Tukuma novada dome ārkārtas sēdē lemj par budžetu /Tiešraide/

Komentāri

 1. Tik nenormāli daudz kam novadā trūkst līdzekļu, bet štrunts ,mēs tik ņemam un 100 tūkstošus izmetam pliekanajos Tukuma svētkos ,kaut kāds murgs !!

 2. Vai uz deputātiem ierobežojumi neattiecās? Vai tad drīkstēja D.Reča un tas otrs deputāts (ne vīrs) atrasties viena telpa bez maskām?

 3. Vairāk vajag rakstīt projektus un piesaistīt Eiropas finansējumu, ļoti žēl, ka netiek domāts par iedzīvotāju piesaisti Tukumam, tas ir par investīcijām

  1. Eiropas finasējumi ir tikai ar līdzfinasējumu !! a naudiņas ta naf, tērējam, kur nevajag , lūk tamdēl Tukumam nav un nebūs vel ilgi, peramies pa vecam , skata – vizijas par Tukumu nākotnē vispār nav

 4. Diezgan komiska tā deputātu kursēšana vienam pie otra un bez maskām! Durvis atveras, un jau otrā telpā! Ko nu tēlo Zoomu, ja sēž blakus kabinetos, ja ne pie viena galda…Un skaņa gaudo, jo blakus visi! Nu vispār šausmas… Tikai daži bija savās mājās!

 5. A kur palika solītie pabalsti par ēdināšanu? Nu tie 8€ par mazākajiem utt.?
  Iesniegumi bija jāiesniedz līdz 15.01 ja nemaldos…
  Cik zinu-neviens nav saņēmis…

 6. Droši vien būšu ko palaidis garām, lūdzu apgaismojiet- kurā sēdē tika lemts par izmaiņām sociālajā dienestā? Dzirdu runas par vadības maiņu un štatu samazināšanu. Tas – lai ietaupītu naudu svētku pasākumiem, vai kā ?

 7. Nu, visupirms būtu jāatlaiž abi vicemēri, jo jēgas no viņiem tāpat nekādas, tik naudu tērē parazīti! Kur ir kaut 1 gadījums ar piesaistītām investīcijām??? Tas pats uz izpildirektori attiecināms- aste kājstarpē, jēgas- nekādas! Tik švaki kadri Tukumā nekad ieriekš nav bijuši! Vai tiešām neesam pelnījuši neko labāku?!

 8. Noklausījos Domes sēdi par budžētu. Nu kā var muldēt! Cik zinu, tad centralizējot grāmatvežu skaits novadā ir samazinājies vismaz par 10 darbiniekiem, algas arī ir samazinātas. Kur tad administrācijai tāds pieaugums.

 9. Rudenī bija rakstīts, ka samazinās no 36 uz 20 darbiniekiem. Un būs liels naudas ietaupījums centralizējot grāmatvežus. Kāpēc tad tagad ir pieaugums????? Kur tas radies

 10. manu pastkastīti bija aplaimojusi na reklāmas bukletiņš, un tajā skaidri rakstīts, ka Kurzemes ielu pabeigs šogad, bet sēdē klausos, ka nē, to nedarīs, naudas nav, arī stāvlaukumu pie slimnīcas netaisīs, jo rečam prāta par īsu saprast, ka tādas lietas vienas dienas laikā nenotiek. Bet kas tad melo, vai tiešām na reklāmas buklets mānītos?

 11. Pēc vēlešanam taisīsim normālu budžetu! Nauda paliks Tukumā! Partija mana nebūs, bet es būšu kopā ar nacionāļiem. Tā kā domi latvisku taisīsim un kasi atstāsim sev.

  1. Ruslan, kopā ar Parādnieku no tava mistiskā astoņkāja? Un arī tevis pelto pašreizējo mēru? Vo, vellos! Varbūt paskaidrosi tik kraso kursa maiņu?

   1. Tā cīņa par kasas saglabāšanu un varas grožu noturēšānu. Nevar atdot varu mafijai! Tāpēc izvēlos mazāko no ļaunumiem un eju kopā ar sakarīgi domājušiem cilvēkiem!
    Sekojiet man FB, es pastāstīju kā bija ar to naudu ZRP. Tagad citi laiki, citi noteikumi! Kam negadās kļudīties! Ar NA uz uzvaru!

    1. Tad arī atzīsti, ka esi aplauzies kompromātu meklējumos un nupat esi apsolījis jaunu draudzību tik nesenajiem absolūtiem ienaidniekiem. Tev ar galvu viss ok? Vai arī varaskāre pāri visam?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.