Online gambling concept. Slot machine on a laptop screen and flying poker chips. 3d illustration

Tukumā iecerējuši vēl vienu spēļu zāli

Tukuma novada dome aicina piedalīties aptaujā par jaunas spēļu zāles atvēršanu Tukumā, Pils ielā, par ko iesniegts iesniegums. 

Tukuma novada dome aicina piedalīties aptaujā par jaunas spēļu zāles atvēršanu Tukumā, Pils ielā, par ko iesniegts iesniegums.

Kā norāda dome, atbilstoši Azartspēļu un izložu likuma 42. panta trešajai daļai par atļauju organizēt spēļu zāli un derību pieņemšanas pakalpojumu lemj pašvaldība, izvērtējot, vai spēļu zāļu un derību pieņemšanas organizēšana konkrētajā vietā nerada papildus būtisku valsts un attiecīgās administratīvās teritorijas iedzīvotāju interešu aizskārumu. Lai to varētu noskaidrot, dome aicina iedzīvotājus par šo tēmu izteikties domes mājas lapā http://www.tukums.lv/lv/?option=com_content&view=article&id=8077

 

Komentāri

  1. Vai nu Tukumā par maz šo elles istabu?Vai Tukumā vajag vēl kādus nospēlēto prātu pašnāvības gadījumus? Daudzu nicinātajā Krievijā šim biznesam ir aizliegums.Bet tas jau tur-Krievijā..Pie mums jau viss ir pareizāk….

  2. Vai tad nav tā ka šī tēma vairs nav aktuāla?? Facebook domes lapā bija informācija, ka spēļu zāles nebūs, jo cilvēki ir tā lēmuši…

  3. sat tad iegriezos Dzokeri un Feniksa 🙂 ir noverots ka stacijas fenjka parsvara apgrozas nariki un jauniesi, savukart dzokeri parsvara pensionari notralina savu pedejo kapeiku. tatad tik nabadzigi neesam ja jau grib pie cetram vai piecam zalem pievienot velvienu 🙂

  4. Šito elli ko dara krēslos sēdošie ko domā vispār par tautu.Ka tik viņiem labi ir vajadzētu samazināt tas spēļu kastes zaudētavas.

  5. Ko vispar par so temu vaorak spriest.cik tukuma gimenes nezinu,kuras ir izskirusas,jo viri algu atsta spelu aparatos,nevis atnes majas partikai un berniem.vai tad tiesam domnieki juk prata,apspriezot temu par vel vienu vajpratu tukuma vairak.cilveki tur nospele naudas,paliek agresivi,sak dzert,un pec tam vel kads nevainigs cies uz ielas.vinas vispar vajag aizliekt ar likumu.

  6. Ivar,nesmīdini cilvēkus!Zvaigzneskalns apturēs!Viņš var tik paturēt(savas pietaisītās bikses)nevis apturēt.Pirmais,kas būs par šis zāles atvēršanu,ja džekam kaut ko atmetīs!

  7. Jā,tieši viņš ar Sproģi Armandu “ieviesīs” kārtību, vai ne? Paši nemaksā nodokļus un varbūt atļaus arī mums nemaksāt, tāda tā doma?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.