Porziņģa basketbola laukumu plāno pabeigt jūnijā

Šodien, 22. maijā, topošajā Porziņģa basketbola laukumā Tukumā tika ielikta kapsula, kā arī ar pašvaldības, Kristapa Porziņģa fonda (Porzingis family foundation inc.) un «Basketbola skolas Tukums» pārstāvjiem tika pārrunāti tālākie darbi līdz laukuma pabeigšanai.

Patlaban laukumā ir ierīkotas divas asfalta kārtas, taču līdz pilnīgai tā pabeigšanai vēl ir jānobruģē laukuma grantētā daļa, jānokrāso pats laukums, kā arī jāierīko tribīnes un jāuzliek pārvietojamie grozi.

Lielākās diskusijas bija par žoga augstumu – vai tam jābūt četrus vai piecus metrus augstam.  Pēc pārrunām tika nolemts uzlikt četrus metrus augstu, melni krāsotu žogu. Savukārt Edijs Poga atzina, ka laukums ir jāveido tāds, lai tas būtu kā paraugs citām pašvaldībām, lai tās varētu braukt to skatīties un novērtēt.

Protams, aktuālākais jautājums bija par to, kad laukumu atvērt. Patlaban, kā atzina Mārtiņš Porziņģis un Edijs Poga, ir spēkā pulcēšanās aizliegums, tāpēc ir jāvērtē, kāda situācija sporta jomā būs pēc 9. jūnija. Visdrīzāk, kad laukums būs gatavs un ja būs atļauti āra treniņi, to atvērs, bet svinīgo atklāšanu rīkos tad, kad būs atļauts pulcēties lielākam skaitam cilvēku. Protams, ja nesekos saslimšanas otrais vilnis… Vaicāts, vai laukuma atvēršanā varētu piedalīties arī Kristaps Porziņģis, Mārtiņš atzina, ka šobrīd to pateikt neesot iespējams, jo viss atkarīgs no tā, kad tiks uzsākta Nacionālās Basketbola līgas sezona.

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.