Tukuma pilsētas komunālo dienestu paveiktais un ieplānotie darbi no 14. līdz 21. janvārim

«Tukuma nami»

Baložu ielā 11 siltinās ārējo sienu, Dārzniecības ielā 3-54 un Spartaka ielā 7-43 namus siltinās no iekšpuses, Celtnieku ielā 10-73 veiks dzīvokļa kosmētisko remontu, Celtnieku ielā 2 (virs 15. dzīvokļa) nomainīs logus, Tidaholmas ielā 3 remontēs nama jumtu, Meža ielā 4 (2. kāpņu telpā) pie ieejas pagrabā pieskrūvēs režģus, lai pagrabā neiekļūtu bezpajumtnieki, Spartaka ielā 3 (1. kāpņu telpā) uzsāks kāpņu telpas kosmētisko remontu.

SIA «Jauntukums»

Turpinās sienas siltināšana namā Telegrāfa ielā 15. Tā kā sniegs nokusis, no gružiem un netīrumiem tiek attīrīta mikrorajonu teritorija.

«Tukuma siltums»

Šobrīd Tukumā apkuri nodrošina ar jaudu 9 līdz 10 megavati stundā. Tiek veikti arī dažādi remontdarbi.

«Tukuma ūdens»

Pagājušajā nedēļā veica ūdensvada pieslēgumu Baložu ielā.

Vakar, 14. janvārī, notika ūdensvada avārija Pils ielā (iepretim policijai), kas līdz dienas beigām tika novērsta. Naktī no 16. uz 17. janvāri atsevišķos pilsētas mikrorajonos būs ūdens padeves traucējumi, jo tiek veikti dažādi remontdarbi.

«Tukuma un Kurzemes ainava»

Jau šonedēļ uzņēmums kopā ar Tukuma domi un «Zaļo punktu» atkal rīko stikla vākšanas akciju. Proti, iedzīvotāji var vest uz Dienvidu ielu 2 tukšās stikla pudeles un burkas. Vienlaikus cilvēki varēs aizpildīt speciālu anketu, kas 12. februārī piedalīsies izlozē, kur varēs iegūt dažādas balvas.

Dzīvnieku patversme

Pagājušajā nedēļā noķēra divus suņus un četrus kaķus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.