Tukuma 2. vidusskolā vairs nebūs otrās maiņas

13. jūnijā, izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē domes priekšsēdētāja vietnieks Ēriks Lukmans informēja deputātus, ka nupat kā atrisināta gadiem ilgusī problēma un turpmāk Tukuma 2. vidusskolā vairs nebūs otrās maiņas.

Par to, ka kaut kas lietas labā jādara, domei vēstuli bija uzrakstījuši 2.b klases vecāki, savukārt skola bija saņēmusi vēstuli no 2.c klases. Viņu lūgums bija sakārtot mācību darbu skolā tā, lai visi bērni mācītos vienā maiņā.
Ē. Lukmans skaidroja, ka mazajā skoliņā Spartaka ielā, kur ir pavisam astoņi mācību kabineti un divi speciālie kabineti vizuālajai mākslai un mūzikai, visi bērni mācīties nevar, jo klašu ir vairāk – 12. Tāpēc esot jārod iespēja daļai bērnu mācīties lielajā skolā, un šāda iespēja esot rasta. Tiesa, nepieciešams finansējums, lai nopirktu aptuveni 45 mēbeļu komplektus – galdus kopā ar krēsliem, tāpēc uz finanšu komitejas sēdi tiks virzīts jautājums par Ls 3500 piešķiršanu šim mērķim. Komitejas deputāti piekrita šo jautājumu virzīt uz finansu komiteju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *