Noskaidroti labākie pastnieki. To vidū arī Tukuma pastnieces

Latvijas Pasta organizētajā konkursā Mans pastnieks katrā Latvijas reģionā noskaidroti 2020.gada precīzākie, zinošākie uz izpalīdzīgākie pastnieki un pasta nodaļu operatori. Kopumā kādai no nominācijām izvirzīti 946 Latvijas Pasta pastnieki un pasta operatori, par kuriem kopumā saņemtas 11 375 iedzīvotāju anketas. Vairāk nekā pusi anketu klienti aizpildījuši tiešsaistē. Latvijas iedzīvotāji savās atsauksmēs izcēluši pasta darbinieku profesionālās un cilvēciskās īpašības, pasakot paldies ne tikai par tiešo darba pienākumu izpildi, bet arī palīdzības sniegšanu ikdienā, kas īpaši būtiski ir Covid-19 pandēmijas apstākļos.  

Vērtējot pasta darbiniekus, klientu aktivitāte šogad bijusi līdzīga kā iepriekšējā gadā – kopumā saņemtas 11 375 anketas, bet vairāk nekā puse – 6640 anketu – aizpildīts tiešsaistē.

Pastnieku konkurencē klienti par labāko Latgales reģionā atzinuši Dzidru Vorkali no Rēzeknes 4.pasta nodaļas, Kurzemes reģionā – Elīnu Freimani no Tukuma 1.pasta nodaļas, Vidzemes reģionā – Māru Krišjāni no Smiltenes pasta nodaļas, Zemgales reģionā – Vitu Elksni no Viesītes piegādes punkta, bet Rīgas reģionā – Anitu Milleri no Rīgas 69.pasta nodaļas.

Savukārt labākā pasta nodaļas operatore klientu vērtējumā Latgales reģionā ir Baiba Šustere no Balvu novada Bērzpils pasta nodaļas, Kurzemes reģionā – Diāna Irbe no Tukuma 1. pasta nodaļas, Vidzemes reģionā – Ruta Bogdanova no Alūksnes novada Pededzes pasta nodaļas, Zemgales reģionā – Dace Melne no pasta centra Bauska, bet Rīgas reģionā – Ludmila Šarapova no Rīgas 57.pasta nodaļas.

 

 

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.