Šonedēļ – Tukuma pilsētas svētki /programma/

Šī nedēļas nogale Tukumā tiks aizvadīta „baltā” zīmē, kas priecēs ikvienu apmeklētāju ar bagātīgu pasākumu klāstu, jo jau tradicionāli Tukumā notiek pilsētas svētki «Uz Tukumu pēc smukuma!».

Šī nedēļas nogale Tukumā tiks aizvadīta „baltā” zīmē, kas priecēs ikvienu apmeklētāju ar bagātīgu pasākumu klāstu, jo jau tradicionāli Tukumā notiek pilsētas svētki «Uz Tukumu pēc smukuma!». Taču šogad tie īpaši ar to, ka tiks atzīmēta akciju sabiedrības «Tukuma piens» 100-gades jubileja, kuras produkciju veikalos parasti visi vairāk atpazīst zem „baltais” zīmes. Taču neizpaliks arī citi pasākumi Tukuma apkārtnē.

Pilsētas svētku svinēšana sāksies jau piektdien, 26. jūlijā, 21.00 ar danču vakaru Brīvības laukumā. Dančus spēlēs grupa «Sākums». Lai svētku sajūta , vēlams ierasties baltā tērpā. Sestdiena iesāksies 12.00 ar svētku dienas «Baltais Tukums» atklāšanu un dažādiem priekšnesumiem. Būs lieliska iespēja paviesoties AS «Tukuma piens», kas piedāvās virtuālo ekskursiju, degustācijas un dažādus pārsteigumus. Savukārt Brīvības laukumā uzstāsies Dobeles violetais ceriņu koris, Brāļi Auzāni un Slavenais Jersikas Orķestris, bet «Baltais» pārsteigums būs Intars Busulis un Abonementa orķestra koncerts visiem dzimšanas dienas svinētājiem – gan tukumniekiem, gan tā viesiem. Tukuma pilsētas vēstures muzejā būs apskatāma izstāde «Par pienu», kas veltīta «Tukuma piens» 100 gadu jubilejai. Pilsētā notiks arī dažādi citi koncerti, deju uzvedumi, tirdziņi un radošas darbnīcas, bet dienas izskaņā – īsta zaļumballe kopā ar Saldus pūtēju orķestri. Bet svētdiena, 28. jūlijs gaidāms atraktīvs un ģimenisks. Rīts tiks ieskandināts jau pulksten 10.40 ar mazo vokālistu konkursu «Tukuma cālis 2013»,vēlāk sekos mazuļu ātrrāpošanas sacensības “Piena kunkulītis” un trakais nobrauciens pašveidotajiem braucamrīkiem «Kā pa sviestu», kā arī citi tikpat aizraujoši pasākumi.

Taču tiem, kuros mīt piedzīvojuma gars aicināti 27. jūlijā nakti pavadīt romantiskā nakts lāpu pārgājienā «Zaļā kāpa» Ķemeros. Starts Ķemeru dzelzceļa stacijā 21.30, Ķemeri. Plašāka informācija: 26980327, www.pargajieni.lv

Tie, kuri svētdien vēlas izrauties no pilsētas burzmas, aicināti uz Pastariņa muzeju, kur no tiks atzīmēta Saimnieka un saimnieces diena ar Jēkaba dienas tirdziņu un amatierteātra izrādi, pļāvēju sacensībām 10 metru distancē (jāierodas ar savām izkaptīm). Jaunākā paaudze varēs nodoties atraktīvām mazā Pastariņa iemīļotajām rotaļām. Annas un Jēkabus šajos svētkos gaida īpašs pārsteigums.

Adrese: Pastariņa muzejs, «Bisnieki», Dzirciems, Tukuma novads. Tālrunis: 63154518, 28651091 www.tukumamuzejs.lv

Savukārt visi sporta mīļotāji svētdienas vakarpusē – 17.00 aicināti uz Tukuma Ledus halli, kur būs skatāma Hokeja spēle – HK «Rīga» pret «Kubaņ» no Krasnodaras Krievijā.

Adrese: Tukuma Ledus halle, Stadiona iela 3, Tukums, www.tlh.lv

SVĒTKU PROGRAMMA ŠEIT

Komentāri

  1. nemaz nav booring…
    piektdienas un sestdienas naktī centra iedzīvotāji uz miegu var necerēt,ja jau Brīvības laukumā dejas spēlēs!Sestdien vakarā vispār līdz 3 naktī zaļumballe ar pūtēju orķestri!!Un,johaidī,vēl karstu laiku sola,tātad būs jāguļ bezgaisā pie aizvērtiem logiem,lai varētu aizmigt!

  2. Kāds stulbums – zaļumballe. To laikam kultūrnama pensionāres priekš sevis. Kur jauniešiem izklaidēties pilsētas svētkos? Programmā nav nekā. Jābrauc uz Jaunā viļņa diskotēku.

  3. Gan jau nebūs tik traki un skaļi! Pie strūklakas jau
    var trokšņot! Tur nav daudz māju apkārt! 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *