Šodien tirgū var ne tikai iepirkties, bet arī../VIDEO/

Šodien, 26. septembrī Tukuma tirgū ir iespeja ne tikai iepirkt lauku labumus, bet arī piedalīties spēļu mačos un klausīties koncertu.

 

Komentāri

  1. Nu tādu gadatirgu redzu pirmo reizi. Un cerams, ka arī pēdējo. Tikpat kā neviens nepievērsa uzmanību ko kultūras nama ļaudis bija sarūpējuši. Jo visi steigā nāca sapirkt sev nepieciešamo un doties uz lielveikaliem. Tā neviens gatatirgu neorganizē tirgus dienā. Kultūras namam tas ir ķeksītis, ka kautkas bija un viss.

    1. Paldies, Lida, jums par labajiem vārdiem. Priecājamies, ka patika, centāmies izdarīt visu lai būtu maksimāli interesanti. Programma bija paredzēta daudz plašāka un interesantāka, bet, diemžēl, sakarā ar Covid-19 ierobežojumiem, mums neatļāva plānotos pasākumus un nācās iztikt ar to kas bija!

  2. Tas bija ikdienišķs tirgus, bez nekādiem īpašajiem tirgotājiem. Tikai izņēmums, ka mūzika bija. Bet Tukuma tirgū tas ir pierasts. Pēdējā laikā divi ielu muzikanti uzspēllēja šad tad. Turpmāk jāpārdomā, kur un kā rīkot gadatirgu. Vasarā katru sestdienu notika nelaimīgais Straumes ielas tirgus, kur tirgotāju bija ļoti maz un apmeklētāju ari. Žēl tā organizētāju Rozenbergu un Miķelsonu, kam vieta ir pie mūzikas atskaņošanas nevis pie tirgus organizēšanas. Katram sava vieta. Cerams, ka Kultūras nama darbinieki apdomās savas kļūdas un citās reizēs izvērtēs kā organizēt. Bet paldies par cenšanos.

  3. Tukumā grūti iekustināt publiku, pierasts, ka nekas labs nenotiek! Visi brīvdienās dodas uz citām pilsētām, laukiem, Rīgu, meklē kvalitatīvas izklaides! Diemžēl tā ir, un to lauzt nekādi neizdodas…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.