Pasaules kultūru telpas Tukku Magi pagalmā plānoto brīvdabas koncertu «Sasaukšanās»

Ceturtdien, 1. jūlijā, plkst. 20.30 bijušās Zēberga fermentu rūpnīcas – tagadējās Pasaules kultūru telpas Tukku Magi pagalmā – notiks brīvdabas kora mūzikas koncerts SASAUKŠANĀS.

Ar šo notikumu atzīmēsim jaunā folkloras viļņa pārstāvja, renesanses mūzikas pazinēja un 20. gadsimta kompozīcijas tehniku meistara, komponista Paula Dambja 85. jubileju.

Pasākuma idejas autors ir diriģents Rūdolfs Bacāns kopā ar Tumes jaukto kori. Koncertā muzicēs arī spožs solistu ansamblis: Aleksandra Špicberga, Irīna Mihailovska, Agnese Pauniņa, Ritma Zāģere, Sanita Apine, Eduards Vācietis, Rūdolfs Bērtiņš, kā arī čellists (kas šajā koncertā iejutīsies basģitārista lomā) Ēriks Kiršfelds, virtuozie sitaminstrumentu pavēlnieki Elvijs Endelis un Ernests Mediņš, pie klavierēm – Elīza Apine.

Koncertā skanēs Paula Dambja kora mūzika un solo dziesmas. Par komponistu, viņa mūziku un laikmetu, kurā tā radīta, koncerta ievadā pastāstīs muzikologs Ralfs Šmīdbergs.
Koncerts notiek vasaras notikumu cikla Tiekamies Tukumā ietvaros. To rīko Tukuma pilsētas Kultūras nams sadarbībā ar vietējo kopienu Radi Tukku Magi un Tumes Kultūras namu.

 Koncerts notiek pateicoties Tukuma novada pašvaldības Kultūras projektu konkursam.

Ieeja koncertā ar bezmaksas ielūgumiem, kurus var izņemt Tukuma pilsētas Kultūras nama biļešu kasē 28., 29. un 30. jūnijā, kā arī 1. jūlijā no plkst. 10.00 līdz 18.00.

Informējam, ka koncerts pieejams vakcinētām vai COVID-19 izslimojušām personām, uzrādot derīgu sertifikātu; kā arī apmeklētājiem, kuri pēdējo 48 stundu laikā veikuši testu, un tas ir negatīvs.

Apmeklētāji pie ieejas tiks lūgti uzrādīt arī personu apliecinošu dokumentu.

Koncerta teritorijā apmeklētājiem jāievēro valstī noteiktie epidemioloģiskās drošības noteikumi. Koncerta organizatoriem ir tiesības neielaist norises teritorijā apmeklētājus, kuri nevar uzrādīt derīgu COVID-19 vakcinācijas vai izslimošanas sertifikātu, vai negatīvu testa rezultātu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *