Agita Puķīte

Pašvaldību vēlēšanas ir sākušās!

Sākot no 31. maija vēlēšanu iecirkņos uzsākta iepriekšējā balsošana. Ja kādu iemeslu dēļ nav iespējams nobalsot 3. jūnijā, savos vēlēšanu iecirkņos to var izdarīt arī 1. jūnijā no 9.00 līdz 12.00 un 2. jūnijā no 10.00 līdz 16.00.

Sākot no 31. maija vēlēšanu iecirkņos uzsākta iepriekšējā balsošana. Ja kādu iemeslu dēļ nav iespējams nobalsot 3. jūnijā, savos vēlēšanu iecirkņos to var izdarīt arī 2. jūnijā no 10.00 līdz 16.00.

Tāpat līdz pat 3. jūnijam iespējams pieteikt balsošanu dzīvesvietā – šo iespēju var izmantot, ja vēlētājs vēlēšanu dienā atradīsies sava iecirkņa teritorijā. Un vēl – piedaloties pašvaldību vēlēšanās, nepieciešama derīga pase vai personas apliecība. Vēlēšanu dienā, 3. jūnijā, iecirkņi būs atvērti no 7.00 līdz 22.00.

Komentāri

 1. Mēs ar ģimeni balsosim par Zaļo partiju 3.sarakstu. Mūsu mērs ir Agris Zvaigzneskalns!
  Spēcīga komanda un skaidra vīzija!

  1. Kāda vīzija? Kā nemaksāt nodokļus un solīt debesu brīnumus? No metāla naudas kokiem!? 2017.gada maija 26.datumā nodokļu maksātājam “SIA “TUKUMA METĀLS LTD” 40103419724″ ir VID administrēto nodokļu (nodevu) parāds 8606.91 euro apmērā), parāds ir jau no 2016.gada jūnija.

   1. kāpēc maksāt nodokļus-lai kāds baltezerā uzbūvē sev pili par mūsu nodokļiem(arīTukumā

   2. Vai vienīgais parādnieks?SIA Tukuma riepu centrs arī VID nodokļu parāds uz 26.05.2017.4980,59 eur no 2016.gada,bet ar domes atbalstu meklē utis cita kažokā.Visi citi slikti,tikai paši tie labākie.Kad nonāk līdz atbildībai,tad neko nav darījuši,ne rakstījuši,ne filmējuši.

  2. Eu, zaļais! Beidz murgot! Tukumā cilvēki nav glupi, prātiņš saglabājies lielākajai daļai!

  3. Izskatās, ka tā ir Zvaigzneskalna ģimene, kas varbūt redz viņu kā mēru. Normāli domājošajiem tas ir labs joks:-D

  4. Pus Tukumu ”uzmetušais” Skunis kā mērs? Nu gan sasmīdināji. Un viņam ir spēcīga komanda? Lielākā daļa ar 9 klašu izglītību vai alkoholiķi un Fēniksa klienti!

   1. galvenie alkoholiķi ir Zemnieku savienībā un “Tukuma pilsētai un novadam”

 2. Vēl ciniskā,,zemiskāk un negodīgak par “zaļajiem“spēj izrīkoties Tukuma“Vienotība“ saraksta priekšgalā izvirzot pagājušās vasaras pilsētas svētku organzatori L.Bēniņu (sporta akadēmijas izglītība) Ar šo pašu “Vienotības “ kampaņa ir
  piezemējusies auzās.Nelīdzēs ne svētki par 187,259 Euro,ne daudzo bērnu deju kopu “Demo“ vecāku netieša apstrāde un norāde par savu kandidatūru.( netieša pirmsvēlēšanu kampaņa ir arī rītvakara “Demo “ koncerts,-vakars pirms vēlēšanām,bet par to informējam arī Cimdara kungu).ir fakti,kas runā par kandidāti Bēniņu un tie nav glaimojoši.
  Tas ir cilvēks,kas sola ,neizpilda un melo.Ar to ir saskārušies pilnīgi visi,kam ir bijusi kaut jel kāda darīšana ar kandidāti.Intelektuālā kapacitāte ir katastrofāla,vai pareizāk būtu teikts,tās vienkārši nav.
  kandidātei derētu atcerēties,ka politika nav deju grīda uz kuras var mērkaķoties.Faktiski,tas ir “Vienotības“ kauns.

  1. a tu negribi atbildēt par saviem vārdiem-neesmu viņas partijas atbalstītājs-man ar viņu ir ikdienišķs sakars -bērns tur dejo-tā kā nepļūti

  2. Esi Zvaigzneskalna partijai Tuvi stāvošs cilvēks?
   Partija tik to vien māk kā citus nomelnot, precīzāk ne paši bet Tukuma metāla pārstāvis, pats Zvaigzneskalns melns un maziņš, tad nu gan mēra kandidāts! 😀

 3. Šodien nobalsojām par Latvijas Zaļās partijas sarakstu! Vēlam veiksmi darbos! Balsojām ar sirdi! 🙂

  1. Izskatās, ka komentārus pats zvaigžņučupa raksta. Runāju ar kolēģiem- neviens nebalsos par šo sarakstu. Ir cerības, ka šis demagogs šoreiz paliks ārpus domes.

  2. Jūs sakiet,ka balsojāt ar sirdi..Acīmredzot, par Zaļajiem balso tie,kurus veselais saprāts ir pametis…un ar sirdi arī mēdz visādi būt…

   1. Līdzīga situācija ar zaļajiem ir arī Kandavas novadā, jo arī šeit zem viena jumta ir sapulcējušies dažādi Lautenbaha Jūsmiņa ideju sludinātāji un citi tukšpauri. Šamie nu katrā tikšanās reizē aiz trūkuma panīkušajam elektorātam ņemas sludināt savas murgainās idejas par zaļo domāšanu, cerēdami, ka svaigais gaiss tiem aizvietos maizi un nodrošinās drošības sajutu.

 4. Vai šeit esošie komentāri nav uzskatāmi par priekšvēlēšanu komentāri?

  1. Atvainojos par kļūdu!
   Pareizi ir šādi: Vai šeit esošie komentāri nav uzskatāmi par priekšvēlēšanu aģitāciju?

 5. Izskatās, ka tā kā zaļajiem aizliedza nelikumīgi reklamēties pa māju sienām būs iesākuši piesārņot ntz komentāru sadaļu.
  Zvaigzneskaln, atvaino, bet tukumniekiem pietiek prāta tevi ignorēt

 6. Tukumnieki!
  Esiet atbildīgi! Nav pieļaujams, ka par Mūsu pilsētu valda sproģi un mūrnieki!

 7. LŪDZU – DOMĀJIET!!!

  uN ŠIS NAV PIRMAIS UN PĒDĒJIS KLIENTS,

  Tukuma Metāla priekšnieks Armands Sproģis dara kā grib un ko grib, tā kā arī maksā cik grib.Man nozaga lauksaimniecības agregātu, kuru zagļi nodeva Tukuma Metālam, policija atrada jau sagrieztas detaļas un Sproģis neatzinās, kas tie bija par zagļiem, kas viņam nodeva metālu.Tātad tas izsaka tikai vienu, ka čeki un kvītis netiek izrakstītas, visas, lielākā daļa naudas darījumu notiek ar skaidru naudu.Tā kā tā ir noziedzīga nodarbe, Sproģis ieinteresēts savā biznesā, kur mums ir atbildīgi uzraugošās un kontrolējošās iestādes?Nenododiet viņam neko, viņš iedzīvojas uz cita nelaimes.

  //www.sudzibas.lv/tukuma-metals-sia-krasainais-metals-c32404

  1. kas tas bija par lauksaimniecības agregātu? mans kaimiņš sūdzējās, ka viņam arī nozaga pudeles

 8. Partija “LPP/LC”
  Deputātu kandidātu saraksts – 2009.gads

  Vidējā izglītība, cilvēkus krāpj, saviem strādniekiem par darbu maksā kapeikas- vai šos purnus likt pie varas????
  Jau līdz reiz partijaa, tagad atkal???

  Armands Sproģis

  1976

  SIA “Tukuma metāls”

  Valdes priekšsēdētājs

  vidējā

  1. Vai tad šis pats Zvaigzneskalns nebija tas, kurš 2011. gadā blēdījās arī būdams Saeimas deputātu kandidāts no Reformu partijas. Toreiz viņš veica dažādas manipulācijas ar partijas avīzi, to pārveidojot un norādot sevi kā galveno personu Saeimas deputātu kandidātu (lasīt blēžu) barā. Acīmredzot krāpnieka gēnu šamais ir saņēmis mantojumā no saviem senčiem.

   1. Vai tev ir zināma kāda viņa senču krāpšanās?Tad pastāsti,savādāk tā nesmuki izrunājies…Nevajag apvainot nepatiesi,jo tavu ģimeni neaizskar un liek mierā.Liels Fuj tev.

   2. Zvaigzneskalns iepriešējās vēlēšanās balsis pirka, to laikam daudzi tagad aizmirsuši!

  2. Lieciet taču to Armandu, kas Sproģis, mierā! Viņš nebalotējas. Un ar viņi ir kā ar vienu daļu teroristu; tie ir pašu audzināti. Ja dome nebūtu vairāku gadu garumā pret viņu pieleitojusi visu veidu terorismu, aizliedzot jebkādā veidā godīprātīgi strādāt, viņš tagad arī savu pēdējo naudu tam zaļi melnajam sīkaļam netērētu. Tāpēc, liecieties mierā, ar šito savu interešu bīdītāju domi mēs katrs, ja nodarbotos ar biznesu un kaut kā tarucētu Rudajam pietuvinātajiem, varētu būt Sporģa vietā.

   1. Sproģis nav nekāds zelta gabaliņš, tāpēc arī visi cepas! Lai nu kā, bet Zaļajiem par šo visu būtu jākaunās!

 9. Šodien biju 2.vidusskolā balsot, man sievietes, kas deva sarakstu, teica, ka pēc šodienas datiem jau ir redzams, ka par Zaļo partiju savas balsis atdeva visvairāk vēlētāju. Izskatās, ka būs 6-7 vietas! Prieks par jaunajiem! Tukumam būt zaļam! 🙂

  1. Zaļo melu politika turpinās pilnā krāšņumā 😀
   Ja kāds kaut ko tādu teiktu, tad sen būtu atlaists.

  2. Fantazē vien! Vēlēšanu komisijas locekļi tikai izdod biļetenus, un viņiem nav ne jausmas, par ko nobalso vēlētājs.

  3. Vai tiešām Zaļo roklaižām prāts pavisam aizgājis pa pieskari?
   Vēlēšanu iecirknī neviens tādas stulbības nerunātu !!!??? Izskatās,ka Zaļiem sākas agonija….

  4. Kaut kas traks! Tad jau steidzami jāziņo Cimdaram, ka 2.vidusskolas vēlēšanu iecirknī vēlētāju iemestās aploksnes jau apskatītas!!!!!!!

 10. Par Kasparu Liepu no Zaļās partijas! Lielisks inteliģents cilvēks, no manis plusiņš!!

  1. Es arī Kasparu Liepu cienīju, līdz viņš sapinās ar Zvaigzneskalnu. Tieši tā- ja būtu prāts tajā kompānijā neatrastos.

  2. neesmu ar labu atminju, tapec naakas pierakstiit , k.liepa, tu mani savaa eedniicaa vairs neredzeesi

  3. Ko žēļot Kasparu Liepu? Viņš šeptējas tāpat kā viņa komandieris.Ar inteleģenci arī viņš ir uz “Jūs”.

 11. Man ir jautājumi konkrēti!
  1. Māri Rudaus-Rodovskis no kurienes nauda visiem nekustamajiem īpašumiem un lepnai mājai pie jūras? Uzskaitiet visus savus īpašumus pēdējo 10 gadu laikā. Paldies.
  2. Kāpēc vietējais neatkarīgais laikraksts vienmēr ir aizstāvējis vietējo varu un skaitās Šulca partijas rupors?
  3. Šulca kungs, kāpēc paglābāt Žiznevski no bankrota, kad bija SIA Amatnieks tiesiskā aizsardziba pret kreditoriem? Un vai tā ir patiesība kā baumo, ka viņš jums uzdāvināja jaunu automašīnu, kuru piegādāja vietējais auto tirgotājs?
  4. Kāpēc telpas bibliotēkai bez konkursa rīkošanas tiek īrētas no Kampara kunga, kam ir slikta reputācija? Kāpēc to ēku būvēja un celtnieki jau zināja, ka tur būs bibliotēka.
  5. Kāpēc tagad, kad Šulcs ir Saeimā un ir Vienotības valdes loceklis, konkursos uzvar tikai Telms SIA? Nevarat sadalīt katlu? Vienmēr taču bija SIA Amatnieks? Ar prieku atstātu SIA Amatnieku būvēt Tukumu. Kam mums Māra Rudaus-Rudovska klasesbiedrs.
  6. Kāpēc blakus oligarha ceļam ir zemes, kuras pieder Kamparam un Domes izpilddirektoram Mārim Rudovskim. Par pamatalgu?
  7. Kā sadalījāt naudu pēc Ledus halles iegādes? KNAB bija šo lietu skatījis, bet apklusināja visu.
  8. Šulca kungs, ko jūs visu laiku darat Uzņēmumu Reģistrā? Kādus uzņēmumus pieskatat un administrējat?
  9. Mārim Rudaus-Rudovskim Apšuciemā ir ne māja, bet pils, kuras vērtība altuveni varētu būt ne mazàk kā 500 000 – 700 000 eiro. Par pamatalgu? Neskaitot zemes apkārt Tukumam un citas ēkas.

  Šie ir neskaidrie jautājumi. Nav apmelnošana. Kamēr nebūs atbildes par viņiem nevēlēt nekādā gadījumā.

 12. Jo vairāk to Zvaigzneskalnu te komentāros uzspēlēti cildina un jūsminās, jo lielāka nevēlēšanās par viņu balsot. Nu jau ir perebors.

  1. Jo vairāk to Zvaigzneskalnu peļ un mazgā,jo vairāk tas pierāda cik vecie āži nobijušies.Agri,veiksmi vēlēšnās.

   1. Labais niks! Būs jau vien no tās pašas Tukuma metāla apmaksātās Tukuma (lasi- zvaigzneskalana) Balss:-DDDDD Ko tad mums te bīties, mēs jau neesam ne domē, ne partijās, tikai izsakām viedokli. Ir nevis bail, bet pretīgi lasīt slavas dziesmas demagogam, patmīlim un visādi citādi negodīgam puišelim.

    1. Man žēl,bet neuzminēji.Tas tikai vairo šaubas par tavu reputāciju un prāta spējām otru nolikt.Skumji.

 13. Man ir jautājumi konkrēti! Lai lasītāji pamana un troļļi neaizklāj ar saviem apmaksātiem komentāriem.
  1. Māri Rudaus-Rodovskis no kurienes nauda visiem nekustamajiem īpašumiem un lepnai mājai pie jūras? Uzskaitiet visus savus īpašumus pēdējo 10 gadu laikā. Paldies.
  2. Kāpēc vietējais neatkarīgais laikraksts vienmēr ir aizstāvējis vietējo varu un skaitās Šulca partijas rupors?
  3. Šulca kungs, kāpēc paglābāt Žiznevski no bankrota, kad bija SIA Amatnieks tiesiskā aizsardziba pret kreditoriem? Un vai tā ir patiesība kā baumo, ka viņš jums uzdāvināja jaunu automašīnu, kuru piegādāja vietējais auto tirgotājs?
  4. Kāpēc telpas bibliotēkai bez konkursa rīkošanas tiek īrētas no Kampara kunga, kam ir slikta reputācija? Kāpēc to ēku būvēja un celtnieki jau zināja, ka tur būs bibliotēka.
  5. Kāpēc tagad, kad Šulcs ir Saeimā un ir Vienotības valdes loceklis, konkursos uzvar tikai Telms SIA? Nevarat sadalīt katlu? Vienmēr taču bija SIA Amatnieks? Ar prieku atstātu SIA Amatnieku būvēt Tukumu. Kam mums Māra Rudaus-Rudovska klasesbiedrs.
  6. Kāpēc blakus oligarha ceļam ir zemes, kuras pieder Kamparam un Domes izpilddirektoram Mārim Rudovskim. Par pamatalgu?
  7. Kā sadalījāt naudu pēc Ledus halles iegādes? KNAB bija šo lietu skatījis, bet apklusināja visu.
  8. Šulca kungs, ko jūs visu laiku darat Uzņēmumu Reģistrā? Kādus uzņēmumus pieskatat un administrējat?
  9. Mārim Rudaus-Rudovskim Apšuciemā ir ne māja, bet pils, kuras vērtība altuveni varētu būt ne mazàk kā 500 000 – 700 000 eiro. Par pamatalgu? Neskaitot zemes apkārt Tukumam un citas ēkas.

  Šie ir neskaidrie jautājumi. Nav apmelnošana. Kamēr nebūs atbildes par viņiem nevēlēt nekādā gadījumā.

 14. ‘Pietiek vienreiz apriet cilvēkus, ļaujiet, lai katrs pats izdomā par ko balsot. Tukumnieki,paskatieties apkārt un padomājiet, ne jau viss ir tikai slikts, ir daudz kas padarīts, protams, vienmēr var būt labāk un kļūdas ir, bija un arī būs tiem “supermeņiem”, kuri visus prot tikai nomelnot.Ja kāds no šiem cilvēkiem būtu ikdienā strādājis domē, tad redzētu, ka ne viss vienmēr izdodas, tāpēc beigsim šo nomelnošanas kampaņu.

 15. Skaistākās pērles zaļo programmā:
  1. Aktivizēsim īstermiņa mājokļu programmu primāri – jaunās ģimenes, sekundāri – jaunajie speciālisti. Jautājums – kā Jūs to izdarīsiet ar darbiem?
  2. Nodarbinātība ir maksimāla, pieļaujot dabīgo bezdarba līmeni. Uzrunāt ražojošo investoru ienākšanu novadā, pielāgojot un izveidojot infrastruktūru, tiks radītas jaunas darba vietas. Jautājums – skaisti tas viss skan, bet kas konkrēti bez „uzrunāšanas” paredzēts.
  3. Godāt novadā dzīvojošos pensionārus, sveicot apaļajās dzīves jubilejās un attīstot pakalpojumu pieejamību pulcēšanās vietās. Ieviest 70 gadīgo pensionāru sveikšanu apaļajās jubilejās ar 20 eiro, kā arī represēto pensionāru sveikšanu ar 20 eiro Ziemassvētkos. Jautājums – pielīst un solīt vajag, bet kāpēc sveikt tikai septiņdesmitgadīgos?
  4. Ir būtiski jāuzlabo reģiona drošība, veicot preventīvus pasākumus, lai noziegumu un ceļu satiksmes negadījumu skaits 4 gadu laikā samazinātos par 20%. Jautājums – vai tā ir pašvaldības policijas jeb Valsts policijas funkcija? Kā pašvaldība var samazināt ceļu satiksmes negadījumu skaitu par 20 %?
  5. Tukuma novada izglītības iestādēs strādā kvalificēti speciālisti, kuri var nodrošināt kvalitatīvas izglītības apguvi. Jautājums – vai tagad strādā nekvalificēti speciālisti?
  6. Pārskatot un pilnveidojot mācību un ārpusstundu interešu izglītības programmas, veicināsim konkurētspējīgas un dzīves gudras jaunās paaudzes izglītošanu, tostarp reproduktīvās veselības jautājumos. Jautājums – ko īsti tur ārpus stundām mācīs, ja uzlabosies reproduktīvā veselība. Lūdzam – māciet tikai teorētiski, bērni nācijai ir vajadzīgi, bet tos tomēr labāk pēc skolas pabeigšanas lai rada.

 16. Iesaku izlasīt šodienas ,01.06., NTZ,kur ir politiskās diskusijas turpinājums un visiem būs skaidrs,kas ir kas….Zvaigžņukalns pats par sevi stāsta ar grūtībām un šļupstot. Plaudei paldies,ka čalītim uzkāpa uz varžacīm par to,ka “nākamais mērs” nemaksā nodokļus un iztiek ar niecīgu summu ik mēnesi! Apdomājieties ejot uz vēlēšanām.

  1. Tiešām,ir gan par ko domāt,ja Tukuma novada dome atbalsta nodokļu nemaksātājus -parādniekus.

   1. Tukumnieki!
    Esiet atbildīgi! Nav pieļaujams, ka par Mūsu pilsētu valda sproģi un mūrnieki!

     1. Piemirsu, ka Sergejs Kovaļovs nemaksāja nodokļus iekasējot naudu par futbola treniņiem.
      Mārim Rudaus Rudovskim māja pie jūras par miljonu eiro aptuveni par pamatalgu.
      Jābalso par jaunajām partijām nevis šiem viepļiem.

      1. Zaļais papagailēn, marš atpakaļ būdā!
       Zvaignzeskalns pats jūs ar copy-paste prasmēm apmācījis?

  2. Ja tiešām ir tāda interese-kā un no kā Zvaigzneskalns dzīvo tad lūdzu uzraxti savu e-pastu un es tev izstāstīšu,savādāk man jau apnikusi tā nomelnošana.Varbūt vispirms ir jāzina un tad jāapvaino?!

 17. Tādi indes maisi un intriganti kā zaļie un reča nevienam izņemot sevi arī pēc vēlēšanām neko labu nedarīs

  1. Piemirsu, ka Sergejs Kovaļovs nemaksāja nodokļus iekasējot naudu par futbola treniņiem.
   Mārim Rudaus Rudovskim māja pie jūras par miljonu eiro aptuveni par pamatalgu.
   Jābalso par jaunajām partijām nevis šiem viepļiem.

   1. Zaļie vieplīši, labāk pastāstiet kur un kā jūsu Sproģis un Zvaigzneskalns paši naudu ieguvuši?

    1. Zvaigzneskalnam nav nekāda sakara ar Sproģi. Nikolājevam ir sakars ar Rudovski. Ceru, ka tas nav dzimumsakars, bet tikai koruptīvie sakari! Vismaz tur aizsargājas, bet redz kā daži pilieni izšļāca un tagad visi zina par shēmām. Miljonāri oligarhi

     1. Šim komentētājam pavisam droši nav ne redzes, ne dzirdes!!Metālists ir pat maksājis zvaigžņukalnam algu ( amatpersonas deklarācijā )un kur nu vēl apmaksātās reklāmas visā augumā !!!Čaļi nav padomājuši,ka pārtērēti, nelegāli reklāmas izdevumi KNABam ir saldais ēdiens !Absurds!Zaļie sen ir to pelnījuši !!!!!

 18. Tādi indes maisi un intriganti kā zaļie un reča nevienam izņemot sevi arī pēc vēlēšanām neko labu nedarīs

  1. Piekrītu, ka šie abi par vēlētājiem aizmirsīs jau svētdienas rītā pie jebkuriem vēlēšanu rezultātiem !
   Reča jātur lielgabala attālumā no Domes, nevienu solījumu neizpildīs. Mēs Jaunsātos vēl joprojām gaidam viņas solīto asfaltu kopš 2009. gada pašvaldību vēlēšanām, intrigu vērpēja,nekas cits !!!

  2. Jā, šamai domei intrigas nav vajadzīgas, tur jau gadiem, tie, kas ieperinājušies, iet pa dažādiem amatiem uz rīņķi, nu jau drīz būs vesels radinieku tīrkls uzpīts. Tā šulcs aizgāja,savu meitu un radu skuķi Daci tik un tā amatos iedēja. KOnkursu esot izturējušas, ha, kurš tad līdz tam konkursam izņemot viņas mas tika.

 19. Pats svarīgākais,lai pēc vēlēšanām tiktu no Domes padzīti visi neprofesionāļi un iesēdējušies ierēdņi.
  Pilsētā var kaut kas attīstīties ja tur strādā profesionāli cilvēki,kas jēdz savu sfēru.
  Nedrīkst būt tā,ka par kultūru lemj cilvēks(D.Liepina -Suzāne)kurai nav ne mazākās izpratnes par šo sfēru.

  1. A ko Smirnova izdarīja kultūras jomā 20 gados? Tagad raujas par deputāti, lai turpinātu savas intrigas kultūras jomā ?Lielā gaismas nesēja !!!!

 20. Jautājums- Kā Annija Čamane var kandidēt, ja viņa ir aizgājusi no 3 augstskolam ,kā tik bezatbildīgi cilvēki var būt Domē! Domājiet par ko balsojiet!!!

 21. Un kā Sirsniņu 1.numurs var kandidēt, ja pašai bijis maksātnespējas process.?
  Tātad – nemāk vadīt, nemāk saimniekot, kas nozīmē, jāmeklē stabili atalgots darbs pašvaldībā.

  1. Varbūt maksātnespēju taisa, lai apčakarētu arī valsti ?
   Vai Tukumā tāda ir vajadzīga ? Slīpēta sirsniņa nr.1.!!!!

   1. Nevis valsti apčakarē, bet bankas! 🙂 Ja maksā nodokļus, viss OK! Valsts nav ap….

 22. Lasot šos komentārus skaidrs,ka esat pietuvinātas personas partijām,bet vienu gan nesaprotu-kā var nesaprast,ka ja grib,tad mīnusus un skeletus var atrast katram kandidātam.Varbūt duskutējat par to-ko katrs ir izdarījis un kāpēc tieši viņš būtu pelnījis tikt iebalsots?Tad vismaz iztiktu bez apvainojumiem.Katram ir tiesības izteikties,bet nevajag aizmirst par cieņu un cilvēcību..Vai arī iedomājieties sevi kandidātu ādā,nez vai būtu patīkami lasīt,ja par Jums rakstītu šādas dzēlības un apvainojumus.

  1. Pašiem tiem kandidātiem tak arī ir galva uz pleciem,nevajag būt tik seklam un piekrist kandidēt,ja neesi gatavs tam. Ja es būtu pametusi skolu 3x,tad loģiski ,ka neiet kandidēt. Kā es varu kandidēt ,ja pat nevaru savu privāto dzīvi savest kārtībā. Sekli domā tie,kas ir tajās partijās ,bet patiesībā nav tam gatavi. Protams,ir daudzi jaunieši ,kuri ir azartiski un uzņēmīgi,piedalās visādos pasākums ,bet nu par Anniju nekas tāds nav dzirdēts.

   1. Ja vēlēšanās varētu startēt tikaj kandidāti,kas ir balti,pūkaini enģelīši tad kandidātu nebūtu.Jo katram mums ir kāds skelets skapī un neviens nav ideāls.Jāvērtē jau ir gudrība un darbības,nevis jāmeklē tas sliktais no pagātnes,jo tādu var atrast katram.(Visiem nekad neizpatiksi)…

 23. Nobalsoju par Nacionāļiem. Nejūtu no viņiem augstprātību kā arī redzu tur vairākus interesantus personāžus, ko gribētu redzēt domē.

  1. Tu Nacionāļos saredzi tikai ” interesantus personāžus “, varbūt pasaki par kurām personām ir runa? Es vēl tikai domāju par ko rīt balsot.

  2. Jā, 1.numurs Guna Roze ir interesants un pieļauju, ka arī godīgs cilvēks, taču vai tāds, kas spēj vadīt novadu, piesaistīt uzņēmējus utt.????

   1. Tiešām joki arī šeit lasāmi.Roze ir interesanta tiem,kas lasa viņas rupjības dažādos variantus un mēs esam spiesti pat lasīt tos ntz. es taču neabonēju avīzi lai lasītu piem. viņas rupjības murgā Eklers…Vai gribam domē tādus plānā galdiņa urbējus un daiļos runātājus?

    1. O! Domes apmaksātie “literatūrspeci pamodās!Rozei atšķirībā no vairuma šodien domē sēdošo, īpaši jau tādu kā Kalviņa un citu stagnātu, ir māka un spēja analizēt un pēc tam arī izdarīt secinājumus. Tas ir ļoti svarīgi jebkuram, kas nodarbojas ar sabiedrisko porcesu vadību. bet kalviņveidīgajiem ir viens kritērijs -kas par mani un ar mani, tas labais.. Masa, kas paceļ roku tur, kur naudas tēvs vai tie, kas pasūta mūziku (šobrīd nikolajevs-kampars-rudaus), liek.
     Jā, tieši tāpēc-es par Rozi, lai arī nacinonāļi valsts mērogā vienkārši riebjas. Vēl vairāk nekā lembergs, jo lielāki porstitūtas. Lielāki neacionalo vērtību nodevēji.

 24. Zaļās partijas kandidāti,protiet kaunu un beidziet sūtīt personīgas vēstules un ubagot balsis! Pašiem nav kauns????

 25. Domāju, ka šoreiz neviens nesavāks kvorumu, tādēļ svarīgi, lai tiek iekšā cilvēki ar idejām un redzējumu.
  Roze parāda, ka grib un var strādāt!
  Tur viss pirmais trijnieks ir ar idejām savās sfērās. Par Birzuli un Smirnovu gan man nav komentārs!

  1. Debates gan kundze peldēja visos jautājumos, atceraties kā nacionāļiem vismaz dažiem arī šajā sarakstā galvenais ienākumi ir no parādu piedziņas, administratoriem,vērtējumiem utt….

  2. Pareizi pateici – pat komentāru nav par Smirnovu,kas ilgus gadus tā arī nesakārtoja kultūras lietas un Birzulis. kas nebija slinks savā laikā paķert zemesgabalus…

 26. Man nepatīk Zvaigzneskalna māte.Vai tad viņa vēl dakterējas pa poliklīniku? Reiz pat vadīja vietējo TB/LNNK. Viņas dēļ no partijas aizgāju.Veidojās kaut kāds fufelis.

 27. Kas šī tāda ir un no kurienes iecelta:
  (D.Liepina -Suzāne)
  Kultūra Tukumā galīgā purvā.

  1. Diezgan neinteresanti te pie Jums,Kaut kāds fufelis.
   Pierūks jums atraktivitātes un smekalkas…

  2. iepurkšinājās tipiskais kultūras pasākumu neapmeklētājs, bet pēc pasākumiem alkstošais tukumnieks vulgaris. kuram tad vajadzētu tev pierasto diskotēku kultūras namā rīkot? domei, kultūras nodaļai vai kultūras nama vadītājai? tipiskais “grāmatu neesmu lasījis, bet ir viedoklis” cilvēciņš.
   kultūra ir purvā .. epitetu lietošanas ziņā nobāl jebkurš literāts

 28. Kautkàds murgs tà Liene Bèniņa ,kur savu degunu neiebàzís.Intrigante, un ļoti liela melotàja.Solíjumu nepildítàja.

 29. Es nezinu par ko balot vēlēšanās. Neiešu. Nevienas partijas nav bez naudas maisiem aiz muguras Tukumā.

     1. Piekrītu, tiešām Tukums ir skaista pilsēta! Atbraucu bieži ciemos un prieks pastaigāt pa sakoptu pilsētu. Paldies visiem tiem,kas līdz šim par to ir rūpējušies!!!

     2. Pēdējo gadu notikumi apliecina, ka stabilitāte ir pārvērtusies stabilā stagnācijā; varu veselu pamatojumu rindu uzrakstīt. Un viens no punktiem tajā arī tas, ka izpildvara neklausa vēlētajiem. Jūtas tik stabili un neaizskarami, tik samācījušies, ka kā cūkas, ievelk visus savos dubļos un nomasē ar pieredzīti.

  1. Nekā nebij, mūsu likums ir tāds, ka, ja tu neaizej, tavs plusiņš ir valdošajai partijai, tā ka, ja pārmaiņas negribi, tad tik sēdi mājās un čīksti. Iet ir kaut vai tāpēc vērts, lai nebūtu kā pēc iepriekšējām vēlēšanā, kad maz vēlēt aizgāja, tikai 34%. Tas, kā redzams Tukumā, visādiem grābējiem un kampējiem tik atraisīja rokas, sak, mums jau tauta tumša, ne par ko neinteresējas, mēs te visu brīvi varam darīt, ielas un sporta zāles taisīt. Vai kā tagad Durbē, vēl vienu ceļu uz nekurieni. Lai gan dokumenta nav neviena arī šoreiz.

  1. Jā, jā, tavējie ar plikām d….m pa pasauli skraida un meklē, kur ieperināties. Pie…š un skrien tālāk. Tā ka, ja tev te atļauj dzīvot un tevi piecieš, turi muti!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *