Tirgus vietu nomniekus aicina slēgt līgumus

Tā kā no 1. marta Tukuma tirgu apsaimniekos SIA «Komunālserviss TILDe», uzņēmums aicina tirdzniecības vietu nomniekus sazināties un informēt par savu darbību 2021. gadā. Kā skaidroja uzņēmuma valdes loceklis Valdis Mitenbergs, esot svarīgi nodrošināt tirgus darbības nepārtrauktību, tāpēc jau tagad tiek gatavoti jauni nomas līgumi: “Mums ir sava datu bāze, ko atvēlēja līdzšinējie tirgus pārvaldītāji, tāpēc ar šiem cilvēkiem tad arī sazināmies, taču, iespējams, kāds nav sarakstā, tāpēc aicinām tos, kam bija nomas līgumi, nosūtīt informāciju par esošajām vai vēlamajām tirdzniecības vietas nomas attiecībām uz e-pasta adresi [email protected]

Interesējoties, vai šī informācija jāsūta arī tiem cilvēkiem, kas, piemēram, sezonas laikā pārdod stādus vai tirgo puķes uz galdiem, V. Mitenbergs skaidroja, ka ir tādi stādu tirgotāji, ar kuriem ir noslēgta vienošanās par to, ka tiek saglabātas konkrētas tirdzniecības vietas, piemēram, uz bruģētā laukuma blakus centrālajai ejai: “Ja šie cilvēki vēlēsies, arī viņiem ir jānosūta informācija un mēs šīs vienošanās pagarināsim, savukārt par puķu tirdzniecību uz galdiem nomas līgumi netiek slēgti. Bet ja ir kāds jautājums, var zvanīt pa tālruni 23559310, un atbildes tiks sniegtas.”

Jāpiebilst, ka 8. februārī noslēdzās pieteikumu iesniegšanas termiņš tirgus pārvaldnieka amatam. Kopumā, kā stāstīja Valdis Mitenbergs, saņemti 15 pieteikumi, kas šobrīd tiek izvērtēti, lai nosacījumiem atbilstošākos pretendentus aicinātu uz pārrunām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.