Jānis Vītols

Strūklaka atkal ir modusies! /FOTO/

Spītējot lietum un vēsajam laikam 1. maijā strūklaka atkal pamodās. Kas cits viņai atlika – jau 19. gadu, kad tukumnieki mīļi palūdz: “Strūklaka mosties!”, tā mostas.

Spītējot lietum un vēsajam laikam 1. maijā strūklaka atkal pamodās. Kas cits viņai atlika – jau 19. gadu, kad  tukumnieki mīļi palūdz: “Strūklaka mosties!”, tā mostas.  Strūklas kopā ar krāsainiem baloniem traucās augšup – pretī saulei, pavasarim. Ļaudis svētkos priecēja tautas mūzikas ansamblis “Danču spēles” Armanda Krieva vadībā un ekstrēmā velo komanda “Green Trials”.

Būtu jau labi, ja pilsētas gaišās galvas – deputāti, kādu projektu sabīdītu un nākamgad – 20. gadskārtā strūklām jaunu izskatu uzdāvinātu.  Mūsu pilsētas simbols to taču būtu pelnījis.

Komentāri

 1. Kā izrādās tad tagad vairs neiek gatavoti scenāriji

  pasākumu norisēm. Ar katru gadu kavlitāte pasākumiem

  un to skaitā arī strūklas svētkiem,krītas.

  Protas,tas nav nez kāds notikums, un strūklaka pati arī

  ir tāda parodija,bet agrāk to modināja vēlā vakara stundān un tad tas likās vizuāli skaisti un arī interesanti visiem vecumiem.Ir apnikusi kapella “Danču spēles “ klausīties katru gadu. Fui,pilsētai un fui kultūras namam par seklumu,izdomas nabadzību un impotenci.
  Tāda pati nabadzība un vēl lielāka bezjēga ir egles iedegšanas svētki. Vai te nav Domei jāiejaucas un kaut kas būtiski jāmaina?

  neklas īpašs

  1. Dullā! Kurš kaut ko modina vakarā! Kur tev loģika! Labāk brauc ar riteni un nekomentē, ko nejēdz.

 2. ja tādā aukstumā tu man vēl uzbāztos ar kaut kādu scenāriju, es tevi laikam piebeigtu. Manam bērnam interesēja strūklaka un velo čaļi

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *