Daļa darbi Tukuma slimnīcā pabeigti, citi vēl turpinās

Kā informēja galvenā māsa I. Lazare, pagājušajā trešdienā ekspluatācijā pieņemta remontdarbu pirmā kārta – tie darbi, kas veikti poliklīnikas ēkā.

Telpu remonti poliklīnikā pabeigti

Ir pabeigts telpu remonts endoskopijas kabinetā, kur būs arī jauna iekārtas daļa – lokanais endoskops, kā arī ķirurga un traumatologa kabinetos, kas ieguvuši jaunu ģipsētavu. Pirmā stāva reģistratūru jau tagad ikviens var novērtēt – nu tā ir ar zemo leti, kas ērta arī cilvēkiem ratiņkrēslos, kā arī, kas gan ir mazāk redzams – ir noslēgti skapji pacientu kartītēm. Darbi ir pabeigti arī radioloģijas nodaļā, kur jau kādu laiku gaida jaunais rentgena aparāts. Otrdienas, 20. aprīļa, pēcpusdienā, vakarā un naktī pārcels radioloģijas reģistratūru no pagaidu mājvietas uz izremontētajām telpām poliklīnikas 2. stāvā. Lai to izdarītu, ir jāpārslēdz iekārtas, kas prasa visvairāk laika, jo tas ir ļoti darbietilpīgs process. Trešdienas rīta pusē konsultants apmācīs personālu darbam ar jauno rentgena iekārtu.

Būs elektroniskā rindu sistēma

Droši vien ne viens jau būs pamanījis, ka poliklīnikas ēkā vietām pie kabineti redzami melni tablo un vēl citas ierīces, kas domātas jaunajai elektronisko rindu sistēmai. Tā nozīmē, ka pacients vispirms izņem elektroniskās rindas taloniņu un tad, kad reģistratūrā vai pie kabineta iedegsies viņa numuriņš, būs pienākusi viņa kārta doties pie reģistratūras lodziņa vai vērsties pie ārsta. N. Lazare skaidroja, ka paies laiks, kamēr visi visu apgūs, bet pamazām ir paredzēts elektronisko rindu ieviest visā poliklīnikā.

Projekts turpinās

Jāpiebilst, ka pārbūves darbi Tukuma slimnīcā turpināsies bērnu nodaļā, kur jau pasūtīts pacēlājs un vēl gaidāms remonts infekciju palātām. Vienlaikus plānoti remontdarbi slimnīcas korpusā, kur iecerēts lielās palātas 2. un 3. stāvā aprīkot ar tualeti, taču šajā – Covid – laikā šāda pārbūve nav tik vienkārša, jo ir grūti kādu pārvietot uz citu nodaļu. Vēl ir plānots sakārtot ieejas daļu ēkā, kā arī ierīkot jaunu liftu.

 

Atbildes uz jautājumiem:

Kāpēc intensīvā terapija allaž pilna?

Covid nodaļā – atsevišķa ieeja

Vakcinācija turpinās

Lasiet mūsu 20. aprīļa laikraksta 13. lapaspusē ŠEIT

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.