FOTO: Agris Jansons

Pēc pamatīga lietus…

Tikko, 28. jūnija dienvidū, Tukumā un tā apkārtnē plosījās pērkona negaiss, kas līdzi atnesa spēcīgas lietus gāzes un pat krusu. Pilsētas noteksistēma lietus ūdeņus turpina vēl “rīt“. Autovadītājiem ieteikums uzmanīties pie «Rimi» apļa.

Komentāri

 1. Pazaudejam mašinas numur zīmi lūgums atradējam atsaukties vai pie stacijas lejā vai pie rimī tika pazaudēts plūdu laikā Paldies par sapratni.

 2. Pa Rīgas ielu braucot arī jābūt uzmanīgiem,netālu no apli, jo akām vāki gaisā, diezgan bistami.

 3. Tiešām nevar pieskrūvēt vai pieknēdēt numurzīmi? Vai nebrauc cauri tik lielai peļķei,katru gadu viens un tas pats. Auni!

  1. Tieši tā.Visas problēmu vietas tukumniekiem ir zinamas un tur nav jābrauc pēc stipra lietus.Pie rimi gar ūdenstorni,gar staciju,lielās ielas posms lejā pie parka.

 4. nummuru tachu pieskruuvee ar diviem samareziem.nu un ..nav ko braukt kur uudens lidz slieksnim

  1. Sav opelim vari skrūvēt arī buferi ar samoreziem. Normāli tā jau sen vairs neviens nedara

   1. tad nem un brauc diikji,sniega kupenaa ar ko gribi.papisiisi nr un pectam dabusi maksat par jauniem.ja tev tos numurus butu jamaina katru dienu kaa zekes es saprastu.pieskruuvee un miersbet nu tu anonimais jau dumsh esi.mana opelim kadreiz nebija ne vaina.shaubos vai tu brauc ar ferrari.

   2. aa,aizmirsu tev pateikt.pieskruuvee savam volvo lukturus.tie ir ejoshi.protams ja pac nebrauc ar tramvaju,autobusu.

 5. Kāds ir jāsod ka ūdens novadīšana nestrādā vajadzīgā līmenī,un nevajag teikt ka neparedzēti apstākļi-varbūt labāk būtu teikt nepareizs projekts

  1. kas tad ko sodiis.sodit tikai musarniki mak ka nav kads zali noplavis,kads puishels kautkur aiz stuuri uzsmekejis.kads labak apgerbies alinju kautkur parka izdzer.utt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *