidniekus.

 3. Tukumă pie vakcīnas jau var tikt tikai tie kam ğimenes ārsta vakcinē. Pārējiem jābrauc uz Rīgu, Jūrmalu. Cik tas ir normāli?

 4. Saņēmu Tukumā pie sava ģimenes ārsta vakcīnu un viss kār’tibā. Brīnos ka vidusslaiki ir atgriezušies mūsu domāšanā.

   1. kaimiņš vēl nezin,vai viņa rumpī ir kārtībā pēc vakcinēšanās! To viņš uzzinās pēc 3-5 gadiem! Tā teica prof. Vīksna par, līdz galam neizpētītu ,vakcīnu iedarbību!

    1. Un ko tu zini pats par savu rumpi, kas tev šodien ir tavā rumpī. Domājat saules mūžu dzīvosiet?

     1. nezinu,kas šodien manā rumpī un,protams,ka es arī kaut kad miršu,taču negribētos to miršanu uzsākt agrāk tikai tāpēc,ka visas pasaules valdības sajukušas prātā ar neizpētītu vakcīnu injicēšanu!

      1. Diez vai kāds ļaus izvēlēties cik ilgi dzīvot, ja būs lemts, tad nevajadzēs arī vakcīnu!

 5. Super, ja cilvēki nemirst no pandēmījas, tad šis ir labs piedāvājums, kādam ir iespēja….. ! Dievs sargi!

 6. Janka, nu mūsējais zemnieks, no Zentenes! Čalis savējais, kandžiņu ar savējiem iepļauj, ar tautu parunā, pats savā saimniecībā banānus un patisonus audzē! Atceros, kā viņš te, Zentenē, skolā gāja. Neatnāca! Gadās! Garām nošāva un citur aizgāja! (Laikam staigā arī tagad!) ZEMNIEKS! Kā tur raksta? A-sucks?

 7. Tukumnieki, kur Tukumā var ātri uztaisīt Covid testu? Un kāda pašlaik ir maksa par to?

 8. Rindas jau ir? Telti jāņem līdz, lai rindā nedēļām stāvot nav jāmirkst lietū, un jāmokās svilinošā saulē?

 9. Год белого, металлического Быка начался довольно сложно и затруднительно. Начало 2021. года является довольно грустным. К сожалению, пандемия коронавируса продолжается. Хотя чрезвычайную ситуацию на территории Латвийской Республики уже отменили, но коронавирус некуда не делся, поэтому будем соблюдать все меры эпидемиологической безопасности. Чрезвычайную ситуацию в Латвии отменили 7. апреля 2021. года (источник информации: mfa.gov.lv/ru/konsulskaya-informaciya/ob-ob-yavlenii-chrezvychajnoj-situatsii-v-latvii). Коронавирус (Covid-19) по-прежнему является серьёзной угрозой нашему обществу. Для того чтобы преодолеть этот кризис, будем вакцинироваться от SARS-CoV-2 вируса. Спасем себя и свою страну! Спасем свою родину – Латвию! Используем этот шанс, который дали нам Латвийские Боги, ради спасения нашего родного государства! На вакцинацию можно записаться на сайте госуслуг manavakcina.lv либо позвонив на безоплатный номер телефона 8989. Да благословят нас Латвийские Боги! Да защитят нас Латвийские Боги от зла!
  С уважением, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  #kovid-19 #covid-19 #koronavīruss #kroņvīruss # SARS-CoV-2 #vakcinācija #imunitāte #drošība #patriotisms #Tēvzeme #Latvija #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pacietība #veselība #drosme #Skolnieciņš #svētbirzs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *