Pārtrauc siltā ūdens padevi Tukuma centrā

Jau otro nedēļu norisinās siltumtrases rekonstrukcija Kurzemes ielā – tā sākās ar rakšanas darbiem uzsākti pie ēkas Kurzemes ielā 3. 

Jau otro nedēļu norisinās siltumtrases rekonstrukcija Kurzemes ielā – tā sākās ar rakšanas darbiem uzsākti pie ēkas Kurzemes ielā 3.

Kā skaidroja SIA «Amatnieks» valdes priekšsēdētājs Janeks Žizņevskis, 12. jūlijā ir pārtraukta siltā ūdens padeve mājām: Kurzemes ielā 2, 3, 10, Spartaka ielā 5, 7, 9, 11, 26, Meža ielā 23, kā arī bērnudārzam «Vālodzīte», Spartaka ielā 18, SIA «Lindstrom Prodem», Melnezera ielā 3, un SIA «Maxima», Meža ielā 22: “Mēs bijām plānojuši ūdeni no caurulēm izlaist ātrāk, taču tā kā cauruļu ražotājiem ir ļoti saspringts darba grafiks, esam spiesti rēķināties ar to brīdi, kad materiāli ir gatavi. Tāpēc izvēlējāmies tādu taktiku, ka tikai tad, kad būs materiāli, arī atslēgsim ūdeni, un tāpat būs arī nākamajos posmos. Tiklīdz ūdens būs no caurulēm iztecējis – un tam vajadzīga vismaz puse dienas vai pat vairāk, sāksim demontēt vecās caurules un agrā rīta stundā iecelsim vietā jaunās. Pēc tam sāksies cauruļu metināšana, kas prasīs ilgu laiku. Darbus sarežģī arī tas, ka reālā situācija, atrokot trasi, atšķiras no tās, kas ir projektā, līdz ar to būsim spieti izmantot papildu materiālus.”

J. Žizņevskis stāstīja, ka rakšanas darbi, kas šobrīd notiek pie ēkas Spartaka ielā 3, turpināsies līdz avīžu kioskam un vēl nedaudz tālāk līdz siltuma kamerai Kurzemes ielā pirms bērnudārza un tālāk līdz ēkai Meža ielā 18: “Tā kā rakšanas darbi plānoti arī šīs ēkas pagalmā, ar iedzīvotājiem esam vienojušies, ka nakts laikā viņi automašīnas varēs turēt mazās Maksimas stāvlaukumā, par ko informēsim arī pašvaldības policiju.”

Komentāri

 1. Tikai 2 kļūdas – NTZ progresē!
  1)”tā sākās ar rakšanas darbiem uzsākti”,varbūt “kas uzsākti…”
  2)”būsim spieti izmantot”

 2. Lapiņa rakstīts ka ūdens nebūs no 12.07.2018-30.09.2018!!!!Un ko darīt tiem KAM MĀJĀS NAV BOILERIS?! kur man ar bērniem mazgāties?! Pirts mums Tukumā nav! Dušas nav, bet bez ūdens jāpaliek uz 2,5 mēnesi!!!!! Jūs tur prātu izkūkojat vai kā?! Jeb gudrais Žizņevskis laidīs pie sevis mazgāties tos kuriem nav kur nomazgāties?!

 3. Tas ir vienkārši murgs-uz 2.5mēnešiem palikt bez karstā ūdens!!!! Ļoti viegli uzrakstīt-“Atvainojamies par sagādātām neērtībām” nu tad varbūt,lai uztaisa atlaidi par auksto ūdeni 2.5mēnešus ja jau paliek tikai tas mazgāšanai!

 4. Kāpēc atslēgts karstais ūdens arī Kurzemes ielā 4??? Nevienā rakstā nav minēta ši adrese- tad jau iznāk, ka pēkšņi var atslēgt jebkuru māju.

 5. Nu gan. Agrak tacu uz vasaru katru gadu nosledza un neko, dzivi! Pieradusi pie ertibam, ka nu jau nevar 2 menesus bez karsta udens padzivot. Saprastu vel, ka nekads udens nav….
  Laukos daudzas vietas ta ir ikdiena. Silda uz plits un mazgajas bloda. Un nekada vaina.

 6. Nu ne tikai laukos ir tā-tepat Tukumā ir daudz māju kur dzīvo no akas ūdens un sausās toletes…Un ko? Visi vēl dzīvi un tīri

 7. Un vispar nesaprotu to pukstesanu. Ka var nesaprast, ka tas ir pasu laba? Nu netaisis tas trubas. Un kad saks regulari plist un bus ne tikai 2.5 menesi vasara, bet ari ziema bez udens japaliek?! Tad breks atkal, ka gadiem nekas nav mainits un labots!

 8. Lielie skaistie bērzi visa rinda ir prom, drīz jau arī no pārējām mājām. Betons un rozes. Lai labi mazgāties Kurzemes iela!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.